Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martazmijka

urodziny

Polecane posty

Gość martazmijka

Mój facet skończyl dziś 27 lat, w ogole tego nie uczciliśmy, on śpi, a ja siedzę na necie- chyba pora się rozstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj, to tylko jakies glupie urodziny, ja rzadko świętuje, a o moich imieninach to tylko znajomi pamietają....Może on olewa takie okazje po prostu, niektorzy tak mają.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
jestesmy ze soba ponad 7 lat, on pracuje ja studiuje - ostatnio malo czasu dla siebie mamy, kiedys było inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Boze świnty pozdro, ratuj sie kto moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przykre:( a tak na marginesie skoro jestescie ze sobą ponad 7 lat a twoj facet ma 27 to znaczy że zaczeliscie być razem jak ty mialas okolo 13 a on 20?-poleffffffffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
juz nawet minete chlasta mi nasz pies - owczarek niemiecki - bo chlopowi nie smakuje. Odeszla bym od niego ale kto zabierze naszego owczarka ..boje sie ze on .....i co wtedy zrobie ..a on ma taki dlugi jezor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Ale kto sie ma ratowac? Ja? Ty? Oni? A może The OTHERS?:D:DMartozmijko, w każdej chwili naszego życia możemy powiedzieć, ze kiedys bylo inaczej...;)A że teraz jest zle, to znaczy ze sami cos skonocilismy i trza to wziąć i ponaprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
ja mialam niecałe 17 on ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
na temat tego postu o minecie sie nie wypowiadam bo nie mój ale ktos ma poczucie humoru, które mnie rozbawilo. Chociaż tyle. A psa nie mamy. Uwielbiam to forum,bawi mnie do łez czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
a teraz drogie panie musze was opuścic pan Henio czeka na mnie w kotłowni. Bedzie mnie brał od tyłu na workach od cementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
a moze być i od tylu, czemu nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martazmijka
Do tego mamy ze sobą kamerę i całą zabawę w kotłowni zarejestrujemy. Czy to dobry pomysł na urodzinowy prezent dla mojego, znudzonego mną chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacy
kamerka to super pomysł!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×