Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fuu

Odebrano mi numer gg... ktoś też tak miał?

Polecane posty

Od dwóch dni nie mam już swojego numeru gg - program odrzuca hasło, nie odpowiada gdy próbuję użyć komendy przypomnienia hasła. Nic nie zieniałam w swoim komunikatorze - po porstu od poniedziałku rano moje konto zostało zablokowane :(. Nie złamałam żadnych przepisów, używałam konta tak jak trzeba, nic nie kombinowałam, miałam taki sobie zwyczjany numer (ani żadna data, ani prosty). Inne numery gg działają normalnie, tylko mój odmawia współpracy :( Jestem zła, bo z tego samego konta gg korzystałam przez kilka ostantnich lat (chyba z 5) i teraz takie coś :/ Oczywiście administrator gg nie odpowiada na moje maile, bo zasadniczo nawet nie musi (gg ma w licencji zastrzeżone, że jest włąściecielem kont i moze sobie z nimi robić co chce). Miał ktoś tak? Może da się z tym jakos walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dlugo nie korzystałaś
z tego numeru...........a jak tak się dzieje to zabieraja numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystałam codziennie :( COdizennie się logowałam. NIe jestem maniakiem gg, ale zwłaszcza teraz dużó z niego korzystałam do kontaktów z innymi studentami (jestem starostą). A teraz nawet nie wiem, czy ktoś coś do mnie napisał . Eh, odechciewa się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvj
pewnie ktos ci się włamał i zmienił hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabialam to samo
pozostaje zalozyc Ci nowe konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj, wczoraj bedac w pracy weszlam na swoje gg. Patrze a moj chlopak jest dostepny ale sobie mysle- przeciez razem ze mna do pracy wychodzil. Dzwonie do niego i pytam a on mowi ze na gg go nie ma. Nie weim jak to sie stalo ale pod nr mego faceta byla kompletnie inna osoba. Zagadalam do tej osoby a on mi mowi ze on nic na ten temat nie wie. Dziwnie, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m iałam podobną sytuację tylko że to ja (chyba()zabrałam tej osobie numer zarejestrowałam sie na gg zalogowalam a tu dostaje wiadomosc zlaż z mojego drugiego gg.mówili ze to niemożliwe ale wydaje mi sie ze czase tak moze się zdarzyć,mozesz spróbować za jakiś czas czy ten numer nie jest dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×