Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość gość
No dobrze, i co to jeszcze ma wspolnego z wysockim.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gde tvoi semnadcat\' let? Gde tvoi chernyi pistolet? Gde moi semnadcat\' let?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
де твои семнадцать лет?Где твой черный пистолет?Bingo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, po angielsku to jest tak: Where are your 17 years? On Bolshoi Karetniy Street And where are your 17 misfortunes? On Bolshoi Karetniy Street And where is your black pistol? On Bolshoi Karetniy Street And where today are you not? On Bolshoi Karetniy Street Comrade, do you remember that house? No, don’t ever forget it I’m telling you that one has wasted half his life If he wasn’t ever on Bolshoi Karetniy Street

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle?Mało?Oslepłam juz od tej cyrylicy 😭.PS: Zaraz cos wrzuce na zshare. Dla mnie to 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Where were you at seventeen?On Bolshoi Karetnyi.And where’ve your troubles always been?On Bolshoi Karetnyi.Where’s your big black .38?On Bolshoi Karetnyi.And where aren’t you today?On Bolshoi Karetnyi.Do you still recall that house, my friend?You’ll remember always where it stands.I would say that anyone’s life was lived in vain,If he never walked Karetnyi Lane -Because...Where were you at seventeen?On Bolshoi Karetnyi.And where’ve your troubles always been?On Bolshoi Karetnyi.Where’s your big black .38?On Bolshoi Karetnyi.And where aren’t you today?On Bolshoi Karetnyi.Now, Karetnyi Lane is not the same;It has been repainted and renamed.But anyplace you go and no matter what you find,Karetnyi Lane is always on your mind -Because...Where were you at seventeen?On Bolshoi Karetnyi.And where’ve your troubles always been?On Bolshoi Karetnyi.Where’s your big black .38?On Bolshoi Karetnyi.And where aren’t you today?On Bolshoi Karetnyi.:PГде твои семнадцать лет?На Большом Каретном.Где твои семнадцать бед?На Большом Каретном.Где твой черный пистолет?На Большом Каретном.А где тебя сегодня нет?На Большом Каретном.Помнишь ли, товарищ, этот дом?Нет, не забываешь ты о нем.Я скажу, что тот полжизни потерял,кто в Большом Каретном не бывал.Еще бы, ведь:Где твои семнадцать лет?На Большом Каретном.Где твои семнадцать бед?На Большом Каретном.Где твой черный пистолет?На Большом Каретном.А где тебя сегодня нет?На Большом Каретном.Переименован он теперь,стало все по новой там, верь-не верь.И все же, где б ты ни был, где ты ни бредешь,нет-нет да по Каретному пройдешь.Еще бы, ведь:Где твои семнадцать лет?На Большом Каретном.Где твои семнадцать бед?На Большом Каретном.Где твой черный пистолет?На Большом Каретном.А где тебя сегодня нет?На Большом Каретном.:classic_cool:znalazłam też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D, po polsku nawet nie szukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona dzie idzie? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś ryrasz tez do 7 rano?:D W sumie sie nie dziwie sie, po takim maratonie snu, hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam zapasy i trochę poryram, ale jutro tylko do 00:45 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie 00.47?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko musisz wyliczyć z dokładnością do jednej minuty?:DTo tera sie pochwal, ile minut robisz jednego zapasa, z dokładnością do 10 sekund :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Och, zła kulo, daj mi wolność,  prosto w serce i bez bólu.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za cytate?Chlastać sie chyba nie bedzie, eeeeee?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, ano... albo da, da: Злая пуля, дай мне волю, Чтобы в сердце и чтоб без боли. PS: 55.5 s :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzienny zapas to jakieś 823.5 sekundy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak by było, gdybym się skupił na jednej czynności. :D Ale tak nie jest... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 jeszczeCiekawe czy wiesz czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie:DTera już 37 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale że zamykamy dzis, czy że na zawsze? Ja na zawsze nie chce, lubie miec miejsce, gdzie mozna se ględzić o doopie maryni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  Chodzi o minuty? Zawsze można zamknąć jedne drzwi, a otworzyć nowe. ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×