Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbie xyz

Wstydzę się kupować podpaski. A wy?

Polecane posty

Gość gość
wstydzę się kupywać podpaski bo wydaje mi się że kasjerka nie chce mi ich sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstydzę się kiedy kupuję płyn do higieny intymnej, tampony, podpaski a z tyłu zagląda mi przez ramię ochroniarz w rossmann :-////// oni są straszni, mogliby chociaż wtedy udawać że się nie gapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iddiaa440
Kiedyś też się wstydziłam jak nie wiem co i ukrywałam przed rodziną w którym momencie mam okres robiłam wszystko by się nie zorientowali to był potężny wstyd To jest chyba normalne w takim gówniarskim wieku :) Teraz idę do biedronki i się nie przejmuję potem niosę je w przezroczystej siatce Biedronki Za parę lat Wam to dziewczynki minie na pewno gwarantuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwoeirut
Ja mam 16 lat i tez sie boje kupic podpaski. mieszkam w malej miejscowosci wiec raczej wszyscy sie znaja i to mnie najbardziej przeraza. juz pare razy mialam isc ale jakos balam sie. zbliza mi sie okres wiec musze pokonac ten strach i jutro pojde kupic :) nie martw sie ty tez sobie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się wstydzę ale tylko gdy widze jakiegoś znajomego albo sąsiada a jak obcą osobe nawet faceta to ani trochę. Kiedyś zauważyłam swoją koleżankę i szybko odłożyłam tampony i wyszłam ze sklepu, na szczęście mnie nie zauważyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam ostatnio na wakacjach w PL i w tamtejszym Rossmanie kupilam to czego potrzebowalam : podpaski, zel intymny i paczke prezerwatyw. Mam 17 lat. Ochroniarzowi tez oczy malo na wierzch nie wyszly przy polce z tymi ostatnimi. Zapytalam go slodziutko : mozesz mi doradzic chlopcze ? Jezeli nie, to odejdz krok do tylu, bo jest mi duszno. Myslalam ze zapadnie sie pod ziemie - po prostu zmyl sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna sie wstydzic kupowac podpaski? mi nawet moj facet czasem kupuje i sie nie wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić podpaski i tampony w sklepie IamReady.pl . Można zamówić dostawy ulubionych produktów np. co 28 dni. Sklep pamięta co chcemy kupić i kiedy przysłać zapasy. A dodatkowo do każdej paczki dołączany jest prezent! Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 24 lata. Podpaski i tampony w ogóle mnie nie ruszają. Normalna rzecz jak chleb. Jestem kobietą i nikomu nic do tego co mi jest potrzebne. Za to nie potrafię kupić prezerwatyw ;/ to mnie przeraża jakoś. W tym przypadku mam wrażenie że wszyscy się gapią :P może kiedyś przejdzie ale wątpię :P wolę jak facet kupuje. Kiedyś byliśmy razem w sklepie i musieliśmy kupić... myślałam, że zapadnę się pod ziemię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu sie wstydzić? Chyba nie jesteś 5-letnim dzieciakiem żeby to miało wyglądać dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania wstyd
Zawsze podpaski podbierałam mamie Bella max i bella normal.Mama nic nie mówiła,Byłam w osiedlowym sklepie i kupowałam coś do domu i musiła kupic podpaski.Niby nic sklep pusty poszłam do kasy wyłożyłam towar swoje podpaski położyłam na koncu cztery paczki z zaczełam placic az nagle przy kasie pojawili się sasiedzi i sasiadka z synem.Zaczełam sie czerwienić i wstydzic. jak ich teraz widzę jest mi wstyd .Od tej chwili wole mamie podpaski podbierac niż je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×