Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

_____________Czy spanie w staniku poprawia wygląd piersi?_____________

Polecane posty

Gość ihaha

Czy spanie w wygodnym, dosyć zabudowanym, ładnie zbierającym piersi staniku poprawi trochę ich wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka x
ja myślę ze tak ale sama nie śpię w staniczku bo mi niewgodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no też ale głupota
pewnie nieznane jest prawo biologii, że narząd nieużywany zanika?!!!! Trzymanie/spanie biustu w staniku, powoduje odciążenie dla mięśni, czyli nie używanie mięśni podtrzymujących biust. W konsekwencji tego biust staje się sflaczały i po wielu pokoleniach mógłby nawet zaniknąć. Typowym przykładem oko płastrugi- ryby głębinowej, której oko zanikło w wyniku braku promieni słonecznych ćwiczących oko!! Innym przykładem chudość ręki po zdjętym gipsie. Szczegóły w t. "Hipokinezja" na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to chodze
bez stanika nawet w ciagu dnia. Wlasciwie gdym mogla to bym w ogole go nie zakladala ale latem to troszke pesza mnie te meskie pelne porzadanie spojrzenia na ulicy wiec tak jak wszystkie wole jednak zalozyc cos pod bluzeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no dobrze, ale lepiej chyba, gdy w nocy biust trzymany jest "na wodzy" a nie żyje własnym życiem. Na pewno nie jest korzystne dla niego też spanie na brzuchu. Więc myslę, ze stanik mógłby pomóc, zwłaszcze jeśli ma się 80D. Kiedyś czytałam porady dla kobiet w ciąży, zeby spały w staniku po to, aby ich piersi nie ucierpiały za bardzo w czasie ciąży. więc hyba coś w tym jest, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ja myślę nad tym, zeby latem spać w staniku, bo za gorąco mi nawet w koszulca. I mam nadzieję, ze będą z tego korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wręcz przeciwnie jest
tak jak ktoś pisał - że mięśnie podtrzymujące piersi zanikną itd.. kobietom w ciąży może i pomaga - w końcu mocno powiększa się gruczoł i warto byłoby go czymś podtrzymać dodatkowo przez kilka miesięcy, ale nie normalnie - gdy nie jesteś w ciąży.. no i jak te mięśnie zanikną to dopiero będzie problem z obwisłym biustem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wręcz przeciwnie jest
a ja latem śpię bez koszulki - w samych majtkach lub bez nich i jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
ihahah odpazen mozesz sie nabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no też ale głupota
poza tym, kobieta jak ma czym się pochwalić, to nie nosi stanika, natomiast ta, która ma , za przeproszeniem, sflaczały biust, to musi ratować się stanikiem. No dobrze, rozumiem, że w dzień, ale podczas spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no dobrze, ale w dzień noszę stanik, a w nocy śpię, więc tak czy tak, mięśnie te są nieużywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
jak sie wykapiesz to pod pizamke tez wkladasz stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylin Monroe miała zwyczaj nie zakładać stanika w ciągu dnia - natomiast w nim spala twierdząc, ze to wlaśnie poprawia ich wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Jagoo, jak już pisałam dopiero zamierzam spać w staniku i bez piżam. W samym staniku, bo mi goraco. A przy okazji mam nadzieję, ze to pomoże na biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
Ktoś chyba pomylił topici :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssloneczkoo69
nie spij w staniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravennah
absolutnie nie śpij nigdy w staniku!!! w dzien chodzenie w staniku jest jaknajbardziej wskazane (utrzymuje biust, zmniejsza jego narazenie na tzw. grawitacje, przez co nie staje sie zbyt wczesnie obwisły) w nocy jednak powinno sie spac bez stanika (bo i tak caly dzien jest \"troche ścisniety\" konstrukcja biustonosza, a noc jest czasem regeneracji Więc tak jak się na noc nie malujesz (żeby skóra odpoczeła i zregenerowała się) tak też nie zakładaj stanika na noc (podobna zasada jak ze skórą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echasie
wlasnie. smaruj sie na noc jakim serum do biustu, a nie wkladaj stanika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, poprawia, tak jak i samo noszenie biustonosza. Ale tylko jeśli stanik jest dobrze dobrany, w dobrym rozmiarze. Tu jest cały wątek na ten temat: http://tiny.pl/28j1 Zły biustonosz niszczy piersi w każdych warunkach. A to \"80D\" radziłabym porządnie wymierzyć (pod biustem ciasno i na wydechu, a w biuście luźno) i sprawdzić rozmiar na początek tutaj: http://www.bra-fitter.prv.pl/ , a jeszcze lepiej w wątku rozmiarowym na Lobby Biuściastych. Dobrze dobrane 80D to mały biuścik na bardzo już solidnej kobiecie (o wymiarach ok. 90/98-100) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ravennah
kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!! ja odradzam spanie w staniku oczywiscie, zgadzam się, że odpowiednio dobrany stanik poprawia wyglad piersi, z żle dobrany zawsze szkodzi ale stanik jest DO NOSZENIA W DZIEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na noc krem lub jakis balsam...nie stanik (bo rano obudzisz sie z nieestetycznymi odciskami (np od ramiączek) czy podrażnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiatia
spanie na brzuchu nie ma wpływu na piersi - dajcie jakiś "namacalny" przykład, że takie spanie coś psuje. zazwyczaj biust sie deformuje ze względu na geny, na źle dobrany biustonosz... ja, żeby mi piersi nie latały, spię w przylegającej koszulce. spałam przez lata w samych majtkach labo i bez , ale w końcu tak urosły, że stało sie to niewygodne :) nie radziłabym spać w staniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandeczka88
Ja polecam Elevation Plus. Ja kupiłam ten suplement na kosmetolog,sklep.pl Ja po 4mc kuracji jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Piersi naprawde wyglądaja bardzo dobrze i są jędrne. Tak jak zawsze chciałam. I tutaj możemy naprawde mówić o konkretnych efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×