Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kk-0124

Co sadzicie o firmie PROFIREAL POLSKA ?

Polecane posty

Gość kk-0124

Czekam na wasze opinie o tej firmie pożyczkowej zarówno osoby które tam pracuja , pracowały jak i osoby które pożyczyły tam pieniadze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk-0124
Nikt nie pracował w tej firmie ? Nie pożyczł pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do GIENKA
Ha Ha ha PFK to tanie pożyczki to raczej kaszana bo pierw musisz wpłacić a potem ciekawe czy dostaniesz!!!!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws_22
Ja pracuje w Profirealu.... Zgadza się, pożyczki są drogie, ale coś za coś. Nie sprawdzamy klientów w BIKu, przez to ryzyko ponoszone przez firmę jest OLBRZYMIE... Klient wie jakie są koszty pożyczki i nikt niczego przed nim nie ukrywa. Nie pobieramy żadnych opłat, tak więc rzeczone PFK może się schować, ponieważ łamie ustawę o kredycie konsumenckim, która jest podstawą działalności Profireal Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie,wystrzegajcie się tych naciągaczy.Żerują na ludzkim nieszczęściu i biedzie.Będę miał więcej czasu-opiszę ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws_22
Co to znaczy, że "żerują na ludzkim nieszczęściu"? Śmiech na sali... To uczciwa firma, działająca nie tylko w Polsce od wielu lat... Jeśli ktoś łapie kilka pożyczek zarabiając 600 zł na rękę, kombinuje i unika kontaktu z firmą to niech potem nie ma pretensji do banków i innych firm typu Profireal, że starają się ściągnąć pożyczone pieniądze... Prawa rynku! To nie Caritas, firma MUSI przynieść zysk! Proste jak konstrukcja cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
ja tam spszedaje kredyty profireala i jest mi gutt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws_22
Ja też sprzedaje kredyty Profireala i też mi jest gutt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws_22
Hmmm... Ustawa antylichwiarska to już nie dzieło Profirealu. Takich mamy "ustawodawców". W świetle prawa wszystko jest ok. Nie rozumiem stwierdzenia, że nasz windykator to "cyniczny biały kołnierzyk". Czego się spodziewać po windykatorze, jak nie tego, żę będzie chciał wyciągnąć zaległe pieniądze? Z resztą windykator terenowy nie przyjeżdża tak szybko. Na serio trzeba się postarać o jego wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precus
Witam. a jak się pracuje w tej firmie, chodzi o traktowanie pracowników, płace, terminowość, składki zus, jeśli jest ktos kto tam pracuje prosze o troche informacji, jeśli nie na forum to na priv piotrekwbb@@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telinet
Sądzę, że poświęcanie czasu dla tego typu firm jest jego stratą. Na rynku jest zdecydowanie więcej polskich, uczciwych i dających możliwość zarabiania firm, że inwestując ten czas, możemy bardzo dużo osiągnąć. Bardzo chętnie porozmawiam z zainteresowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM TAK DOSAJESZ 3000 ODDAJESZ 70000 OPÓŻNIENIE 2 TYG W SPŁACIE WYSYŁANE JEST PISMO DO ZAKŁADU PRACY ZASTANAWIA MNIE TYLKO CZY NIE JEST ŁAMANA OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Z 29.08.1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany klient
to naciagacze-cala banda naciagaczy!nic nie wiedzialam o tej firmie do dnia kiedy chcialam wziac pozyczke.potrzebowalam 3000 a do splaty naliczli mi prawie 9000!odmowilam podpisania umowy i to ich wkurzylo!zrobili ze mnie naciagacza i mam klopoty. dlaczego w naszym kraju nikt nie zrobi pozadku z lichwiarzami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Df
