Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jurgen Prochnov

Ach Zochna ich liebe dich....

Polecane posty

Dzięki ze zalozylas specjalnie dla mnie tyle tematow. Nikt tak jak ty nie wypromuje mojej skromnej osoby na tym forum. Jestem ci naprawde wdzieczny. Wiec jednak odwzajemniasz moje uczucie... Udajesz oburzona ale moja osoba wyjatkowo cie zafascynowala... Wiem, wiem, nie mozesz myslec o niczym innym, tylko o spotkaniu ze mna... Nie martw sie, moze niedlugo bedziemy mieli okazje takie spotkanie uskutecznic... Twój Jorguś. jurgen.prochnov@wp.pl 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmm
czy prochnov to po rosyjsku próchno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne kochany, ja ciebie też, ale... Reklamę robisz sobie kosztem mnie wypisując że mnie kochasz, a to jest sprawa dla prawnika! Uważaj dziecinko, bo nie dość, że obrotów nie masz, to jeszcze mi zapłacisz odszkodowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colletka
sprawa dla prawnika? a ciekawe ile by zasolił alce za lalki z wosku za manipulacje? k.. tego to nie mozna wycenic, sladow nie ma, ale sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen pisz po polsku
bo nie wiadomo o co ci biega. Łosiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu kochana, ale ja mam tu straszliwe obroty, kazdy temat, ktory zaloze gromadzi srednio po 80-100 wpisow. I tu wlasnie jest Twoj problem, w rozwiazaniu ktorego niezmiernie chcialem Ci pomoc. Widze Twoja narastajaca frustracje gdy zakladasz topik, ktory po 15 minutach znika ze stronki lub zjezdza na dno... :O Moge Ci pomoc lecz musisz zaakceptowac pewne warunki ktore ustalimy via e-mail zawsze Twój Jorguś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen ty łosiu
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluśka
a weź i ją zerżnij nareszcie Jurgen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen polecam ci ten
topik 3490454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×