Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marktunia500

fajne paznokcie

Polecane posty

Gość marktunia500

Witam wszystkich :) Zrobiło się już naprawde bardzo gorąco i wypadałoby odsłonić stopy :P Mam w związku z tym takie małe pytanka. Znacie może jakieś fajne sposoby na pomalowanie paznokci u stóp i czy uważacie, że lepiej jest pomalować je na jenolity kolor czy namalować jakieś wzorki? Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię frencz na stopach, chociaż wiem, że ma wielu przeciwników:) według mnie jest świeży i stopy zyskują na lekkości:) Właśnie zaraz go zrobię, bo jutro pewnie wyruszę w japonkach;)Lubię też jednolite, jasne kolory. No i czerwień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubię frencz na stopach, chociaż wiem, że ma wielu przeciwników:) według mnie jest świeży i stopy zyskują na lekkości:) Właśnie zaraz go zrobię, bo jutro pewnie wyruszę w japonkach;)Lubię też jednolite, jasne kolory. No i czerwień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaak
francuski najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
francuzki jest fajny...ja lubię jeszcze wzorek ale tylko na dużym palcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w stanie wydać
mam duże (rozm.41) ale zadbane stopy. regularnie chodzę na pedicure i właśnie tym razem zrobiono mi na stopach french. paznokcie u dużych palców mają naklejone po dwa subtelne różowe kwiatki.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość footfetishmen
ja jestem... -----> Mmmm..... Bardzo interesujący opis.... Jaka szkoda że nie mogę naocznie zachwycać się Twoimi wspaniałymi 41-kami :( Całuję je gorąco (zwłaszcza te kwiatuszki) :) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
ja lubie french albo maluję lakierem mlecznoróżoym i maluję kwiatki na dużych palcach, takie kropki, które rozcieram albo i nie;) czasami pomaluje opalizujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię francuski, ale często \"bawię się\" kolorami, np. różowy z niebieskim, zależy od stroju ;) Bardzo fajnie to wychodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
monika końcówki różowym w reszta niebieskim? jak to robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dla mnie....ten...frencz. 🌼 Musiałam opalizującym pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frencz na stopach wygląda jak zapuszczone paznokcie :o frenczowi na stopach mówię nie! ja z kolei lubię ciemne kolory, teraz mam czarny ;) na górze i na dole, nigdy nie robię innych paznokci u rąk i u nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marktunia500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też nie podoba się francuski na stopach. Nawet jak są paznokcie obcięte, to ta biała kreseczka wygląda jakby paznokcie były po prostu nie obcięte i już. Ble.... No ale co kto lubi. Mi się podobają jasne, opalizujące, błyszczące i czerwone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaa
a ja mam dzis polska flagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam
to widzę że nie tylko ja mam takie skojarzenie. że paznokcie nie są obcięte po francuskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskoooookaa22: najczęściej robię niebieskie paznokcie, różowe końcówki, albo ładnie też wygląda do biało- niebieskich ciuchów biało- niebieski frencz:) Niebieskie paznokcie, białe końcówki. Mi się podoba i znajomym też:) Po to jest lato żeby się bawić:) Paznokciami u stóp też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak mam frencz, i baaardzo mi sie podoba;) przecież od razu widać, że to nie zapuszczone paznokcie, tylko pomalowane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×