Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesoła dzisiaj

co sadzicie o legginsach, tych ucietych rajstopwach?

Polecane posty

Gość wesoła dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądają idiotycznie i strasznie skracają nogi - jak ktoś jest niski to z daleka wygląda to przekomicznie... zdecydowane nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwwqde
w ogole moda jest duna, ostatnimi czasy nic fajnego w sklepie nie ma..fajnego.. na poczatku lat 90 tych była fajniejsza moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM PRAWDY
moda jest durna..zgaadzam sie szczegolnie ostatnimi czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talusia777
moim zdaniem.. są spoko często nosze.. ale dużo facetom się to nie podoba hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladzicha
paskudne wygląda się jakby się wyszło z siłowni albo fitnessklubu. nie zawsze moda jest fajna , nie warto być niewolnikiem mody.najlepiej mieć swój styl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobają mi sie, jak sa jeszcze takie do pol lydki to po postu nienawidze, koszmarnie to wyglada a chodzi tak poubieranych 3/4 lasek w spodniczkach :| dzis widziałam taką.... 30 st ciepła a ona w czarnych legginsach, tragedia ale kto co lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najsmieszniejsze ze
te które je nosza w wiekszosci przypadkow uwazaja sie za nadazajace za moda - a te leginso- rajstopy były modne na zachodzie prawie 3 lata temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejuuuuku
no i co z tego ze 3 lata temu gdzies tam, wazne co u nas jest modne!! Ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli komuś się to podoba, jest to ostatecznie jego zdanie ;) Mi się nawet legginsy podobają, ale nie rozumiem czemu dziewczyny, którym takie legginsy pasują - o długich, szczupłych nogach ich nie nosza. Za to co i rusz widzę jakieś balerony uwięzione w legginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala
Zauważcie, że to i tak już było, pamietam, że jakieś 13 lat temu też był szal na leginssy i prawie każdy je miał. Wtedy też miałam, ale teraz dałam sobie spokój. Chodzi w nich co druga laska, wiec nie wyglada to za oryginalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timbim
dziewczyny je noszą zwłaszcza te pulchne, bo skutecznie kryją fałdki na udach, rozstępy i celulit a do tego czarny niby wyszczupla ;-) niech robią co chcą, faktycznie u nas jak moda to moda i mus i 3/4 kobiet ubiera się identycznie jak paski to paski, jak tuniki to tuniki a jak legginsy to wszystkie legginsy co robić taki kraj, mało kto ubiera się oryginalnie Nauczyłam sie bezbłędnie rozpoznawać panny studiujące na ASP bo one zawsze noszą dziwaczne zestawienia kolorów, które do siebie nie pasują, ewentualnie dredy i kolorowe rajstopy....albo wszystkie wymienione powyżej naraz...bo to daje mi mega oryginalny wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×