Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ElektraB

tiger i inne napoje energetyczne

Polecane posty

Gość szkartletka
dziewczyno to jest nie dobre lepiej se jakiego black royala zapuscic niz te energetyki z biedrony czy lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohotyjkolania
mi bardziej smakuja tego typu napoje niz kawa, za duzo chyba juz jej w zyciu pilam i poprostu kawa juz na mnie nie dziala. Zamiast byc pobudza to odrazu chce mi sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytoludek
Ciuup to se lepiej dziewczyno zapodaj jakiego dobrego energetyka jak ci juz kawa nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinatejka
Ciekawe ile ty tego pilas ze juz ci wogole nie pomaga? Wychodzi na to ze pewnie sporo :D tak od czasu do czasu black mozna wypic a dobre wogole sa energetyki w drinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenotronix
Racja! Ostatnio na imprezie wlasnie pilem wodke zmieszana z enegetykiem i mi bardzo podeszlo i cala noc sie bawilem moze mi to energii dodalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00liwia
ja o drinkach to sobie moge pomarzyc teraz sie musze wykurowac bo ta pogoda i marzniecie na przystankach zafundowaly mi przeziebienie. Moge co najwyzej sobie zrobic bezalkoholowego drinka na blacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlepootyk
Taa czyli wypijesz sam energetykow. Pogoda niestety jest tragiczna zeby chociaz tak zimno nie bylo to odrazu czlowiek by radosniejszy chodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy pic 2 cytryny by miec efekt podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivik
Spoko opcja, tylko ze jak ktos nie przepada za smakiem cytryn bo mnie akurat zawsze po cytrynie wykrzywia to jakos nie da sie czlowiek przekonac do picia takiego cytrynowego soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad1m
Chyba, ze cytryny zjesz do szota tequili wtedy istnieje mozliwosc zjedzenia nawet kilku cytryn. Do alkoholu i herbaty cytryne lubie, ale zeby sam sok z niej pic to mnie az wykreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ribecka
Hmm lepiej to chyba poprostu wypic blacka i tyle, a nie jakies soki z cytryny. W sumie ja to raz dziennie enegetyka dla smakuje pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pijcie tego syfu, bo Wam pikawa może kiedyś wysiąść! Kiedyś też dużo tego piłem, aż któregoś dnia nie wiele brakowało, żebym wylądował na kardiologii, gdyż nagle poczułem się mega słabo i dostałem częstoskurczu nadkomorowego. Energetyki to ś****wo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera56788
Lepszy taki napoj energetyczny niz kawa. Kiedys to jeszcze z rana kawe pilam niestety nie dziala juz tak jak kiedys, tylko do smaku sobie czasem wypije mrozona chociaz tylko wtedy kiedy na dworze robi sie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojka
Troche by bylo dziwnie pic mrozona kawe jak pada snieg czy temperatura jest na minusie, chociaz w sumie kazdy ma rozne gusta i moze akurat ktos w takich warunkach sobie mrozone napoje lubi wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasniBLASZ
Mrozone napoje to raczej latem, zdarza mi sie wypic blacka na zimno jak z pracy wracam, bo w sumie jak nie wypije to jestem mega padniety, a zona nie ma ze mnie zadnego pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIJKA
Zalezy w jakich godzinach pracujesz, ja to akurat popoludnia mam wolne i az taka zmeczona nie jestem kiedy wracam do domu . zalezy tez jaka prace wykonujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepitosh
Przynajmniej masz czas zeby jeszcze cos ze soba zrobic czyli isc na basen albo pobiegac, ja to tylko moge isc sobie pocwiczyc na silownie w wekeendy i wtedy to zawsze przed treningiem jakiegoc blavk royala sobie wypije. W tygodniu pracuje do 18, a zanim dotre do domu mija kolejna godzina tylko czlowiek chwile posiedzi i idzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARSSONIC
Jak to dobrze jeszcze studiowac i sie uczyc, w sumie nie ukrywam, ze plan zajec pozwala mi na jakies formy aktywnosci no i duzo wiecej czasu mam sama dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatella
Takie to dobrze, ja to gnije w pracy i tylko patrze za okno jak slonce swieci i ludzie sobie spaceruja, albo na lawkach siedza. A ja o mroku wychodze do pracy i o mroku wracam, ale co tam przyjdzie wolne to sobie odbije i na rowerku posmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazynaGD
Grunt, ze ktos cie motywuje.ja to sama musze, w sumie na razie tylko basen i kilka ćwiczeń w domu. No, ale może jezdze dojdzie rower czy cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welldonna
Na rowerku to ja sobie jezdza na silce, w sumie to kolezanka mnie zmotywowala bo w wakacje wybieram się na wesele i trza troche kilo zrzucic do sukienki. No jakos się prezentowac musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bóraka czerwonego naukowcy dowiedli ze podnosi wytrzymałosc i wydajnosc organizmu o 16% i został dopuszczony przez komitet olimpijski jako naturalny doping

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wordenka
Jak ktos idzie na wesele to się zawsze odchudza, a o cialo trzeba dbac caly rok, a nie tylko od swieta, wypic z rana blacka i do dzialania. Jakas przysiady i sklony, nie wiem jak wy, ale mi same cwiczenia daja duzo radości i mam od razu wieksza motywacje do działań w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattyISready
Tak to jest jak się endorfiny wydzielaja, to i człowiek radośniejszy i spokojniejszy jest. Mi to nie trzeba dwa razy powtarzac, od kiedy schudłam to caly czas ćwicze bo nie chce kondycji stracic. Zamiast windy wole chodzic po schodach, niby male czynności a i tak człowiek pozostaje w ciągłym ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smothieSHE
Wy to się chyba za duzo tej Chodakowskiej naogladalscie, wyluzujcie troche. Owszem ćwiczyć można, ale tez czasem warto wrzucic troche na luz i leniuchowac kilka dobrych godzin nie robiąc zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczq1a
Taka sytuacja to jedynie na urlopie, a bo to trzeba isc na zakupy, poodkurzac itd. i tak człowiekowi leci caly dzien, i już sil się nie ma. Ja to w ciagu dnia żeby jakos trybic to sobie zarzuce black energy i jade dalej. Bo wiadomo, ze jak się wroci do domu to jest szereg obowiązków do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewiercki
E to trza było nie wyprowadzac się od rodzicow, bo teraz to tylko narzekanie. Tak to by ci matka obiad zrobila i posprząta, no już nie mówiąc o praniu i prasowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonos
Taa kiedy byłem mlody i niesamodzielny to moglem tak zyc, ale teraz jakos nie kusi mnie ta wizja, żeby mieszkac na garnuszku u rodzicow i zyc jak pasożyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarianka
ja tam z rodzicami jeszcze mieszkam bo studiuje, ale jakos sie dzielimy obowiazkami, wcale nie ma tak, ze oni wszystko za mnie robia. zalezy jakie w domu macie uklady i w jaki sposob dzielicie sie obowiazkami bo za pasozyta sie nie uwazam, a kiedys przyjdzie dzien w ktorym sie wyprowadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr00mil
R14 to najlepszy napoj energetyczny i to by bylo na tyle pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×