Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afobamka

czy ktoras z Was odstawiala dziecko od piersi w trybie natychmiastowym?ze wzgled

Polecane posty

ze wzgledu np na koniecznosc brania lekow?prosze o odp i porade synek ma prawie rok-teoretycznie moge go odstawic ale wiem ze najgorzej bedzie z karmieniem po kapieli- jak zasypiakja Wasze dzieci wieczorem?bo moj zawsze przy cycusiu? prosze o oddzew i wsparcie-boje sie czy bede konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstawialam doslownie z godizny na godzine, po wizycie u gina jak sie dowiedzialam ze mam mega torbiel na jajniku i natychmiast musze przyjac silne hormony. bylo to wprawdzie pare lat temu i corka miala 18miesiecy ale powiem tak bylo szalenie ciezko zwlaszcza ze ona nie potrafila jesc z butli (wymiotowala jak jej sie podawalo smoczek) a kaszy za zadne skarby nie chciala przelknac dlatego tez podawalismy jej sporo jedzonka na kolacje a pozniej do usypiania kubek niekapek (AVENT) tyle ze ona zawsze zasypiala na cycu ale po paru dniach placzu sie udalo. Mala dostawala kubek z woda (nie z sokami) i kladlam sie z nia a ona reka glaskala mnie po cycu. wersja dla niej byla ze mleczko sie skonczylo bo ona juz jest duza dziewcyznka. dawalam jej sie przytulac blisko piersi i byl spokoj. po jakis 10dniach calkowicie zapomniala chociaz nawyk przytulenia do cyca przed zasnieciem jeszcze jej na troszke pozostal ;) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam miesiąc temu odstawić od piersi 3,5 miesięcznego synka w trybie natychmiastowym. W szpitalu dostałam dożylnie leki, po których nie mogłam Małego nakarmić no i musiał po prostu dostać butlę. Nie chciał w ogóle tego pić (dostał okropny Nutramigen ze wzgledu na skazę białkową) i bardzo płakał. W końcu zmęczony zasnął, głodny. Jak się obudził to wreszcie trochę zjadł. Takie były początki. Bardzo szybko sie przestawił i już w ogóle nie ma problemu. Starszego synka też odstawiłam z dnia na dzień (miał 10,5 miesiąca). On równiez miał alergię pokarmową, więc karmiąc trzymałam diete bez nabiału i jajek. Jak podjęłam decyzję o zakończeniu karmienia to oczywiście dosłownie rzuciłam się na to zakazane tyle miesięcy jedzenie i w rezultacie choćbym chciała nie mogłam mu podac cyca bo dostałby wysypki. Jakoś bezproblemowo to poszło. Jak szukał piersi odwracałam jego uwagę. Tydzień przed zakończeniem karmienia zaczęłam podawac z kubka Nutramigen i jak miałam pewność , że będzie to pił, odstawiłam od piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani pomaranczowa
moja 1 próba zakończyła się fiaskiem.mala ma prawie 10 miesiecy.chce odstawic,bo jestem juz taka gruba i chcialabym zaczac sie odchudzac. niestety kiedy dawalam jej jedzonko ze sloiczka,ktore zwykle lubi, nagle zaczela mi szarpac bluzkę,bo chciala cysia-i uleglam. tez zasypia przy cysiu i czesto w nocy placze,wiec daje jej ncysia i mam spokoj. tak mi ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zasypiania to Wojtuś od samego początku zasypia sam w łóżeczku. Dostaje mleczko, potem kąpiel i do łóżeczka. Włączam spokojną muzykę i zasypia. Starszy, kiedy przestawałam karmić też już umiał sam zasypiać. Więc z tym chociaż nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronicaa
ja musiałam przerwać karmienie piersią i to bardzo szybko, bo miałam mikrogruczolaka i musiałam zazywać leki obnizające Prolaktynę (Norprolac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×