Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko nie jedno

Kiedy najlepiej drugie dziecko???????

Polecane posty

Gość tylko nie jedno

Mam 4-miesiecznego synka. Planujemy z mezem jeszcze dwoje dzieci i to jak najszybciej, aby dzieci byly zzyte ze soba. Kiedy najlepiej postarac sie o nastepne? Jakie macie doswiadczenia? Jesli o mnie chodzi to moglabym juz zachodzic w ciaze, gdyby wszystkie noce byly juz dobrze przesypiane. A tak to trooche sie boje, by nie zaszkodzic malenstwu, jesli bede niewyspana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keria
Podziwiam, ja jeszcze nie urodziłam a juz obawiam sie ze wiecej niz jedno odpada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli planujecie dzieci z małą różnica wieku to mysle że możecie smiało zaczac się starać o nastepne :) ja mam dwie starsze córki między ktorymi jest równy rok róznicy,na początku gdy dziewczynki były malutkie to było ciężko ale za to pózniej juz coraz lepiej,są teraz ze soba bardzo zżyte jak blizniaczki,moim zdaniem to dobrze jest mieć małą różnicę wieku tak do 3 lat,albo już zupełnie dużą, no nie wiem takie ejst moje zdanie.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie jedno
Wlasnie tak mysle, ze moze zaczac starania lipiec-sierpien, zeby tak urodzic kwiecien-maj. Chcialabym, choc wiem, ze moze byc na poczatku dosc ciezko.... czekam na Wasze doswiadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,podziwiam,mnie jest tak ciezko ze nastepne dziecko moze jak maly podrosnie...narazie bym nie wyrobila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nie jest lekko-ale ja jednak bardzo sobie chwale małe róznice między dziecmi. Odchowa się \"hurtowo\" -a potem można robić coś dla siebie:) praca,szkoła itp... A dzieciaki zajmują się sobą -maja swój świat,swoje tajemnice i zainteresowania:) Ja nie wiem czy zdecydowałabym się na dziecko po jakiejś długiej przerwie....czasem mysle,ze by mi się nie chciało wracać-ale kto wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieciążowa
Moja Mama zawsze mówi, żebym nigdy nie miała dzieci rok po roku, bo gorszej udręki nie ma. Jedyny plus, że się razem bawiliśmy, no ale razem się chorowało, rozrabiało... Ja chciałabym kilkuletni odstęp...najlepiej, żeby pierwszy był chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się wydawało, że dla rodzeństwa najlepiej maks 3 lata różnicy. Sprawdziłam. Potwierdzam:D A rodzice też dają radę, dzieci tak szybko rosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
planujemy 2 gdzies za 2 albo 3 lata , nie wiem czy z tych planow cos bedzie bo moj maly ma juz 10 lat , wiec roznica wieku bedzie duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam siostre 2 lata starsza- z ta NIGDY nie moglam sie dogadac, i 4 lata mlodsza-jest moja super przyjaciolką...nie jest powiedziane ze mala roznica wieku gwarantuje dobry kontakt miedzy dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile masz rację, moja siostra jest ode mnie 3 lata młodsza i dopiero teraz się dogadujemy. Nigdy nie ma gwarancji, ale tak często bywa, że takie dzieci mają wspólne tematy, znajomych, zabawy. Przynajmniej do pewnego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×