Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia Karolina Maja

Dziewczyny, czy ktorejs tak sie zdarzylo, ze wynik testu ciazowego byl pozytywny

Polecane posty

Gość Kasia Karolina Maja

a u lekarza okazalo sie, ze nie jestes w ciazy? czy takie przypadki w ogole sa? czy testy ciazowe z apteki sa nieomylne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zdazylo
:D, ale najlepsze bylo potem:) Bo okazalo sie ze jednak bylam w ciazy, a konowl zrobil usg i kategorycznie to wykluczyl. Po dwoch tygodniach stwierdzil, ze....to osmy tydzien:O Oj! Szybko zmienilam lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje duże ryzyko samoistnego poronienia. moja lekarka mówiła mi żebym nigdy nie robiła testów przed dniem spodziewanej @, bo mogę się zawieść. często takie samoistne poronienie jest postrzegane przez kobietę jako miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżnka
ma takie coś w moczu ze zawsze wychodzi jej pozytywny,chociaż nie jest w ciąży....rozmawiały o tym z ginekologiem i on powiedział,że takie przypadki się zdarzają bo to coś w moczu tak działa na test (tylko nie pamietam jak to sie nazywało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Karolina Maja
Czyli test mogl sie pomylic i moze jednak spokojna bede ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze1234
ktorejs z Was test pokazywal,ze nie jest w ciazy a tak naprawde byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinformowana
moja znajoma miala tak ale to bylo jak brala tabletki antykoncepcyjne test byl pozytywny ale gin powiedzial ze to sie zdarza przy tab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×