Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boing0000000

Ile jeszcze czasu zbiera się mleko w piersi po odstawieniu dziecka???

Polecane posty

Gość boing0000000

MAm problem. Nie karmię już 3 tygodnie i przez ten czas nie odciągałam pokarmu. Dzisiaj bardzo mnie boli jedna pierś i robi się twarda. Mam odciągnąć, czy jeszcze poczekać. POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj+
No wlasnie,jestem ciekawa.Ja odstawiam mojego maluszka,to dopiero 4 dzien,ale kiedys karmilam go tylko rano i wieczorem.Maluszek ma 1,5 roku,to juz nadto,wiec bez zalu odstawiam go od piersi. A Twoje dziecko ile ma miesiecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko mi tu nie bluzgać
możesz odciągnąć tylko trochę aż poczujesz ulgę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
A moze jeszcze poczekac??? Moje dziecko ma 8 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam karmic corke prawie dwa lata temu i ciagle mam ! sprawdzam co moze 2-3 tygodnie i zawsze jest kropelka-dwie:-D oczywiscie jakbym przestala sprawdzac to by zaniknelo,ale nie przeszkadza mi w tak minimalnej ilosci. przetrzymaj z taka twarda piersia i wyciskaj tylko troszeczke,aby sobie lekko ulzyc. zobaczysz,po okolo dobie poczujesz,ze pokarmu jest polowe mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skonczylam karmic 1,5mca temu, na poczatku odciagalam minimalne ilosci tak co 2-3 dni,potem coraz rzadziej, dzieki temu uniknelam bólu w piersiach i zastoju pokarmu.Teraz przy nacisnieciu wydostają sie pojedyncze kropelki ale to normalne, z czasem i to zaniknie. Wg mnie powinnas odrobine sciagac,zalegający pokarm w piersiach sam nie zniknie powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
Dzieki dziwczyny za pomoc, jak bedzie bolało mocniej to ściągnę troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×