Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cosinus

jaka fryzura na wesele?

Polecane posty

Gość Vatka
Ale są urządzenia, które ułatwią ułożenie fryzury. Karbownice, lokówki, prostownice, w zależności co, kto potrzebuje. Ja ostatnio jestem zakochana w Volumizerze Volum'24 z Rowenty, fantastycznie dodaje objętości. Można też z jego pomocą ułożyć fajne fryzury, ale do takiej perfekcji jeszcze nie doszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy czy strój klasyczny czy z pazurem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, jak wyzej lekko podpiac, puscic luzno ze dwa kosmyki z obu stron twarzy i bedzie gitara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ma znaczenie, sukienka, typ urody, preferencje, to trzeba obgadać z doświadczonym fryzjerem, mnie piękną fryzurę na ślub zrobili w salonie fryzjerskim na Żoliborzu http://fryzjeranna.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinka26
To zależy jakie masz włosy i jaką kreację, fryzura musi przecież pasować do sukni, mi się szalenie podoba warkocz dookoła głowy, zwłaszcza na blond włosach z pasemkami, coś jak na jednym ze zdjęć tutaj http://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fruzury-na-wesele_a10180/1 , ale niestety mam za mało włosów na głowie..chociaż może do mojego wesela odkryję jakiś magiczny preparat na zdwojenie ilości włosów ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak fryzura na wesele to na pewno nie żadne wymyślne upięcia bo wiadomo zabawa tańce i może się najzwyczajniej ‘nadpsuć’. Do tego nie ma co robić za bardzo strojnej bo to dzień Panny młodej a nie nasz. Ja ostatnio na weselu koleżanki miałam delikatne i skromne upięcie ale wyglądało bardzo ładnie. Jak ktoś jest z Warszawy to robili mi w Corte Del Sole www.cortedelsole.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zostawiła rozpuszczone. W ciągu kilkugodzinnej zabawy wymyślne uczesania się zniszczą i będą wyglądały źle, a nigdy nie poprawisz tej fryzury tak, że będzie wyglądała jak wtedy jak wyszłaś od fryzjera . Jak chcesz coś zmienić to radziłabym zakręcić je na lokówkę albo wałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska258
Może po prostu wybierz się do stylistki http://www.individual.pl . Na wesela nie chodzi się często a wiadomo każdej z nas zależy aby wyglądać olśniewająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Teraz jest cała masa świetnych inspiracji na tego typu stronach http://modaitrendy.pl/fryzury-na-wesele-2017/ , więc chyba najpierw najlepiej mieć własną wizję takiej fryzury, a dopiero później udać się z nią do fryzjerki. Oczywiście ona profesjonalnie oceni, czy akurat takie uczesanie będzie nam pasować i cz da się to zrobić z naszymi włosami, dlatego warto też mieć do niej trochę zaufania ;) I oczywiście też pamiętaj o tym, żeby fryzura była trwała, wtedy nie ma stresu, czy coś w trakcie nam się nie rozsypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest to żeby nie przeszkadzała ci tańczyć . Nie ma się chyba po co przesadnie stroić bo jednak przy tańcu nawet najtrwalsze fryzury mogą się rozwalić... Wydaje mi się że najlepszy jest klasyczny kok . Zresztą warto W tym celu udać się do jakiegoś najbliższego salonu kosmetycznego żeby ci doradzili w tej kwestii . Oni na pewno mają dużo sprawdzonych fryzur i pokażą ci katalog z którego będziesz mogła sobie coś sensownego wybrać . Przynajmniej wtedy będziesz miała pewność że zajmują się tobą fachowcy a fryzura na weselu nie spłata ci żadnego psikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobór fryzury na wesele to ukoronowanie całej stylizacji. Prawidłowo dobrana ma moc uzupełnienia jej i olśniewania otoczenia, z kolei zły wybór może zniweczyć cały wysiłek włożony w zbudowanie wizerunku panny młodej. Dużo wskazówek znalazłam na http://www.faszon.pl/jaka-fryzura-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele na swoich włosach nie podziałam, mam krótkie to jedynie przed weselem siostry które w sobotę było poszłam do fryzjerki na koloryzację. Nałożyła mi ładny kolorek z palety farb revlona z hologramem wpięłam sobie jeszcze storczyka i wyglądałam bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ja jako swoją fryzurę ślubną chciałam luźnego, delikatnego koczka. Zależało mi na osiągnięciu naturalnego efektu, bez zbędnych dodatków i tony lakieru na włosach. Panie z Miraflores studio w Łomiankach trafiły całkowicie w mój gust, wszyscy byli zachwyceni moją fryzurą ślubną, a najbardziej mąż 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś luźne upięcie z falami w stylu boho? Dziewczyny z In Harmony rewelacyjnie czeszą na wesela i inne okazje, sama korzystam z ich usług więc mogę polecić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelabel

Ja w te wakacje miałam 3 wesela. Na pierwszym miałam strategię, że poczeszę się sama i to była klapa na całego, chciałam boho, chciałam fajnie, a wyszłam jak z wariatkowa. No to na drugie już byłam umówiona do fryzjera, byłam w Pearls of Beauty w Lublinie, no i powiedziałam, że chcę luźne, boho upięcie, pokazałam inspiracje i modliłam się, żeby nie wyjść jak stara baba. I nie wyszłam :), było lepiej niż myślałam, całe wesele przetańczyłam i się nie rozwaliło. Na ostatnie też do nich poszłam i znowu z moich mysich kosmyków wyczarowali coś dobrego, na własny ślub też do nich pójdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×