Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chumbawumba

Pamiątki dla gości.

Polecane posty

Gość Chumbawumba
Niom, te kalejdoskopy są głęboko bazarowe :) Może jakiś zakurzacz (czt. porcelanowa figurka, ale maleńka, max 2 cm wysokości, żeby nie wadziła w domu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Wedding_Planner - jak zwykle niezawodna! P.S. Twój blog jest super, wczoraj cały przejrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz pisalam, ale sie powtorze. My przy kazdym miejscu stawiamy male rameczki z kartka z imieniem i nazwiskiem osoby ktora bedzie tam siedziala. Pod spodem juz za szkielkiem bedzie nasze wspolne zdjecie. Niestety nie slubne, bo nie zdazylibysmy ale wspolne. Beda to 2 rzeczy w jednym - rozszadzenie gosci i ramki - prezenty. Po slubie kazdy sobie je zabierze do domku. A poza tym beda jeszcze na oslode tym, ktorzy nie uznaja usadzania gosci. Myslimy jeszcze pod zdjeciem napisac swoj nowy email typu \"Panstwo Kowalscy\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Ja się chyba zdecydowałam na wersję Wedding_Planner ze zbożem (wrzucę po kłosiku), pieniążkiem i cukiereczkiem. Symboliczne i wymowne, każdy będzie na szczęście trzymał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysmy po slubie
ale to juz bylo troche po, dodam, nie od razu - dla wszystkich ktorzy byli, albo nie mogli, ale przeslali zyczenia, zrobili taki maly wybor zdjec (dokladnie bylo ich 6) - skladanie przysiegi,przed oltarzem i takie tam i przekazali/przeslali z podziekowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już uszyte woreczki, które zapełnię cukierkiem, pieniążkiem i kłosikiem zboża, według pomysłu Wedding :) A zdjęcia prześlemy gościom już po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×