Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cosinus

jaka fryzura na wesele?

Polecane posty

wiecie moze? wlosy mam proste, prawie za lopatki. nie chce opasek w grochy ani kokow. rozpuszczonych tez nie chce. w sobote ma byc ponad 30 satopni wiec nie chce zeby sie wlosy kleily do mnie .... w sobote mam wesele i nie wiem kompletnie co z tymi kudlami zrobic. prosciej jest doradzic komus niz samemu sobie. HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolokko
a mi robila próbne fryzury fryzjerka dzień wcześniej a jak pzryszło co do czego to zrobila mi taką że ręce zalamalam a ona że jakoś jej nie wyszla:(.Godzina byla już taka że nie bylo czasu na poprawe i mialam na glowi to co mialam bo fryzurą ślubną tego nazwać nie można bylo.Poatanowilam że nie bęę sobie psula tego ważnego dla mnie dnia i poprostu zapomnialam o tym co mam na glowie i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnkfdhdfkfhd
ta pierwsza ładniejsza, ale tam włosy są bardziej na plecach i moga Ci przeszkadzać. Ta druga to coś a'la kok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi sie podobają te 2
fryzurki. Dodam, że jeszcze nie wychodzę za mąż, ale rozmyślam o fryzurze bo.. mój narzeczony uwielbia mnie jak mam rozpuszczone włosy, natomiast mama jak mam gładko upięte. Nasz ślub to będzie spełnienie marzeń mojej mamy (sama miala bardzo skromny i marzy o tym by zorganizowac mi najpięknieszy i bym była najśliczniejszą panna młodą)I chciałabym aby tego dnia był zadowolony równiez moj mąż ale i mama:) No i rozmyslam nad ta fryzurka i szukam czegos pośredniego. Dodam że mam szczupła twarz,regularne rysy, prosty nos( nie malutki, trochę większy, ale znów nie wielgachny;) )A moje włosy są dość gęste i puszyste, ale na szczęście dają się ujarzmić:) może macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaa
Jedynie co mnie denerwuje to to że zamiast skupić się na temacie to oni dają jakieś cytaty ;( Ja idę na ślub mojego wójka i mam 1* lat i niewiem jak się uczesać a ja jestem pyza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
A ja mam długie włosy i chialabym mieć jakoś fajnie upięte może jakiś kwiatek zboku jak macie jakies propozycje to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna_mama
Ja mam wesele za tydzien, wymyslilam sobie "nowa fryzure".Jezeli któras z Was jest na tyle odwazna, moze poeksperymentowac i założyc, bardzo modna ostatnio perukę lub treskę :). Ja bede miec długa, bo 80cm treskę. Mąż aż padł z wrażenia jak mu się zprezentowałam! Na perukę jescze sie nie odważyłam, ale moze któraś z Was? ;) Gwarantuje murowany i oszałamiający efekt! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
taka,że by czuć się dobrze, proste mozna zakrecic na grube wałki i juz inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia0306
a ja mam takie pytanie mam w tą sobotę wesele i nie wiem jak się uczesać, byłabym wdzięczna za jakieś linki z fryzurami. Poniżej moje zdjęcie. tylko mam jeden problem nie mogę mieć koka bo mój problem od urodzenia to odstające lekko ucho. http://www.mojeciuchy.pl/u/misia306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misii
lekko kręcone lub falowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokara
ja myslę ze moja długa grzywa zostanie wzięta do tyłu , a włosy proste jak drut będą i ta bedźe !!!!!!!!!!!!!!! ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxcza
najlepiej zrobiona w dobrym salonie typu Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzazaZs
wedlug mnie najlepiej odwiedzic jakis dobry salon w stylu Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesito
ja idę w ten weekend na wesele i mój przepis jest taki (ponieważ jak byłam na weselu w zeszłym miesiącu i poszłam po fryz do fryzjera, wyszłam z czymś, co równie dobrze mogłam sobie sama zrobić, toną lakieru na łbie i biedniejsza o kilkadziesiąt złotych;))nakręcam se włosy, lakieruję trochę przed zdjęciem papilotów i mam nadzieję, że się pozakręcają tak jakoś fikuśnie, nie w pukle, tylko takie "naturalne" wygibasy, i mam zamiar pospinac je wsuwkami na całej głowie, tak, żeby wygladały na artystyczy nieład. Jak mi nie wyjdzie to szybko umyję i machnę je prostownicą (mam włosy do ramion prawie, proste, z dość długa grzywką) i już! Jak się doda nabłyszczacz to będą wygladać pięknie i zdrowo! A, no i nie robie nigdy nic jak próbna fryzura czy próbny makijaz, bo za 2. razem nigdy nie wychodzi...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz są modne luzne upięcia. Takie jak by się przy nich nic nie robiło. Takie fryzury wymagają więcej pracy niż to bywa przy robieniu koka. Fryzury z loczków są już nieco tandetne. Może jakiś warkocz z boku typu dobieraniec i do tego fajna kombincja http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=fryzury%20etno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnerra
Pani Magda z fryzuromania.pl ma dużo ciekawych pomysłów i indywidualne podejście, jak umówiłam się z nią na fryzurę próbną przed ślubem to płaciłam za kilka propozycji, a nie jak zdarza się u innych za każdą fryzurę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w Piasecznie swoją ulubiona fryzjerkę w gabinecie kosmetycznym http://www.ckesthetica.pl/. Tam chodzę na eleganckie czesanie na ważne wyjścia. Na ślub na pewno też możesz się tam uczesać. Pani fryzjerka odpowiednio się tobą zajmie. Ceny za usługi nie są wygórowane w tym salonie fryzjerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem i samemu, albo z pomocą przyjaciółki też można wyczarować jakaś fajną fryzurę. Jasne, jeśli jest się panną młodą, wtedy fryzjer, w końcu to najważniejszy dzień, ale goście? moim zdaniem mogą sami fryzurę ułożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jak ktoś nie ma żadnych zdolności to może wyjść katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×