Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terapia122

terapia par

Polecane posty

Gość kryszka1976
ja ze swoim mężem chodziłam na terapię do wrocławskiej poradni Alter Ego, wiadomo, jak w każdej poważnej sprawie nie ma natychmiastowego efektu, ale warto było popracować nad sobą i być konsekwentnym, bo dzięki terapii nie dość, że nasze związek się wzmocnił to jeszcze jest nam teraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie
Ja mam zle doswiadczenie z p.Zielinska z w-wy.Sama nie wiem czego oczekiwalam,bo nigdy nie korzystalam z takich uslug.Nie wiem jak przebiega proces "uzdrawiania par",jednak mam negatywny odbior.Sadzilam,ze terapia jest po to ,aby probowac pojednac wszystkimi silami pary,a na pierwszej wizycie juz uslyszalam o rozstaniu.3 zdania ,ze zwiazki maja problemy zwlaszcza na poczatku,mozna probowac samemu si edogadac ale oczywiscie p.Aneta rowniez sluzy pomoca.A pozniej kilka zdan ze zawsze mozna sie rozstac i w tym tez nam moze pomoc.Nie rozumiem tego.Wydawalo mi sie,ze nie powinna miec miejsca mowa o rozstaniach.Owszem jesli po kilku-kilkunastu wizytach ewidentnie widac,ze nic sie nie da uratowac to Ok,mozna dac do zrozumienia ,ze to nie ma sensu,ale nie na pierwszym spotkaniu.Czy ktos moze mi opisac jak przebiegaly terapie u Was?moze to normalny proces,ktory konczy sie sukcesem pojednania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysulka
ja wszystkim we wrocławiu chciałam polecić terapię we wrocławiu przy ul. legnickiej 55 w poradni. terapia jest płatna, ale bardzo skuteczna. oczywiście, o ile obie strony chcą współpracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnie
do "gość" dziekuje za polecenie,nie ma juz czego ratowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę uważać na dr Zielińską. Polecana jest na kilku podobnych tematach (wiem, bo samam teraz szukam poleconego terapeuty), ale wpisy są dokonywane w tym samym czasie w bardzo podobnym stylu. Np. Dodano: 30-09-2012, 22:08 Profil: Gość W mediklinika pracuje dr Zielińska ona jest bardzo dobrym specjalistą od terapii małżenskiej, jak są miejsca to do niej najlepiej prosić o zapis. Na stronie: http://www.psychiatria.pl/forum/vt,49,243,43520,0,terapia-par-malzenskich-warszawa,box-pd Nie wierzę, że ktoś przeskakiwał sobie tak po prostu po takich wątkach i polecał akurat tę konkretną lekarkę i to tego samego dnia o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wpisy poprzedników o p.Zielińskiej z Warszawy . Nie wiem jakim jest terapeuta dzieci ,jednak co do małżeństw-ODRADZAM! Też zauważyłam reklamy o tej klinice w tym samym momencie na większości forach.Nie świadczy to za dobrze! Jeśli chce się Pani reklamować to najlepszym sposobem są zadowoleni pacjenci. Ja wiem jedno,przejrzałam na oczy,a także po kilku sesjach zrobiłam zestawienie z mężem jak przebiega praca.I co ? Totalna porażka.Mnie Pani wmawiała ,że wszystko idzie w dobrą stronę,a męża prowokowała do szukania innej kobiety.Na dowód fałszu i dwulicowości chciałam puścić nagranie z naszych sesji.Oczywiście wszystko z mężem nagrywaliśmy. Po konfrontacji kobieta zupełnie straciła kontrolę nad sobą.I gdzie to przygotowanie psychologiczne?? Dziś jestem szczęśliwą żoną.Nie obyło się bez pomocy Psychologa.Dlatego bardzo uważajcie do kogo chodzicie.Sprawdźcie prawdziwe opinie,zapytajcie czy możecie nagrywać spotkania.Nie bójcie się konfrontacji jeśli macie wątpliwości. Czasami jest tylko jedna szansa,którą nie warto zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a był ktoś z was w tym gabinecie? www.psychologguglas.pl/oferta.html ? bo przychylne recenzje są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys bylam w Poznaniu u www.psychologguglas.pl/oferta.html i pomogla nam, naprawde, Pani Natalia zna się na rzeczy i nie bylo to tylko siedzenie i sluchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie i mojego ukochanego bardzo pomocni byli specjaliści z www.carpediem.szczecin.pl owszem to wymagało od nas cierpliwości i naprawdę dużego zaangażowania, ale byliśmy gotowi na ratowanie naszego związku wszelkimi sposobami i naprawdę się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetkoria
ja mam zamiar skorzystać z pomocy www.centrum-ja.pl , czy mogłybyście polecić konkretną osobę do prowadzenia terapii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terr
Jeśli chodzi o pomoc w kryzysowych sytuacjach takich jak rozwód, śmierć bliskiej osoby, strata pracy to ja bym polecała panią Polę Szarwiło - Węgielska . Jak do niej trafiłam na terapię, to byłam na skraju załamania nerwowego po śmierci dziecka (wypadek). Myśli samobójcze, depresja, problemy ze snem, z koncentracją...po prostu wszystko. Teraz w końcu żyję, choć trzeba przyznać, że terapia była długa i intensywna - trwała grubo ponad rok (sesje raz tygodniowo), ale warto. Adres i telefon do gabinetu jest dostępny na http://psychoterapeuci-szczecin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angiee2
w Warszawie w poradni psychomedic, my zostaliśmy skierowani na mediację przed rozwodem i tak trafilismy do p. Agnieszki Dudzowatej, do dzisiaj rozwodu nie ma :) walczymy o nasz związek, jest coraz lepiej. Nie wiem jak z miejscami, my zawsze mamy termin spotkania z wyprzedzeniem, ale wiem, że są tam też inni specjaliści. Jedno jest pewno dużo zależy od doświadczenia, nastawienia i chyba sposobu bycia tej trzeciej osoby, któa jakby nie patrzeć wchodzi "z butami" w nasze życia, ale warto się przełamać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka40
