Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PILNE

ile zarabia projektant wnętrz pracujący w firmie projektowej??

Polecane posty

Gość PILNE

osoba bez doswiadczenia jeszcze , ale studiująca architekture wnętrz , ile powinna zarabiac w firmie ktora projektuje meble ?PROSZE O ODPOWIEDz pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PILNE
!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneee
!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na architekturze i urbanistyce w trakcie studiow prace wyceniali na ok 1000 - 2000 ... zalezalo jeszcze od firmy i umowy...no i oczywiscie od roku studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneee
ja jestem na 3 roku , wsumie to jeszcze nie zaproponowali , ale chcialabym wiedziec jesli by sie pytali ile bym chciala zarabiac czy cois w tym stylu, a kompletnie nie wiedzialabym co odpowiedziec, a nie chce zanizyc ani zawzyzc specjalnie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneee
czy ktos wie ile powinnam zaproponowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c
poszukaj gdzies w necie, moze w jakiejs bazie urzedu pracy i bazie zawodow? studenci ile moga ile powinni, to czesto zalezy od rodzaju pracy bo jesli projkety sa autorskie a ty nie bedziesz ujawniac swoich danych to tez roznica, bo wykonujesz projekt w ich firmie i pod ich szyldem najlepiej do kazdego projektu- zlecenia jakas umowa o dzielo powinna byc wypisywana za kazdym razem...moze cos na uczelni beda wiedziec w biurze karier albo rzecznik praw autorskich wyslac maila...ale 1000 to minimum ktore powinno sie wziac...o ile nie 2000 za projekt autorski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2,5 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od doświadczenia jakie posiada osoba na tym stanowisku, od wielkości firmy i marki. zarobki potrafią byc naprawdę różne, jednak tu można znaleźc średnia: http://www.a-ile.pl/ile-zarabia-architekt/ . Słyszałam, że architekci i projektanci wnętrz wcale nie zarabiają tak mało jednak moim zdaniem nie nalezy generalizowac. Mam znajomą, która ukończyła ASP, ale na samym początku wcale nie zarabiała kokosów. Pracowała po wiele godzin za pół darmo, tylko po to, żeby załapac się na staż i móc sobie pózniej wpisac cos do cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za projekt wnętrz łazienki mozna wziąć 500-3000zł!!!!! Za domek 10-50tys. Za mieszkanie 6-30tys. To jednak zależy od wielu czynników: -renomy -doświadczenia -wiedzy(nie mylić z doświadczeniem choć to czasem idzie w parze) -biegłości w posługiwaniu się narzędziami -umiejętności i talentu -szybkości pracy -wahlarza usług dodatkowych ...I to w takiej kolejności jak powyżej. ale także od nakładu pracy, konieczności wprowadzenia dodatkowych usług towarzyszących jak nadzór czy eskapady po sklepach z klientem, konieczność zatrudnienia dodatkowych konsultantów czy branżystów. Jednak najważniejsze to umiejetność słuchania klienta dosłownie i między wierszami!!! Właśnie za to ludzie Cię polecą swoim znajomym.... ....bez względu na cenę usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upss!Przepraszam za "wachlarz" przez "h".Troszkę późno a ja jeszcze przed kompem zamiast oglądać jak Polacy łoją Ruskich w siatkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś coś konkretnego? Mi w krakowie w https://dom-art.eu/ zaproponowali 4 000 zł na rękę UOP i nie wiem czy to mało czy dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×