Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbie xyz

Wstydzę się kupować podpaski. A wy?

Polecane posty

Gość niebieskoooookaa22
nie, nie wstydzę się co innego prezerwatywy lub lubrykant :P np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin hh
podpaski to jeszcze pikuś ale o prezerwatywach to Ty lepiej nie wspominaj...chyba bym umarła na zawał gdybym wypowiedziała zdanie : poproszę prezerwatywy" :D :D jesli juz by przyszło mi samej kupic to chyba pojechałabym do innego miasta w ogóle, zeby nikt znajomy mnie nie spotkał i oczywiscie czekałabym az nikogo nie będzie w aptece :D:D po czym szybko bym uciekła :D albo taki test ciązowy ...weźcie:D:D chyba jeszcze nie dorosłam do tego:D i nigdy nie dorosnę , tego się obawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę kupować podpaski czy tampony w sklepie samoobsługowym. Jakoś tak lepiej,samemu wziąć z półki i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karninna
jak mozna sie wstydzic kupowac podpaski przeciez to fizjologiczna rzezc,i powiem ci ze to zaszczyt kupowac podpaski bo mezczyzni traktuja cie jako 100% kobiete a nie z problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za wstyd , ;/ no sory ale kiedys nawet moj facet musial isc mi kupic i bez protestu poszedl , lozz ze kupil nie te , ale zrobil to ,przeciez to normalna rzecz ! matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nigdy nie wstydziłam, wiadomo, normalna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaah
no nie wszyscy faceci się tego nie wstydzą..byłam kiedys z chłopakiem w sklepie i poprosiłam go zeby na dosłownie chwilkę potrzymał mi podpaski bo chciałam cos poszukac w torebce to on na to uciekł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igasn999
nooooo ale ja mam 10lat a wy nie mama nie wie ze mam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
ja kupowałam test ciążowy, ale naszczescie apteka była 30 km od mojego miasteczka poniewaz tam akurat byłąm na kilkudniowym pobycie, w brzuchu mi sie przewracało i jak juz trzymałam je w ręce to coraz bardziej wierzyłam w to że jestesm w ciazy ale wyswszło wszytko ok i nic sie złego nie stało, a miałąm wtedy 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upitapiccolo
szczerze to ja też sie wstydze i mama mi kupuje zawsze xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się nie wstydzę
normalnie kupuję ;) choć wolę tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollaxd
Ja mam dopiero 13 lat, nie wstydzę się i sama kupuję podpaski. A żeby nie było widać mojego zakupu to biorę duże torby lub takie z płótna, nic a nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można wstydzić się kupować podpaski?! Szczerze Wam współczuję takiego podejścia do tak naturalnej sprawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne...
Ja nawet rozumiem - wstydzić się (choć nie, nie rozumiem, jak się ma więcej niż 13 lat :O ). Ale żeby tego wstydu nie przełamać racjonalnie i np. na koniec miasta popierdzielać po podpaski?! Albo papieru toaletowego się wstydzić kupić. Albo ta laska, co siedzi w domu z papierem toaletowym w gaciach (ble!), bo się wstydzi po podpaski iść. To jest dopiero powód do wstydu! Fuj! Kupuję podpaski, papier, żele intymne do lubrykacji - nawet w rossmanie jak jest kupa luda. Nie mam się czego wstydzić. Każda z kobiet, która się po tym sklepie kręci, ma okres, robi kupę i uprawia seks. I każdą goowno obchodzi co kto ma w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśś
Ja tam sie nie wstydzie, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdadadadad
to znaczy cipa to cipa ja jestem chlop i bym was wyruchal w te cipy sory ale taka rpawda a to normalne jest jak u nas my mamy nocne ywtryski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie wstydliwe
podmywać się też się wstydzicie, i takie śmierdzące łazicie? No wyobrażam sobie Was w łóżku z facetem. Jak już menstruacja i podpaski jest takim wstydliwym problemem, to zaciążajcie co rok i nie będzie okresu. Inną metodą zamiast podmywania jest odymianie cipki nad dymem ogniska; wiem to z programu TV Cejrowskiego. Wybierajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chłopie to bys zaraz
ruchał te wszystkie cipy???a dałbys rade chociaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od zawsze kupuje
sobie sama, przed nikim bardziej się nie wstydze jak przed matką że mam okres najlepiej kupuje się podpaski w hipermarketach albo w kosmetycznych sklepach-ale wstydze się w spożywczym jakimś przydrożnym lub na stacji dawniej się wstydziłam teraz czasem no ale już 10 lat mam okres-mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
nigdy się nie wstydziłam, poza tym używam tamponów od 14 roku życia a mam 23 lata i nie widzę w tym nic dziwnego. To tak jakbym miała wstydzić się kupować papier toaletowy czy pastę do zębów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się nie wstydzę
Ja się nie wstydzę kupować podpaskek i tamponów. To jest dla mnie naturalne. Wiadomo, że kobiety miesiączkują i same nic na to poradzić nie mogą. Wstydzę się kupować tylko przy moim ojcu lub braciach. Raz zdarzyła się taka sytuacja. Nawet jak przyjeżdżają do mnie, chowam podpaski i tampony na dno szafy w łazience, żeby przypadkiem nie znaleźli. A mam prawie 30 lat:) Jako dziecko wstydziłam się przyznać ojcu, że nie mogę jechać na basen, bo mam okres. Ukrywałam również fakt, że zaczęłam miesiączkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooo raaaaaaaany :)
a kiedyś jak kupowałam w kiosku tampony to jakiś koleżka za mną się zaczął śmiać (dodam, że miałam 22 lata) to się odwróciłam i go zjebałam :D z czego się śmiejesz debilu? nie wiesz że kobiety mają okres? coś tam go opierdoliłam jeszcze i poszłam sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasieQ
Ja też...ostatnio poszłam do sklepu, małego chemicznego i zamiast poprosic o podasie powiedzialam ze pastę do zebow....stchurzylam...a co d marketu, faktycznie bierzesz placisz i z glowy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzić się kupować podpaski to tak samo jak wstydzić się kupować papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam dziecko nad meża
No co Wy :-) w dzisiejszych czasch nawet męzczyzna nie powionien wstydzic sie kupowac podpaski(oczywiscie dla kobiety) Za "komuny" wstydzilismy sie kupowac watę,podpaski,kondomy,papier toaletowy,ale teraz,to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Mam okres od roku, mam 14 lat - dostałam w wakacje, miałam w domu kilka podpasek od pani co była u nas w szkole ;) I na następny dzień poszłam o 7 do biedronki, nikogo nie było, kupiłam sobie podpaski jakie chciałam i już ;) Potem to się wstydziłam np. w małym sklepiku jak byłam z mamą, tatą, bratem i trochę przenosiłam 1 podpaskę, ale na szczęście nie miałam obfitego. Teraz kupię sobie zawsze 2 - 3 rodzaje podpasek i mam na kolejny raz, albo mama zużyje, zawsze też gdzieś dam do kosmetyczki albo torebki, więc nie ma problemu gdyby nagle podpaski się skończyły, a miałabym 'awarię' ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żaden wstyd, a kobiety moda i uroda porozbierane to też nie wstyd lubię popatrzeć http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli to problem, to kupcie przez internet, prześlą pocztą w kartonie, nikt nikt nie będzie wiedział, co jest w środku kupcie większy zapas na raz i będziecie miały spokój na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwszy raz czułam się dziwnie :P a teraz kupuje często różne rodzaje i prezerwatywy też :P mam 20 lat . To normalna rzecz , Ci co to sprzedają też to kupują , mamusia całe życie nie będzie wam kupować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×