Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2 Gdynianki

POSZUKUJEMY PRACY !!!

Polecane posty

Gość 2 Gdynianki

Witam! Dwie młode dziewczyny poszukują pracy na sezon. Jedna ma 18 lat druga 19 lat. Proszę o informację gdzie zjnalazłaby się dla nas jakaś praca. Proszę darować sobie porpozycje typu.. tancerka w nocnym klubie albo tego rodzaju. NIE INTERESUJĄ NAS TAKIE OFERTY! Pozdrawiamy Ania i Kaja malenstwo_gdynia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa fasolowa
a wyslalas cv na te promocje co Ci ktos wczoraj wkleil ? albo tam zadzwonilas? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOC W DZIAŁACH SPRZEDAŻY Kontakt: trojmiasto@creyfs.pl, (0 58) 661 76 42 Firma Creyf\'s Polska poszukuje osób do pomocy w działach sprzedaży w jednym z marketów w Gdyni Chyloni. Układanie towaru, rozpakowywanie dostaw, pomoc kierownikom. Stawka to 8zł netto/h. Różne godziny pracy. Jest to praca dorywcza. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres mailowy z dopiskiem w tytule PDZ/05/2007/TRO lub o kontakt telefoniczny. Biuro jest czynne pon- pt w godz. 9- 17. i nawet nie podziekowalas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Gdynianki
GGGabi podziekowałam Ci ... przykro mi że nie odebrałaś tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Gdynianki
GGGabi a masz może jeszcze jakieś oferty? Będę Ci abrdzo wdzięczna ;) Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona, że nie podziękowałam, ale podziękowałam w tamtym linku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulek-88 GDYNIA Witam! Niedawno skończyłam pisać matury. Chciałabym sobie znaleść jakąś prace na sezon letni. Czerwiec lipiec sierpien i wrzesień. Proszę o składnie ofert na maila : malenstwo_gdynia@wp.pl< /a> Pozdrawiam Ania 21:12 GGGabi Poszukuję hostess do pracy w Gdyni podczas promocji produktów z branży chemii budowlanej. Przewidywane godziny pracy to: 09:00 - 17:00. Termin: 24 i 25 maja Stawka: 11 zł brutto/h Jeżeli jesteś zainteresowana ofertą to podeślij swoje zdjęcia na biuro@hostesseria.com w temacie 24/25.05 \"..to, na co zwracasz w życiu uwage, zaczyna sie umacniać \' moje plany na koncowke roku : http://www.mktramping.pl/pl_,azja,oferta,47.ph p> 21:32 GGGabi nie ma za co \"..to, na co zwracasz w życiu uwage, zaczyna sie umacniać \' moje plany na koncowke roku : http://www.mktramping.pl/pl_,azja,oferta,47.ph p> 21:35 anulek-88 GDYNIA dobrze a na te dwa dni tak praca jest? no chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elastyczna praca dla studentów i uczniów-8.00/h KASJERZY Praca w wybrane dni i godziny . zmiany 4,5,6,7, godzinne zaczynające się o każdej godzinie. Kurs kasjerski bezpłatny. Wymagana Książeczka Sanepidu Praca w marketach: -REAL w M1-8.00/h -6,80/h netto -REAL w King Cross-7,50/h – 6,40/h nett0 -Tesco ul Serbska – 7,50/h -Tesco oś Kopernika-7,50/h -Tesco oś Przyjaźni-7,50/h Kontakt tel. 668 466 409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Gdynianki
GGGabi w takim razie sorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasjer / Pakowacz Pilnie zatrudnimy pełnoletnie osoby posiadające status ucznia/studenta do pracy jako kasjer lub pakowacz w markecie w Krasnystawie. Wymagamy aktualnej książeczki sanepidu. Kontakt: 668-280-841 lub lublin@worker.pl z dopiskiem market Krasnystaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki.. te ost. dwa nie na to wojewodztwo spoko gdynianko, po prostu nie rob ze mnie glupa i bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 Gdynianki
GGGabi ja z ciebie głupka nie robie... jeśli tak sie poczułaś to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×