Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Metal z Huty !

Polecane posty

Gość gość
Ale chyba w B nie studiujesz?Czy studiujesz?Coś mi sie jeszcze kojarzy takie miasto na S, ale nie wiem wlasnie, czy dobrze, czy mnie sie osobniki popieprzyly;)Tak se pytam z ciekawości, nie inaczej, jak ty wczorej o Wawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ma mojego kierunku w B. a poza tem uczelnie sa kiepskie w B., studiuje w pobliskim T. :classic_cool:🖐️ S.? nie nie nie, fakt jest taki ze blisko B. i T. jest miasto na S.:classic_cool:)) ale ja sie w zadnej formie tam nie udzialam, moje zycie koncetruje sie w B. i T. :classic_cool:(swoja droga mile rejony, ale ja tez raczej sentymentalny jestem jesli chodzi o miejsca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, bede w T we wrzesniu na zjedzie PTchem-u, o zgrozo pierwszy raz w zyciu:D. To sobie wezme i pozwiedzam jak zwykle to bywa, pewnie tylko knajpy, ale dobre i to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czas na Lucky Strike:classic_cool:)) najblizsza data kiedy rzuce palenie - magisterka:classic_cool:🖐️ dzika ile lat kopcisz droga lokomotywo:classic_cool:[czesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a to uprzed to mozemy przejsc sie na jakiegos stolca i wypic pokal moczu🖐️:classic_cool: (dla studentow sprzedaja cos co trudno nazwac moczem, ale jest tanie:classic_cool::O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kopce od 17 roku zycia, czyli już w morde 9 lat:o😭. Nastepny temin rzucania palenia: sierpien;)A teraz sie oddalam, bo sie pojawily wlasnie napisy na season finale lost 3x23 :classic_cool:dowode:http://www.hatak.pl/index2.phpIDe oblukać co tam wymyslili w tym ostatnim odcinku;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oczywiscie zeby nie bylo zaskoczenia, tez mialem 17 lat:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×