Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość tak tak to nie zart moja droga

co jest nitrujaca nutrio?:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
Ja nic nie wiem, stad pytam:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam dzisiaj ja tak chwileczke na ktoryms z topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się o uszy obiło, że do Anglii wyemigrowała ale nie dam se głowy uciąć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisała że
mało śpi dużo pracuje i dlatego rzadko siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi ... CO ZNACZY JEJ NICK? dużo osób używa tego skrótu,ktoś napisał kiedyś że to fragment jakiejś piosenki Tede :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joł:classic_cool:Co mam robić? Dalej wykresy i tabelki, czy posiedzieć na forum?No nie wiem noo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób to i to naraz :D I wyjaśnij mi skąd się wziął Twój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naraz to ja nie umiem, w ogole nie mam podzielnej uwagi, a jak już robie te tabelki, to caly śiwta nie istnieje i tylko bluzgi lecą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro----> uzycz mi troche swojej motywacji, bo u mnie ostatnio kiepsko z nia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rób tabelki i od czasu do czasu tu zaglądaj. A jakież to tabele tworzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick sie wziął z czystego przypadku. Tak sobie wymyslilam pewnego razu, uzywalam na pomaranczowo gdzieś z miesiąc i postanowilam sobie zahasłować. Nigdy nie mialam głowy do wymyślania sobie ksywek niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karandash--hehehe, to nie motywacja, to bat nad głową:D Gdyby nie ów wspomniany bat, nikt by mnie nie zmusil:D No ale cos w tym jest, że jak nie robie, to nie robie, jak zaczne to nie moge przestać. No w morde, ja sie klade i o tym mysle:oA te tabelki Dementia, to ja nawet nie umiem wytłumaczyć, żebys zrozumiala:D Po prostu kosmos, nic do siebie nie pasuje poki co i szukam przyczyn.Można sie zachlastać jednym slowem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
:D🖐️ oczywiscie ze forum!:D jak sie porzadnie sKUPISZ to dasz rade obie rzeczy naraz robic, kobiety maja ponoc wysoce rozwinieta podzielnosc uwagi:classic_cool:🖐️ swoja droga im wiecej czynnosci na raz, jednoczesnie umiesz wykonac, tym lepiej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co oznacza ten skrót? Mój znajomy kończy nim rozmowy na gg i ktoś mówił że to fragment jakiejś piosenki Tede ..... Jak to jest naprawdę? Męczy to mnnie tylko nie bo jeszcze mojąkoleżankę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro----> ja mam tez bat nad glowa, w sobote moja promotorka strzeli mi tym batem w leb i to zasluzenie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 to tak sie chyba brac hyp hopowa wita czy tam zegna:P :D to am cos wspolnego z tym calym dj600 cos tam??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idz w ch..j z tym Milanem, nie denerwuj 😠tak tak to nie zart moja droga-----> taaaa, jasne, tylko zapomniałeś, żem ja nie kobieta, tylko kobietom, co upraszcza mi życie, ale w tym przypadku zmienia postać rzeczy, więc nie podpuszczaj, bo nie nada:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karandash---> no sure, ze z Dj 600 V, ale mimo, że sie wychowalam wsród dresów z osiedla, co sluchali hyp hopu, to akurat Tede zawsze najmniej mi podchodzil. Paktofonika, Kaliber...tego raczej sluchalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie na piłce nie zna to sie denerwuje :P osobicie wolał bym Chelsea ale trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dementia--> no to juz wiesz;) Pozdro od pozdrowienia...i 600 od Dj 600Volt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak się ludzie witają (tudzież żegnają) tym hasłem to jak to wymawiają po prostu \"Pozdro sześćset\",czy jakieś \"Pozdro six zero zero\" czy jeszcze jakieś inne ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak to nie zart moja droga
tak mi do glowy wpadlo.. co wy tacy spieci!!!:classic_cool:)) jakies terminy, prace, ktos tu o promotorze wspomina, no ludzie kochani troche powagi! RELAX:classic_cool: zycie na luznej gumie to gwarancja pelnej 100%przyjemnosci(no moze poza poramo sytuacjami kiedy luzna guma nie jest wesolym objawem:D🖐️) co masz zrobic jutro, zrob pojutrze, a co masz zrobic pojutrze, nie rob wcale:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sześćset:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro----> ja tez wychowana na osiedlu wsrod dresow :classic_cool:, chociaz moi siedzacy na lawce przed blokiem to sluchali peji :classic_cool: albo tworzyli swoje produkcje :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×