Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElektraB

tiger i inne napoje energetyczne

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś z Was uzależniony od energy drinków? Ja piję tigera codziennie i nie mogę przestać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie mozesz przestac? I czemu w ogole zaczelas pic? Ja pilam takie napoje jak uczylam sie do matury ale jakos nie czuje potrzeby dalej tego pic i nie rozumiem jak mozna sie od nich uzaleznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z was polew
a od tego mozna sie uzaleznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze kawa nie jest az tak bardzo niezdrowa, w jakichs wiadomosciach pokazywali ile roznych swinstw jest w takich napojach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno redbull jest najdroższ
i najgorszy. w opisie zawyżają wartosc kofeiny. najlepszy jest XXL (wg. niemieckich naukowców) ostatnio czytalam artykul na ten temat ale osobiscie rzadko pije takie napoje wiec nie moge tych informacji zweryfikowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to one w porównaniu do kawy zawierają witaminy i nawet sporo % zapotrzebowania. Ja je piję, gdyż codziennie czuję się zmęczona i niedawno zauważyłam że piję je codziennie i brakuje mi ich. Oglądałam program-w tych napojach jest mniej kofeiny niż pisze na puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc nie byłabym taka pewna, że są bardziej niezdrowe od kawy. Piję jedną puszkę dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie przesadzajcie z tą chemią.. Wszedzie ona jest ... A ja lubie wypic Red Bulla i do tego papierosek. Kawy nie lubie, a lubie jak mnie cos pobudza. Albo drink.. Red Bull + vódeczka mm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, XXL jest najlepszy, tzn. chodzi o zgodność tego co pisze na puszce. A RedBull oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie te napoje są niezdrowe... kiedyś piłam regularnie, ale głowa mnie po nich zaczęła boleć... teraz przerzuciłam się na plusssz up z guaraną i wreszcie mam spokój... kopa daje, a skutków ubocznych nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myslicie ze te napoje sa takie super, to sie mylicie. przestancie pic te swinstwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta i co jeszcze
teraz wszystko jest naszpikowane chemia myslisz ze nie pijac red bula bedziesz zdrowsza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem tak mam, ze muszę sie nimi wspomagać, wiadomo sesja, praca, dom, doba jest za krótka, moim zdaniem mój plusssz up z guaraną jest lepszym rozwiązaniem niż inne napoje energetyczne, których od dawna już nie piję, ma znacznie mniej kalorii, no w jego składzie są też witaminy, zaspokaja 75% GDA na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są znacznie lepsze alternatywy niż takie energetyki. Plusssz Active, Up, albo yerba mate...to jest dużo zdrowsze i lepiej działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bezsprzecznie najlepsze napoje energetyczne jakie są na rynku to mmamedy - http://mmamed.eu poza tym fajna puszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypi00r
ja tam lubie napoje energetyczne typu black czy burn. Po trengingu czlowiek sie czuje jak nowonarodzony a jaka apotem sila jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazinksyjka
hmm ja ogolnie juz sie tak kilka miesiecy motywuje zeby wkoncu sie zabrac za siebie i pocwiczyc. Poprostu do pracy wchodze po schodach i mi tak kondycja spada ze masakra. I sie zastanawiam czy ak zaczne to powinna rowniez korzystac z energetykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interTOPIARA
No tak po to sa napoje ktore pobudzaja do dzialani. Po silce zawsze cos pije bo nie ukrywam, ze po silce chce zregenerowac organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDASHKA
No tia, ale i taki black energy jest tez dobry podczas sesji. Ja juz tak jechalam zeby kolosy pozaliczac i juz praktycznie mam koniec nauki. Witajcie ferie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOOSEMuus
wy studenciaki to pewnie energetykow duzo pijecie na tych studiach hehehe ja tam od czasu do czasu sobie zarzuce taki napoj energetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolololo
coz ja uwazam, ze energetyki to dobra opcja jak gdzies jade w delegacje to zawsze w aucie mam pod reka jakis napoj energetyczny bo jak sie auto prowadzi to trza byc mega skupionym za kolkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chustoolimski
No baa! Jezeli jeszcze jest taka pogoda to juz wogole trzeba wzrok wysilac bo poprostu ta pogoda nie sprzyja jezdzie autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazyBOBrock
moje ulubione napoje energetyczne to te z biedronki :D w smaku sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×