Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

evvika

Prośba do Warszawianek lub Warszawiaków...

Polecane posty

Mam pytanko do ludzi mieszkających w Warszawie. Jak najsprawniej i najszybciej dojechać z dworca centralnego na zachodni? Chodzi mi o autobusy. Jaki przystanek i jaką linią jechać? Z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaczek
jedź pociągiem elektrycznym z dworca Śródmieście (dojdziesz z Centralnego podziemnym korytarzem kilkadziesiąt metrów), kierunek na Ursus i Pruszków. Jak zwykle uprzedzam: NIE WSIADAJ DO WARSZAWSKICH TAKSÓWEK STOJĄCYCH POD DWORCEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Ale właśnie, o co chodzi z tymi taksówkami pod dworcem? Też słyszałam złe opinie na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaa
a jakis tani nocleg znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khbmiofhnfidugio
autobusem najlepiej 127, 128, E5 lub 405 (te dwa ost majję przerwę chyba od 10-14, ale najszybciej jadą - ok 5-7min, mają jeden przystanek przed zachodnim od centralnego) poza tym 517, jedzie okrężnie, no i pociąg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dojechac
To i ja zapytam, a z centralnego na wole, a dokladnie na ulice jana kazimierza (firma servier) A moze lepiej wysiasc z pociagu na zachodnim???? Poradzci, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz. Czyli rozumiem że te autobusy, o których piszecie jeżdżą prosto na dw. zachodni? Nie chciałabym się przesiadać po drodzę, zresztą pewnie będę się spieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu czemu czemu
a czemu ma nie wsiadac do taxi? tez jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zdzieraja
w ch...uj kasy!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo taksówkarze spod dworca to przekręciarze i zdziercy kasy. Kiedyś się spieszyłem i musiałem skorzystać z ich usług. To z centrum do na zachodni jechał chyba z pół godziny. Podejrzewam że celowo wydłużył trasę i skasował skubany 30 zł. Też nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu czemu czemu
powiedzcie ile kosztuje taxi z korporacji od stadionu na okęcie ok godziny 10 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu czemu czemu
oczywiscie chodzi mi o stadion z bazarkiem ( dworzec pks ) :):) dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiaczek
Trzy warszawskie dworce - Zachodni, Centralny i Wschodni - leżą na jednej linii i, o ile mi wiadomo, wszystkie pociągi przejeżdżają przez każdy z nich. Nie bardzo więc rozumiem, dlaczego nie wsiądziesz już na Centralnym? Może źle domyślam się celu Twojej podróży? Niezależnie od tego, unikaj warszawskich taksówkarzy, zwłaszcza, jeśli nie znasz miasta, ponieważ zostaniesz przewieziona taaaką trasą, że rachunek będziesz długo pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu czemu czemu
halo halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×