Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudi26

rodzimy w styczniu 2008

Polecane posty

zapraszam wszystkie mamusie które maja termin na styczen 2008 :) moze najpierw napisze cos o sobie:) mam na imie Ania i mam 26 lat.To moja druga ciaza.Pierwszy raz zaszłam w ciaze we wrzesniu 2006 r,niestety moje szczescie trwało tylko 11 tygodni:( pozniej byl bol rozpacz ,pustka.Do chwili obecnej uczestnicze w topicu \"planowania i starania po stracie ciazy\" sa tam wspaniałe dziewczyny ktore przeszły to co ja i dzieki nim teraz moge cieszyc sie z mojego szczescia bo one pomogły mi nabrac siły i wiary ze wkoncu sie uda:) dziekuje Wam kochane❤️W maju postanowilismy ze sprobojemy jeszce raz i udało się :):):):) wczoraj zrobiłam test i wyszły 2 piekne i cudowne kreski:):):) jestesmy tacy szczesliwi ze nie da sie tego opisac:)i wierzymy ze teraz wszystko bedzie dobrze i urodze ślicznego i zdrowego dzidziusia:) jesli któras ma ochote rowniez dzielic sie swoja radoscia z ciazy to serdecznie zapraszam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze dołacze ,zastanawiałam sie własnie czy juz ktos załozył bo nie mogłam znalezc:) ale moze przeoczyłam Dziekuje. W takim razie prosze o usuniecie mojego topicu bo ja dołacze do juz istniejacego:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×