Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_FIGO-FAGO_

co mam jej odpowiedziec? pomocy!

Polecane posty

witam! dzis moja ukochana zadała mi pytanie następującej tresci: co dla mnie oznacza fakt połykania przez nią spermy? :O powiedziałem ze musze sie zastanowic zeby dobrze mnie zrozumiała, no i czeka do jutra na odpowiedz. cholera! co ja mam jej odpowiedziec? zeby jej nie urazić i w ogole... przeciez nie powiem jej ze mnie to kręci, podnieca itp. to musi mieć jakies inne podłoże. prosze pomożcie! wszystkie sugestie mile widziene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego jej
wlasnie tak nie powiesz ? ze cie to podnieca czy kreci ? to chyba nie jest nienormalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czyjej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... oczywiście ze mojej! :D no mysle ze ona oczekuje odpowiedzi w stylu: ze czuje ze w ten sposób mi sie cała oddaje, i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czyjej spermy
jeśli Twojej, to skąd my mamy to wiedzieć co Ty czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czyjej spermy
a dla Ciebie to ma jakies znaczenie? to że połyka? bo dla mojego żadnego, nikt się nie uraził moze pyta bo wcale jej to nie kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
..ze jest to wyrazem podporzadkowania sie patriachalnej kulturze, wladzy i jednoznacznym oswiadczeniem woli potwierdzajacych uznanie mezczyzny jako istoty wyzszej:classic_cool:🖐️ ergo lykajac sperme potwierdza swoje uprzedmiotowienie oraz fakt bycia worem na sperme ps. pamietaj o szerokim usmiechu i maslanych oczkach, rzuci Ci sie ramiona❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ją to kręci :O raczej nie... bo co w tym moze byc przyjemnego? jedyna satysfakcja dla niej to fakt ze sprawia mi przyjemnośc... chodzi o to.... mam wrazenie ze ona mysli ze dla mnie ma to troche inne znaczenie o podłozu: miłośc, oddanie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mysle ze ona oczekuje odpowiedzi w stylu:ze czuje ze w ten sposób mi sie cała oddaje, i takie tam....To ona woli sluchac prawdy, czy tego, czego oczekuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie chce jej urazić....a pewnie tak sie stanie jak powiem to co mysle. a przede wszystkim nie chce zeby przestała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to bez sensu... ta odpowiedź \'kochanie, lubię kiedy połykasz mi spermę, bo wtedy czuję, że cała mi się oddajesz...\' trochę jak do suczy hehe:) powiedz, że cię to podnieca i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
e, tam, ja swojego spytałam, jak to z tym jest i nie robil problemow z odpowiedzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
figo - to wolisz szczerosc w zwiazku czy mydlenie oczu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej
powiedzieć prawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo wszystko obawiam sie powiedzieć prawdę... i wiem ze jak powiem co mysle juz nigdy wiecej tego nie zrobi! a takie małe kłamstwo chyba nikomu nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
zaszkodzi. powiedz prawde. moze po prostu wlasnie wazniejsze jest dla ciebie to, ze moze wiecej nie polknac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
=i co ty wtedy biedny chlopcze poczniesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może coś w stylu: wtedy czuje ze naprawde sie mnie nie brzydzi, ze kocha mnie całego, ze uswiadamia mi swoje przywiązanie, oddanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
matko, facet, wez ty si e walnij w leb, a nie filozofujesz :D:D:D podnieca cie to? to mowisz, ze podnieca. zreszta, nic nie stoi na przeszkodzie, zebys ty zapytal ja o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no.. nie moge tak wprost! ojej.... ja tez połykam jej soki podczas minety i jakos nie zastanawia mnie co ona o tym myśli... kobiety mają jednak bardziej złożona psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
w sensie ty zapytac ja co ona sadzi o polykaniu twojej spermy i czy jej sie to podoba. kurna, to jak ty szczerze nie mozesz, to jak wy sie dogadujecie w ogole w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
juz sobie wyobrazam: "powiedziec jej, zeby tak go nie gryzla? e tam, jeszcze sie obrazi" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ona odpowie mi: \"bo wiem ze tobie sprawia to przyjemnośc\" i tyle! akurat w łózku to my sie chyba najlepiej dogadujemy... bo w codziennym życiu to już róznie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby facet do polykania spermy dorobil teorie o tym jak to sie mu cala oddaje, to bym sie zaczela z niego smiac...do tego boisz sie ze ona przestanie to robic...ale nie powinna wg ciebie bo ty jej robisz minete i jestescie kwita...ales ty durny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej, że wtedy czujesz się w pełni akceptowany i kochany, beż żadnych ograniczeń, tak jak Ona powinna się czuć kiedy Ty pieścisz ustami jej intymne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×