Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Metal z Huty !

Polecane posty

Gość Nowa Huta to nie Kraków
!!!!!!!!!!!!!! Krakow sie nie przyznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble.. ble.. ble..
Nie z Huty, ino Shuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W Krakowie tylko w delegacje do pubow 🖐️:classic_cool: ale uwielbiam to miasto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Nowa Huta to nie Kraków-- wypowiedział się ktoś, kto w życiu w Hucie nie był :o to chyba Ty jesteś uprzedzony/a i żałosny/a przy okazji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLA BLA .
HAHAHA no ładnie krakow sie nie przyznaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwalić sie od niego 😠 i znikąd go nie pogonili. Tak czy nie?No tak, tak i już spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -.
:P 🖐️ :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petka widzę ty dziś
w bojówkach jesteś ! :P idę bedę wieczorem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bede wieczorem;) 🖐️P, nie wsciekaj sie, nie mam czasu z Toba gadać, spiżdzam i o nic mi nie chodzi...tak mnie sie napisalo:P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozdro666 dla pozdro600:classic_cool:🖐️ jak tam pieszczenie tabelek..?:classic_cool: i co w tych tabelkach jest? bo domyslam sie blyskotliwie, ze nie chodzi o robienie samych kresek poziomych i pionowych:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Huty to szczerze powiem że to nie jest jakaś rewelacyjna dzielnica,choć nie jest źle.Panuje w niej zupełnie inna atmosfera niż w centrum miasta. Wiadomo że Stary Kraków jest zdecydowanie piękniejszy,ale mieszkam w Hucie od urodzenia i wcale nie jest tak że ciągle się napieprzają i kradną.Wszędzie kradną.Tylko że dresiarstwa tu sporo,zwłaszcza w starej części NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia ja mam rodzine w Hucie na Willowym a ty skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie inna część Huty :) Willowe znajduje się w tej starszej części,ja mieszkam w nowszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metale, w tych tabelkach to są głownie zawady:o Dosłwonie i w przenosni, juz mam ich dość, ale w koncu chyba obczaiłam już wszystko i teraz tylko to opisać (tak ze 20 stron po angielsku i bedzie gites;))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemka czarne zboki
🖐️ ! :D idę lulu raut mnie wykończył :O :) do jutra 🖐️ ! :D niuńka buńka 😘 ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ale jak tak koniecznie chcesz to se idz zdrajco:oJa nie mogę, chocbym chciala, pora arcywczesna:((🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemka czarne zboki
a buńka 😘 ? idę lulu ! karaluchy pod podu........ ! 🖐️ :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to leć, cześć i nara, a dalej to już chyba wiesz:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro od pozdro600:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pozdro666!!! hmm to ty znasz \"Chemical English\":D no patrzcie co za sracz!:classic_cool:)) bardzo ladnie, kobieta powinna umiec operowac jezykiem i w ogole:classic_cool:🖐️ mnie proboja wbic do lba legal english ale tak mi sie kurna nie chce tego uczyc:O🖐️ ps. dzisiaj przezylem zawal serca! myslalem ze index zgubilem! szybko obliczylem ze musialbym cos poand 40 wpisow uzyskac:D🖐️ na szczescie kloc mi spadl z serca, i znalazl sie:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witame, witame 🖐️Ja tez kiedys zgubilam indeks. Szukalam z tydzien, okazalo sie ze jest w dziekanacie:DA co do angielksiego, to mam tak, że znam technikal english well a o zgrozo, a nie wiem czy bym zrobila zakupy w spożywczym w Londynie, jesli nie byłby to samoobsluglowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erratum:technical:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zaczynasz mnie przerazac, moze my jestesmy jakims zagubionym rodzenstwem?:D🖐️ oczywiscie index znalazlem w dziekanacie:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehe, nie jest to wykluczone tyle Ci powiem, z tym rodzienstwem ofkors:DPowiedz Ty mnie, czy Ty jestes z miasta zaczynającego sie na B, czy mnie sie coś w głowce ujeebało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie inaczej, z miasta gdzie jest miejsce o nazwie Mózg, o ktorym spiewa Kazik w piosence \"Marsa Napada\"(czesto tam sie alkoholizuje sie:classic_cool:🖐️)) takze głowka jeszcze pracuje, tam istote szara widac trenujesz:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×