Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem moze tak

tragedia na porodowce w bialymstoku

Polecane posty

Gość ja powiem moze tak

w czasie cesarki lekarz przeprowadzajacy ciecie (z tytulem profesora) urwal dziecku glowe, cos mi sie obilo o uszy ze dziecko bylo wczesniakiem i chore wiec mialo nikle szanse przezycia ale po prostu zmrozilo mi to krew w zylach. jak macie gdzies link do dokladnego artykulu to chetnie przeczytam co to za konowal byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Ludzie, stała sie tragedia, a wy z tego robicie sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakać się chce nad tymi utytułowanymi w tym kraju konowałami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
nikt tu nie robi sensacji. tragedia straszna ale jak sobie pomysle ze mialabym trafic na takiego konowala to az mnie dreszcze przechodza zwlaszcza ze kiedys w PSK lezalam i nawet rodzic tam mialam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy temu lekarzowi zmierzyli poziom alkoholu we krwi, bo szczerze to nie chce mi się wierzyc ze ten idiota był trzeźwy, w kazdym razie psychiczny napewno, a najlepsze w tym wszystkim jest to ze oni twierdza że nic się takiego nie stało,.... \"Boże spuść bombę i zabij ta trabę\"......Bez komentarza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze maja odwage żądać podwyzek, a za swoje błędy nie siedzą w pierdlu, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak... fakt sobie poczytajcie i superexpress ... banda kretynow podniecajacych sie ludzka tragedia ... i kobiety i lekarza. Nie macie pojecia jak wygladala cala sytuacja wiec darujcie sobie komentarze. ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty powyzej kobieto ... widze ze lubisz uogolniac wiec moze potraktujemy Cie tak jak jakiegos wyrodnialca z Twojego miasta... a moze kogos kto pracuje na takim samym stanowisku jak Ty i dopuscil sie naduzyc ... tak w ramach uogolniania ;-) chetna jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniarka
ktora z was wysluchala ten reportaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SZUbrawiec
rozumiem ze ty wiesz jak wygladała cala sytuacja w szczegółach?? A po drugie to co się stało jest faktem, czyzby pan doktor pomylił głowe z np. mięśniakiem? Nie sądzę:o, a pozatym dlaczego mamy tego nie komentować? Kobiety sa przerażone tym co się dzieje w szpitalach i to nie tylko połozniczych, i nie rozumiem twojego oburzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie chce się otworzyć
ta audycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
jak zwykle jakiś niedowartosciowany frustrat robi dym, panu juz dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalizowanie to domena Polaków chyba ....... w kazdym zawodzie trafi się szuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego panicznie boje sie byc w ciazy, a porod?! Wszystko pieknie, ladnie, ale jak pomysle o lekarzach niektorych! Mam nadzieje, ze kiedys ta panika minie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samcia
ludzie o czym wy piszecie! po pierwsze to nie byl zwykly porod, mamuski ktora czekala 9 mies na dziecko!!!!! to dziecko z II trymestru, z 24 tygodnia, bez wod plodowych od 20 tygodnia, ktore bylo skazane na smierc to po pierwsze a po drugie, przez te skorcze i brak wod dziecko bylo juz i tak "zmasakrowane" przez uciskajaca macice, przeciez lekarz nie zrobil tego specjalnie!!!!!!! myslicie ze wszedl z zamiarem urwania glowy temu dziecku? on takze ratowal matke wiekszosc z was ma na mysli szczesliwie oczekujaca mamuske, ktora zaraz powinna urodzic zdrowe zywe dziecko, powtarzam to dziecko skazane bylo na smierc, po drugie ono juz w lonie bylo scisniete przez macice, najbardaziej glowa i szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"w kazdym zawodzie trafi się szuja\" ale w tym zawodzie trafia sie ich wyjatkowo duzo, a chyba zycie ludzkie jest najwazniejsza wartoscia /chociaz jak widac nie dla wszystkich/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znam szczegolow
Ale moze to dziecko ulozylo sie tak ,ze nie sposob go bylo inaczej wyciagnac?Moze matka byla umierajaca i liczyly sie sekundy?Nikogo nie bronie,sama mialam cc,ale moze poczekajmy z oczernianiem doktora,az sie sprawa wyjasni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co ten topik
najpierw jakis Troll cos nabazgrze, a jak inni to komentuja to odrazu wylewa się na nich wszystkie pomyje, no ale cóż taka juz jest niestety cała KAFETERIA, nikt nie napisał o szczegółach tego zdarzenia ale o samym fakcie, i do kogo te pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×