Profireal Polska to troche dziwna firma, ja w niej pracuje od 8 miesiecy, jednak juz nie dlugo bo zzera mnie recydywa. Pracownikowi jest dobra placona prowzja bo az 4,25% kwoty brutto czy tej ktora klient splaca. ale wystraczy dwoch klientow ktorzy zalegaja z dwoma ratami pozyczki i juz po pracy. nacisk jest na nowych doradcow finansowych ktorzy podpisza kilka pozyczek. od kazdej recydywy zabieraja z prowizji pieniadze, czyli to Doradca finansowy jest odpowiedzialny za splate pozyczek jest nie tylko osoba ktora nawiazuje kontakty handlowe ( reklamuje sie, roznosi ulotki), spotyka sie u klienta w domu, wypisuje wnioski, zbiera dokumentacje, podpisuje umowy, dzwoni do klientow gdy jest opoznienie w racie, wypisuje KKZ ( nie zwrócony lub jakosciowo nie dobry jest kara pieniezna odsciagana z prowizji, nawet za elektroniczny KKZ, ktory znika po paru dniach, nawet jak sie poda dane ze klient za 5 dni nie wplaci raty a wplaci ja w 9 dniu to jest wina DF i DM- menager moze takiego DFa usunac z pracy. mimo iz jest windykacja wewnetrzna jak i windykacja zewnetrzna tzw terenowa to DF jest tą osobą ktora windykuje swoich klientow i jest dodatowo obciazony finansowo. Firma zarabia na DF, bo kazdy klient podpisuje weksel na 50% kwoty brutto jesli nie splaca, bardzo szybko jest wysylany pozew do sądu i wchodi komornik. takze firma zarabia na Dfach bo wyludza od nich pieniadze a dodatkowo wiecej dostaja od komornika. Co do klientow: fakt nie sprawdzamy w BIKu , ale sprawdzamy w Infomonitorze. jesli klient ma dwa razy wiecej niesplaconych zobowiazan niz dochodu to jest taki wniosek odrzucony. klient ktory trafia do Profireala jest albo bardzo umoczony albo nieswiadomy wyboru, bo nikt z dobra zdolnoscia kredytowa nie wezmie pozyczki na okres 36 miesiecy z ratą 255zł a dostanie na konto bankowe 3599zł ( a spłaci 9180zł) no ale kazdy klient jest tym informmowany, w sumie nic dziwnego ze pozniej ludzie nie splacaja pozyczek bo ich na to nie stac, dlatego co kilka miesiecy jest wymiana starych doradcow finansowych na nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZYTAJ
Lodówka na raty bez wizyty w banku, potem karta kredytowa w ramach promocji dla stałych klientów. W rodzinnym budżecie musi się znaleźć miejsce na raty za lodówkę, spłatę karty i wcześniej zaciągnięte pożyczki na święta, wakacje i inne przyjemności. A co robi klient, kiedy budżet rodzinny zaczyna przypominać budżet państwa? Wybiera spośród sterty rachunków te, które może zapłacić, a pozostałe odkłada na potem. Długi rosną, w Biurze Informacji Kredytowej pojawiają się pierwsze notatki o zaległościach i szybko okazuje się, że na kolejne pożyczki w bankach nie można już liczyć. Gdyby nie ostrzeżenie w BIK o zaległościach, wiele osób mogłoby jeszcze starać się o konsolidację zadłużenia. Zwykle jednak pętla zadłużenia zaciska się zbyt szybko, nie pozostawiając dłużnikowi czasu na reakcję. Takich klientów banki już nie lubią, ale lubią ich firmy, które Biuro Informacji Kredytowej wykorzystują jak własną reklamę. Łatwe pieniądze W porannej pogoni za tramwajem na mojej drodze staje dziewczyna i wręcza ulotkę – Pożyczka Mandarynka. Pomarańczowa karteczka nic konkretnego nie mówi, poza tym, że mogę wziąć pożyczkę. Kilka przecznic dalej dostaję następną ulotkę, czarno-białą. I też pożyczka, bez BIK! I również żadnych danych, tylko 0 801… Mogę pożyczyć nawet 5 tysięcy, co ja mówię! 7 tysięcy złotych i to bez względu na moją kondycję finansową i historię kredytową przechowywaną w Biurze Informacji Kredytowej. Podobne ulotki znajduję w osiedlowym sklepie spożywczym, hipermarkecie, na słupach ogłoszeniowych, a nawet poprzypinane pineskami do drzew. Wyłącznie dla klientów Telefon w firmie Profireal odbiera pani Anita (upiera się, że jej nazwisko do niczego mi się nie przyda), pracownik firmy, która według zapewnień pani (również bezimiennej) pracującej na infolinii 0 801… z bezbarwnej ulotki, miała być osobą odpowiedzialną za kontakty z mediami. Pani Anita jest zdziwiona, a nawet zła, że zawracam jej głowę, bo „to nie jest telefon dla pismaków tylko dla klientów firmy”. Tym bardziej chcę rozmawiać, dodzwoniłam się dopiero po kilku dniach ciągłych prób. Pani Anita twierdzi jednak, że oferta to tajemnica, dostępna wyłącznie dla osób, które wyrażą zainteresowanie pożyczką w Profirealu. Wyrażam zainteresowanie… – Oprocentowanie jest ustalane indywidualnie – wyjaśnia pracownica Profirealu. – Kwota pożyczki i oprocentowanie zostanie ustalone dopiero po złożeniu odpowiednich dokumentów i uiszczeniu koniecznych do rozpatrzenia wniosku opłat. Dla ułatwienia nasz doradca odwiedzi panią w domu – dodaje z dobrze wyćwiczoną uprzejmością. Mam więcej pytań, ale mój czas się skończył i pani Anita odkłada słuchawkę. Nie wiem na podstawie czego zostanie ustalone oprocentowanie, ani