Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lejla Desperatka

Mam poważny problem /

Polecane posty

co znaczy to omg -> \'OMG\' tzn \'O My God\'... czyli po polsku \"O Moj Boze\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoją drogą.. to fajnych macie facetów :) Boże... ja nigdy nie pozwoliłbym mojej ukochanjej zabawiac sie interesem gdybym nie miał pewności ze jest wszystko OK. ile to juz razy dziewczyna dobierała sie do sprzętu (kilka godzin po kąpieli) np podczas jazdy samochodem i jakos nie wstydziłem się powiedziec \"nie\" skoncz lepiej bo moze troche ode mnie \"tam\" smierdzieć :) ja chyba bym sie ze wstydu spalił jakby laska dorwała sie do niego a tu .. smrud :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FF--> czyli Ty jej sie nie pozwalasz dobierac, a sam liżesz taką nieświezą? To czemu Ona o to nie dba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_FIGO-FAGO_ -> smrÓd:P No tak sie sklada ze moj Men nigdy nie ma calkowicie OK, bo ma stulejke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam w torebce chusteczki do higieny intymnej,w razie jakby chcial mnie zaskoczyc nie po kąpieli tylko tak w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz pozdro... roznie to bywa ;) dziewczyna rownież uprzedza jak nie ma pewnosci jak \"tam\" jest ale mimo wszytsko jestem twardy i nigdy sie nie poddaje :) tylko czasami pozniej załuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg znaczy
o moje gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figo-ale pomysl,jezeli laska dobiera sie do ciebie w samochodzie ,to chyba liczy sie z tym ze nie jest za swiezy,po co ten stres,poped w takich sytuacjach jest silniejszy.Ja wielokrotnie tak miałam,np. kiedys moj byly wziął mnie u siebie w firmie,z jednej strony wiedziałam,ze kapałam sie rano ,a to było jakos około 14,a z drugiej strony chec odbycia z nim stosunku własnie w tym momencie była silniejsza,no wdszedł we mnie,bylo bosko,najwazniejsze to spontan,a to o czym pisze załozycielka topiku ,to skrajny przypadek,ktory nadaje sie do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu.... Invisible to wspołczuje! pod napletem zawsze jest najgorzej! no ale chyba jak ma w zwisie to moze sciagnąc skóre no nie? to niech wtedy domyje! a swoją drogą jak mozna sie kochac mając stulejkę? przeciez to chyba boli? zmniejsza doznania i w ogole jak wyglada taki fiutek :P a zabieg to tylko chwila cirpienia, 2 tygodnie postu a pozniej ile przyjemności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
hihihi, mimo poważnego problemu uchachałam się... :-D dzięki za poprawę humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzieeeeeeeee =>> ale wiesz co innego w takiej sytuacji stosunek a co innego oral. przed zwykłym numerkiem to nawet jak wiem ze jest z nim \"nie teges\" nawet po imprezce, 2 godzinnym jezdzeniu na rowerze itd nie mam oporów przed wsadzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_FIGO-FAGO_ -> mozna sie kochac. I widocznie wcale tak bardzo nie boli. Jest tylko mniejsza przyjemnosc, ale jest;) A co do zabiegu to moj Men sie poprostu troche boi, ale niedlugo pojdzie. I wtedy juz bedize wszystko OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) trzymam za słowo! Invisible i wyślij swojego chłopaka czym prędzej na zabieg! zobaczysz ze Ty rowniez odczujesz różnice podczas seksu! to sprawdzone, ale zeby było jasne wiem to od kolegi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
Masz, masz bo grzybica jest zaraźliwa. hm i jest też rzęsisek. Lepiej zrób u gin wymaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale nie chcialam zbytnio mowic bo zaraz bedziecie mie traktowac jak zwykla gowniare...:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż...
ale widzę że co poniektórzy onanizują się tą dyskusją. też warto udać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsha
od kiedy zaczęłaś współżycie? ....To chyba tylko ja taka 100 lat za murzynami bo miałam prawie 18 lat .... No i wieloma partnerami też nie mogę się poszczycić....raptem dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, mnie to zszokowało... może nie współżycie, ale obecność na forum ;) jak dla mnie wczesne współżycie, ale jeśli jesteś gotowa, to OK (mein Gott, czuję się zacofana ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak... bez urazy Invisible ale 15 lat to chyba najgłupszy wiek w całym życiu. wiem coś o tym bo sam robiłem straszne głupstwa w tym wieku, no i niestety moja ukochana równiez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsha, Maała -> To teraz Was uspokoje. Jesli chodzi o loda to robilam raz w zyciu, kilka dni temu. A jesli chodzi o seks, to jeszcze jestem dziewica:) Poprostu narazie tylko o tym rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FF -> Mozliwe ze najglupszy... Heh, moja matka tez tak mowi. Ale mowie Wam, ze narazie jest tylko petting od czasu do czasu, i to od niedawna:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invisible a więc powiem Ci coś od serca... mianowicie jeśli w przyszłości bedziesz miała innego chłopaka nigdy nie przyznawaj sie do tego co robiłas z poprzednim. a juz oral jest chyba najtrudniejszy do przyjącia... wiem to z własnego doświadczenia.. :( lepiej tego nie wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×