Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

To wiem na bank.

Ile się płaci za przechowanie bagażu na dworcu?- średnio małe miasto.

Polecane posty

nie pamiętam,ale wiem,że kiedyś w wawie zostawiłam i nie było to dużo..z kasą miałąm bardzo krucho,a było mnie na to stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie uwierzycie, ale ja od wczoraj szukam i nic (chodzi mi konkretnie o cennik, nawet szafki bagażowe). Katowice, Warszawa i małe miasteczko , ale jeszcze nie wiem jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna młodzież
we wrocławiu płaciło się2 lata temu się dyszkę za przechowanie ponad 2 godziny (a moze to było 5 godzin?)do jednej doby, a ponizej 2 godzin 2 albo 5 - nie pamiętam to w przechowalni - a w boksach na monety jest zdaje się 8 za dobę - za duży boks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poznaniu zwykla przechowalnia kosztowala bodajze 5 zl za dobe, natomiast szafki bagazowe 4 i 8 zl/dobe , w gdansku podobnie, w innych miejscach nie korzystalam z przechowalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, zwykla przwechowalnia kosztowala nie 5 zl za dobe, tylko za pierwsze 2 chyba godziny, pozniej jakos to sie naliczalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudna młodzież
w necie moze znajdziesz ceny tych bosków , ale przechowalni raczej nie :) tam siedzi taki dziadek, wydaje kwitki na papierkach , które sa tak zółte , że na pewno mają juz ze 20 lat - to nie jest instytucja z internetem :) tak to mniej wiecej jest - 5 zł za do 2 h , powyżej - 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×