Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_FIGO-FAGO_

co mam jej odpowiedziec? pomocy!

Polecane posty

no kurdę....:O wiem że jak jej powiem prawdę nigdy wiecej tego nie zrobi! sam fakt ze mnie to podnieca to dla niej za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
bo wiem ze tobie sprawia to przyjemnośc - no to niezla kobitka, trzeba przyznac:O to sie zapytaj po tej odpowiedzi, czy jej to sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czyjej przyjemnosci cie bardziej zalezy? na jej czy swojej? chyba lepiej zeby sie nie zmuszala co..niem nic gorszego w seksie niz przymus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi69
a jaka jest prawda? ze tak się boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nie potrafie określic co wtedy czuje :O ale wiem ze nie o podniecenie tylko mi chodzi... mysle też ze sie do tego nie zmusza, powiedziałaby mi o tym, bo są pewne rzeczy ktorych nie robimy bo jej to nie odpowiada jak np. anal czy 69 chce sprawic mi w ten sposób przyjemnosc ale.... oczekuje ze nie tylko mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest takie trochę masło maślane.... sprawia jej przyjemnośc sprawianie mi przyjemności :) i w sumie tez jest tak na odwrót! lubie robic jej dobrze (choc smak jej soków jest czasami nie do zniesienia) bo widze jaka to sprawia jej frajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy po raz pierwszy pieściłam Mojego Kochanego ustami, w sumie robiłam to wogóle pierwszy raz w życiu :) skończył w moich ustach... Przełknęłam i powiedziałam, że cudownie smakują jego soki. Po dwóch latach wyznał mi, że nigdy wcześniej nie czuł się tak szczęśliwy jak wtedy, bo wiedział, że w pełni akceptuję całe jego ciało, bo on tak strasznie uwielbia moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonka..... jestem Ci winny piwo! mysle ze ona takie coś własnie chciałaby usłyszec! wiem ze to wstrętne z mojej strony ale cóz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej
że czujesz wtedy jak cząstka twojej duszy wnika do jej serca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
powiedz jej ze to co ona robi, w kapitalny wprost sposob, jako symbol, oddaje jej rzeczywiste polozenie, ze jako kobieta jest rzecza, przedmiotem prawa wlasnosci, najzwyklejszym worem, w ktorym pozostawiasz swoje slady biologiczne:classic_cool:🖐️ pamietaj SZCZEROŚĆ I PRAWDOMÓWNOŚĆ filarami udanego zwiazku:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×