Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

________chciałabym się zaręczyć_________________

Polecane posty

a co to zmienia czy macie papierek czy nie my tez jalis czas mieszkalismy z moimi roszicami i bez slubu i ic nam sie nie stało a slub mamy dopiero teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no ale moze twoi rodzice na to się zgodzili, a ja nie chce moich stawiac w niezręcznej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Ale ja wiem, jakie mają podejście. A zresztą ja sama wolałabym po ślubie. Uwazam, że nie można mieć wszystkiego przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama robisz problem chcesz coś i wymagasz by twoj facet tez to chciał pn ma 23lata i w tym wieku faceci mają głupote w głowie moj dopiero dojrzał jak miał 26 lat i dopieo zaczął myslec o rodzicnie wiem to bo dużo rozmawiamy i wczsniej to nie widział sie w takiej roli a teraz jest super za 17 dni slub bedziemy miec dziecko które on kocha ponad wszystko :) voczywiscie ja też musisz porozmawiac i czekac niec wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Jak długo ejsteś ze swoim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Więc nie wiesz, co mogę czuć po 4 latach. Ja potrzebuje już stabilizacji po takim czasie. Albo chociaż jakichś ustaleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w zwiazku 5 lat i NIC z tego nie wyszło rozeszlismy sie i tęz niby chcial stabilizacji ale to nie był ten długosc zwizku o niczym nie swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
23latek to jeszcze gowniarz.. moj ma 28 lat i jest niedojrzaly.. i w zwiazku jestesmy 3 razy dluzej od Ciebie.. i tez czekam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w związku przede wszystkim trzeba rozmawiac o swoich potrzebach ale też słuchac a facet ciężko takie rzeczy przyjmuje i potrzebuje czasu do namysłu :D on sam musi dojrzec do decyzji że chce rodziny nie każdy jednakowo dojrzewa jeden facet chce rodziny w wieku 24 lat a drugi po 30 tak samo jest z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
On nie jest gówniarzem. pracuje od trzech lat. pracował bardzo ciężko już w czasie nauki w szkole średniej. Jest bardzo odpowiedzialny. Nie lubi imprezowania, marnotrawienia czasu i pieniędzy. jest bardziej dojrzały od niejednego 30- latka pod wieloma względami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz dlaczego z nim wprost nie porozmawiasz co cie gnebi???my mozemy tylko gdybac a to on zna odpowiedz na dreczacy ciebie problem myszka 24 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 23
-ihaha- zgadzam się z Tobą w zupełności, że wiek faceta nie ma tu nic do rzeczy. zdarzają się niedojrzali 30-latkowie tak jak i można spotkać 20 latków gotowych i zdecydowanych na ślub bez jakiegokolwiek przymusu. mam nadzieję, że Twój facet wkrótce się oświadczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z nim po prostu
ja po ponad 3 latavch zwiazku powiedzialam, ze jak dziecko ( on b chce) to najpierw slub, ze moze wypadaloby sie zareczyc itd on panika: ale jak sie zarecza, wiec mu powiedzilam, ze najpierw powinnismy oboje chcec slubu a potem opwiadomic rodzicow i dalsza rodzine. jestesmy zareczeni, nawet poprosil moejgo tate o moja reke i jest zachwycony jak odbieramy gratumacje od rodziny i znajomych. Ma tez faze kupowania wina i probowanai, ktore zamowic na nasze wesele, zeby gosciom smakowalo. Pogadaj z nim pwoiedz, ze tego pragniesz i ze jesli chcecie byc razem to slub jest logiczna konsekwencja waszej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Dzięki za rady i pocieszenie. Rozmawiałam z nim nieraz na ten temat. Zawsze twierdzi, ze kocha mnie najmocniej, ze zaręczy się i ożeni, ale jeszcze nie teraz, że skoro weźmiemy ślub np. za 2 lata, to po co tyle wcześniej się zaręczać. Konkretnego powodu tak naprawde nie znam. A teraz nie chcę już zaczynać tego tematu, bo mógłby to odebrać, jak naciskanie. teraz kolej na jego ruch. Ja wyraziłam już swoją chęć. Tylko kiedy ja się doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie
zareczajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicanielica
jesteśmy ze sobą ponad 2 lata, mamy po 21 lat i na przyszły rok planujemy zaręczyny... mam nadzieję, że nic nam tych planów nie zakłóci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można planowac zaręczyny
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja z krainy czarow_
a moj chlopak 3 dni temu poprosil mnie o reke :) najpiekniejsza chwila mojego zycia! a tez juz nie moglam sie doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czekam
niemal od 5 lat, bo tyle jestesmy razem. I nigdy nie pojawil sie temat slubu :( A ja tez chcialabym jakiej stabilizacji, bo nie jestesmy juz dzieciakami :( A tu nic, zadnych decyzji ani nawet rozmow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góryyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×