Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola7

Uzywanie imienia w wersji angielskiej....

Polecane posty

Gość Karola7

Mam na imie Karolina i angielskie nazwisko. Czy aby uzywac imienia Caroline(ulatwia to zycie) musze je oficjalnie zmienic? Wydaje mi sie to bezsensowne, bo przeciez karolina i caroline to to samo imie...Co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline patel sounds good

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde zalezy jak lepiej ci odpowiada. Ja w mojej dlugiej emigracji zawsze milam moje imie przekrecane na rozne sposoby i dla ulatwienia rzeczy zawsze bylam Gio albo Jo. Dla mnie imie nie okresla mojej osobowosci, a jesli ma ulatwiac zycie, czemu nie? W twoim przypadku niezupelnie musi byc Caroline, moze tez byc Carol. Zalezy od tego czy ty sie dobrze z tym czujesz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina86
mozesz sobie uzywac imienia jakie chcesz, nawet rysiek jak ci sie podoba ,ale jednak twoje oficjalne imie to karolina , i pisze sie je karolina a nie caroline ,wiec jak np. wysylasz jakies papiery do home office czy jakies instytucji to musisz wpisac karolina,a nie caroline bo wtedy powiedza ze to jest inna osoba. tak wiec jak chcessz w oficjalnych dokumnetach/sytuacjach uzywac imienia caroline to bedziesz je musiala tak-jakby zmienic/przeltumaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×