Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facio_brunet

Jakie czułe słówka kręcą Was kobiety na codzień i w łóżku.

Polecane posty

Gość taka jedna M
skarbie ,słoneczko banalne ,ale miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobają sie w łózku miłe słówka, wlasnie tak jak ktos juz napisał \" kochanie, skarbie, dobrze mi z toba, kocham cię\" a kręcą i podniecają raczej te ostre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna M
zerznij mnie ,ostre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze zalezy od chwili :p raczej nie są miłe tylko podniecające :P np \"mam na ciebie ochote, zaraz w ciebie wejde, chce sie z tobą pieprzyc\" albo laska mowiaca do faceta (działa na faceta) \"przerznij mnie\" ;) i tego typu ;) choc tak jak juz pisałam zalezy od humoru i sytuacji. bo gdyby przy pierwszym raze ktos mi kiedys dawno temu tak powiedział to pewnie bym sie obraziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde takie slowa was tez kreca? Wiekszosc takie slowa lubi uslyszec czasem od faceta swojego..?? Myslalem ze zaraz poczujecie sie zniesmaczone albo zaraz foch pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna M
ja lubie tak powiedzieć do faceta,ale to zależy od sytuacji,jeśli jest ostro i dziko to adekwatnie do sytuacji wyrażam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień Mój Kochany mówi do mnie Mrówka, Dzidzia, Skarbie, Kochanie, Żabciu, Słońce... A w łóżku, jeśli jest ostro to nie powie do mnie \"Mróweczko\" ;) \"Uwielbiam się z Tobą pieprzyć\", \"kocham zanurzać się w Twojej szparce\" itp. Nie ma żadnych obraźliwych wyzwisk, choć lubimy gdy jest lekko pikantnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×