Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rolnik.

Tu juz ni ma zez kim robić jajów

Polecane posty

Gość zez kurami
rup buraku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, u mnie podobnie, tylko browar został :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łodpowiadom sukcesywnie: - zez wsi nojpikniejsy - ło matko! Luśka i co tera bedzie? - zez kuramy robie kartoflu - naja. Dlo mie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty nie wis dzie lezy nojpikniejso wieś, to ni momy ło cym godać! Zegnom paniom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie siwucha Rolniku? a browara troche jest, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \'rolnik kocham cię\' - jesceś nie Rolnikowo a jus błyndy sadzis jak koper w łogrodzie! Pise sie: \'bo jo cia kochom!\' Ło tak. Jo ci potpowim trochu dzie ta wiś lyzy: wiś zwana ..... no dokuńc to bees wiedzioła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łodpowiadom sukcesywnie: - wsi je duzo. Ale nojpikniejso je jedna! Nie wis chtóra? Psegrałaś :) - kusis naja , łoj kusis :) Browara powiados je trochy? A ile to je trochy? :classic_cool: http://www.kafeteria.pl/forum/ Forum - strona główna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Poni Mustarda we własny łosobie, poznajes li chto to je? Tyko ni godoj za głośno, bo ciem usłysom w elektrowni jesce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie śmiesne, zastanuf sie pses kwilem, bees wiedzioła, wies to ja ci to muwiem psecies! Mos na kuńcu jynzyka! No! Je tako kapela, wiejsko, jak by zekł, no! No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muśtarda :) No witojcie. Rad wos widze. Chociaści znowuj po łobiedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobze cujes, dyć mojtki mos cinkie, bo to lato idzie!!!!!!!!! Abo i ni mos mojtasuf, bo pranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mi tu Yomi cuś złodzieim capicie! Mom racje? Aby nie przez woz zez kropkom łaze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniku, glowa niech was nie boli, styknie browara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zzie tam łona łobojniakiem je, toć to je s taki roślyny robiona co to siem gorcyca nazywo, a je, ło cholewo.... je łobojnakiem! I take ma i take. Łoooo, tego sie ni spodziewoła po Pani Mustardzie. Ale cegośmy to u nos we fsi nie widziely, cuda same: południce i szczygi i wiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik od kiedy tak się - juz ci łodpowiadom: Na zabawie wew remizie toś ty pwno nie było? Na wesielu wew stodole pewno tyz ni? A wew remizie i wew stodole takij je zwycaj: nojpirwej pijej, potym sie bijem. Potym znoiwuj razym pijem.... Łot! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakem złoziejem, co ze jo te gunsiory wziena?!!! Jo?!!!! Tero na mje bedzie. S kropkom, musiołeś sie uchloć zzie i zapumnieć kluca, to teros mos! Na drugi ros nie pij tyla, bo ciem zjedzom kły motyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj! Naja nabirom na wos chenci. I na wasego browara tyz. Łoj. Nie boicie sie aby? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D cóż, bardzo dziś samotna jestem u nas nie było włamań ale poziom wody w studni padł i trzeba nową kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łodpowiado sukcesywnie: - no. Mundre to to nie je :) - a. Toś ty Yomi bezjajcowa! A to sorki przełogromne ;) Łoj! .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dziś jehać ale niestety troche spraw mnie zatrzymało w wawie pewnie dopiero na Boże Cialo pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzes to naja jedziecie? A? I to na ciało powiadocie. Moze tyz bym pojechoł? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do przyjaciółki na działkę na jaką wódeczkę i grila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalos sia! Pacie go! Ze niby za kwarta jojek w kopkie z niem pujde! Łoj zebym cia widłamy nie pszegnoła TY!!!!!!! Tera u mje sianokosy bedom, trawy kfitnom, kfjaty kfitnom to tsa bedzie kosić i grabić grabjamy zeby łobeskło, łoj zeby bozia descu tyko nie zesłała, bo bydzie źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×