ja uważam, że takie terapie par zwykle są bardzo pomocne, pozwalają Ci lepiej ocenić czy faktycznie warto jeszcze ciągnąć ten związek, z mężem chodziłam na taką terapię do www.psychologdlaciebie.com/ koło Szczecina, na szczęście terapia ozdrowiła nasz związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa to niby metropolia, a czasami znaleźć coś dobrego jest problem. Bardzo długo szukałam miejsca gdzie terapia par jest coś warta. Dopiero z mężem zdecydowaliśmy się na tą: http://pomoc-psychologiczna.com.pl/terapia-par/ Prowadzący psycholog to bardzo kompetentny człowiek, a przede wszystkim profesjonalista, który nam pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajaGość
Mogę z całą pewnością stwierdzić że terapia dla par to również ratunek małżeństwa i związku. Sama korzystałam z takiej terapii w Warszawie w Psychologgi. Byliśmy i Macieja Żurka, który bezbłędnie zrozumiał w czym mamy problem, czemu nie możemy się porozumieć. Pomógł nam wyjaśnić te problemy i w końcu nauczył nas rozmawiać ze sobą, straciliśmy to co kiedyś utraciliśmy. Teraz znowu jest wszystko dobrze. Pan Maciej to bardzo spokojny i cierpliwy terapeuta. Warto do niego się udać na taką terapię. Nigdy to nie zaszkodzi a zawsze może pomóc. Przyjmuje w tej klinice www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imencja
Pomimo mojego z początku dość sceptycznego podejścia do tematu, zdecydowałam się na taką terapię, choć byłam pozbawiona nadziei. Mój związek ulegał rozpadowi w nienaturalnie szybki sposób. Pomimo to, również ze względu na dzieci, postanowiliśmy spróbować. Koleżanka poleciła mi Dagnę Ślepowrońską z www.psychologgia.pl To mnie trochę przekonało. Dziś jesteśmy z mężem razem. Kochamy się i jesteśmy szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryttss
Jestem z mężem aktualnie w terapii dla par jaką prowadzi Pola Szarwiło – Węgielska. Początkowo było ciężko, bo mąż był sceptyczny, ale po kilku spotkaniach jak zaczęły się pojawiać pierwsze efekty takich spotkań to nawet on dał się przekonać, że terapia ma sens. Mamy dwójkę dzieci więc rozwód nie wchodził w grę, chcieliśmy walczyć o nasz związek i jak na razie między innymi z pomocą pani psycholog to się nam udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinka299
Z tego co się orientuję, to tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa jest bardzo dobra klinika, w której można skorzystać z psychoterapii. Właśnie do niej warto zajrzeć. Zatrudniają tam specjalistów, którzy mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam we Wrocławiu i przyjaciółka poleciła mi terapeutkę z Kliniki Zdrowego Umysłu - panią Katarzyna Majewską. Na początku bez przekonania poszliśmy z mężem, ale nie mieliśmy już nic do stracenia. Chcieliśmy się jakoś dogadać. Dzięki pani Kasi jesteśmy do dziś ze sobą , a prawie się rozstaliśmy. Szalenie empatyczna kobieta, z ogromną wiedzą. Jej cenne wskazówki stosujemy do dziś;) z czystym sumieniem mogę ją polecić, myślę, że mój mąż również, bo dzięki niej odzyskaliśmy równowagę w naszym małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaMłynska
Polecam wybrać się na terapię par do pani Jolanty Szczepaniak z Warszawy.Ciepła osoba z dużym doświadczeniem będąca zarówno psychologiem jak i psychoterapeutą;) Terapia nie trawała długo a dzięki niej znowu zaczełam świetnie dogadywać się ze swoim mężem.Dodam, że obawiałam się, że rozwód w naszym przypadku będzię nieunikniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także chodzę na terapię razem z mężem już od kilku miesięcy. Uważam, że sporo pomaga ponieważ dużo sobie wyjaśniliśmy i potrafimy się teraz lepiej dogadać. Swego czasu myślałam nad rozwodem ale teraz sądzę, że będzie tylko lepiej ponieważ oboje się bardzo staramy. Jeśli chodzi o specjalistę to wybraliśmy www.psychoterapia.lublin.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem byliśmy na psychoterapii w Siedlcach na ulicy Czerwonego Krzyża. Gorąco polecam, bardzo nam to pomogło, teraz znacznie lepiej się rozumiemy :) Tutaj masz namiary na tego psychoterapeutę https://psychologsiedlce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam bardzo pomogli tutaj http://agathum.pl/ świetne podejście, dużo rozmów no i jestesmy razem, dzieki pomocy przetrwaliśmy kryzys i zrozumieliśmy, nad czym musimy pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centrum Psyche
Zapraszamy do Centrum Psyche Wrocław na Białowieskiej 3, Pixel House. Nowe gabinety, ceny jak wszędzie, ale są wolne terminy. Jeszcze... http://psyche.wroclaw.pl Pozdrawiamy Centrum Psyche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem jak najbardziej za terapią dla par, polecam psychoterapeutę z Bydgoszczy www.psychoterapia.top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarolkakrowczynska88
Terapia par jest dość trudna... No i musisz przekonać do tego partnera;) Moi znajomi korzystali z terapii małżeńskiej w warszawie http://wgp.org.pl/ Sama też odwiedziłam psychologa na Wróbla i jestem zadowolona, oni sobie terapię chwalili, więc w sumie we troje polecamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×