Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koloratka

jest tu ktoś mądry? potrzebuję pomocy...

Polecane posty

ta pani doktor widocznie ma zespol aspergera a jesli chodzi o przypisy to nie ma tam nic do umienia, robisz wedlug konkretnego stylu gdzie masz podane przyklady i tyle, proste jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
Zamiast mieć nadzieję na dobry humor egzaminatora, trzeba było się porządnie nauczyć, tłuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jak nie masz pojecia o czym mowisz to sie nie wypowiadaj? ;] nie ide jutro nic zaliczac, tylko zalatwic pozwolenie o uczeszczanie na wyklady do innej grupy dziekanskiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem 😭 powiedziała, że można po swojemu i tam gdzie ja miałam po polsku, to ona se powykreślała i nagryzmoliła \'op. cit.\' grrrr...! także... według niej całkiem konsekwentnie jest isac w połowie po polsku i w połowie po łacinie... no ale dobra... :O pościel- wariatka jesteś :P:P:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego wy tam sie uczycie na tej telekomunikacji? o takich jak Cap\'n Crunch ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
Ja liczę tylko i wyłącznie na siebie. Sorry, jeśli bredzę, ale jestem odrobinę nietrzeżwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to mozesz sie cieszyc tym ze widzisz w odroznieniu od cap\'n cruncha, ponoc jak siedzial w pierdlu to musial tam wszystkich uczyc aby przetrwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloratka- specjalnie dla Ciebie znalazlam, zeby Ci smutno nie bylo ;] \"Cap’n Crunch (John Draper) - Ten niezły haker stał się sławny dzięki... umiejętności gwizdania na opakowaniu pieczywa Cap’n Crunch. Potrafił wydawać dźwięk o częstotliwości 2600 herców pozwalający na uzyskanie darmowego połączenia! Na początku lat siedemdziesiątych Draper pomógł Steve’owi Jobs i Steve’owi Wozniakowi — późniejszym twórcom komputera Apple — w zaprojektowaniu niebieskiej skrzynki.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie pieczywo lecz cereal (nie wiem jak to jest po ludzku, jakies kornfleki czy cos tam co z mlekiem jesz), gwizdal na gwizdku ktory wkladali do pudelka (jak zawsze jakas zabawka aby dzieciaki chcialy aby rodzice kupowali ten produkt, a potem drecza rodzicow gwizdajac), zatkal trzecia dziurke w gwizdku, a steva wozniaka nauczyl uzywac niebieska skrzynke Blue Box - wg mojego zrodla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, John Draper nie byl niewidomy, ale dowiedzial sie o gwizdku od goscia co byl niewidomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus- az w takie szczegoly sie nigdy nie wdawalam. O nim wiedzialam tylko tyle, ze gwizdal z odpowiednia czestotliwoscia i dzieki temu dzwonil sobie za darmo ;) mhm Kirus- z jakies Ty branzy jestes? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawy kierunek studiujesz, dziedzina gdzie dla jest duza kasa dla firm jak i kryminalistow i nie tylko a ja roznych branzy sie tykam ... nigdy na tym forum wlasciwie nie pisalem otwarcie na temat mojej branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialem na mysli telekomunikacje etc ... filologia polska to ... tortura :) jak mnie te polonistki w szkole dreczyly, do konca zycia nie zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm jak dojde do wyboru specjalizacji to chce sie zajac albo inzynieria dzwieku i obrazu albo systemami i uslugami radiotelekomunikacyjnymi ;] a co do mojego pytania- w takim razie nie nalegam na odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirus- nie martw się... się domyśliłam, że to nie do mnie :P polonistką nie będę, nigdy! mam zamiar wynieśc się z moich studiów... ale jeszcze nie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz dadam ze moja pierwsza polonistka byla super, ale potem cos sie w moim zyciu schrzanilo, pewnie przez to ze rozbilem lusterko ;) a z tym dzwiekiem 2600 Hz to klasyka, opublikowali w 1960 jakie dzwieki uzywaja do kontroli rozmow, no i czego mozna sie tu spodziewac defraudacja telekomunikacji jest szacowana na miliardy dolarow rocznie w samych tylko USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac... spac... niedługo, to ja muszę wstawac... a nie spac :P no ale nic... dzięki za pogadankę :P branoc🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×