nawet w jakich granicach może się znajdować. Nie wiem, ile dokładnie wynosi opłata (kilkaset złotych), którą muszę wnieść, żeby ktoś zechciał pochylić się nad moim wnioskiem. Nie wiem, jak Profireal wyobraża sobie egzekucję należności. Te informacje są zastrzeżone wyłącznie dla klientów firmy. Jak czeski film Profireal ma siedzibę na Słowacji, polski oddział mieści się w Bielsku-Białej. Wszelkie informacje na temat działalności firmy w Polsce i władz spółki są objęte tajemnicą. Pani Anita dzielnie strzeże numerów telefonów do sekretariatu i proponuje w końcu adres mejlowy, „bo jak sobie pani napisze mejla, to może ktoś odpowie”. Negocjuję dalej, aż kobieta podaje nie tylko adres mejlowy, ale i telefon do pani Bożenki z sekretariatu, uprzednio ściszając głos. Robi przecież straszną rzecz, naraża firmę na atak z zewnątrz i może przez to stracić pracę, a w Bielsku-Białej o nową będzie bardzo trudno. Telefon milczy. Pod wskazanym adresem wysyłam prośbę o kontakt i przesłanie podstawowych danych o firmie – jej pochodzenia, siedziby, władz i zakresu działalności oraz oferty kierowanej do klientów. Jest 23 lutego. Mijają dwa tygodnie, a w mojej skrzynce pocztowej dalej nie ma odpowiedzi. Telefon w Profireal nie odpowiada. Firma zapadła się pod ziemię. Profireal Polska jest częścią Profireal Group, do której należy również Profireal a. s. – spółka matka funkcjonująca od 12 lat w Czechach i Profireal Slovakia działająca na Słowacji od 6 lat. Na stronach internetowych czeskiej spółki znajduję obiecującą zakładkę: dane makroekonomiczne, a w niej liczbę ludności w Polsce, powierzchnię kraju, 3 największe miasta i kilka innych równie nieprzydatnych do weryfikacji firmy danych. Post na forum „Przeglądając forum gazety natknęliśmy się na potencjalnych klientów pragnących zaciągnąć pożyczkę na dowolny cel mających wpisy w BIK” czytam na forum poświęconym lokalnym problemom niewielkiej miejscowości położonej na północy Polski. „Jest instytucja umożliwiająca wypłaty kredytów, na podstawie regularnych wpłat rachunków za używane media, np. telefon, czynsz itp. (…). W związku z tym wysyłamy krótkie info o istniejącej takiej możliwości. Zastrzegamy jednakże od razu, iż nie jest to żaden system argentyński ani tym bardziej Provident czy też Profireal. Oprocentowanie jest na poziomie bankowym (…)” – pisze Dariusz Sekuła, jak się później okaże, przedstawiciel Małopolskiej Agencji Finansowej (MAF). Aby poznać kredytodawcę i warunki kredytowania muszę wysłać mejl i poczekać. Wysyłam, podając się za bezrobotną, z zapaskudzonym BIK-iem. Sekuła odpowiada jeszcze tego samego dnia. W liście czytam, że proces starania się o pożyczkę składa się z siedmiu etapów. Pierwszy z nich to przedstawienie produktu, „a mianowicie konkretne uściślenie rodzaju kredytu” – pisze Dariusz Sekuła. Firma proponuje pożyczki gotówkowe, samochodowe i hipoteczne. To nie Argentyna? Starając się o pożyczkę w MAF muszę najpierw wypełnić „kartę programową”, czyli „zgłoszenie do kredytu”, które nie jest jeszcze wnioskiem kredytowym. Teraz dopiero firma skontaktuje mnie z doradcą (za pomocą sms-a) i poinformuje o maksymalnej możliwej kwocie pożyczki. „Kwota, jaka zostanie przyznana jest od analityków ryzyka kredytowego i tego, w jakiej wysokości będzie nikt nie wie” – pisze Sekuła. Decyzję kredytową również dostanę sms-em i będzie ona wiążąca. I tu niespodzianka, decyzję otrzymam gratis, nie muszę nic wpłacać. Mogę zatem przystąpić do wypełnienia wniosku kredytowego i zapłacić kaucję rejestracyjną w kwocie 750 zł. Niezbędnym warunkiem do uzyskania pożyczki w MAF jest zamieszkiwanie pod wskazanym we wniosku adresem przez co najmniej 6 miesięcy i przedstawienie rachunków za 2 media (np. wodę, gaz, energię elektryczną) wystawione niekoniecznie na moje nazwisko. Musi zgadzać się adres, to wszystko. Dariusz Sekuła zapewnia mnie, że MAF zwróci mi opłatę rejestracyjną, jeśli zrezygnuję z pożyczki, bez względu na stopień zaawansowania prac. Małopolska Agencja Finansowa proponuje mi pożyczkę w maksymalnej wysokości 15 tys. złotych, 80 proc. wartości nieruchomości lub samochodu. Pożyczka ma mnie kosztować 12 proc. rocznie, a spłacać ją mogę nawet przez sześć lat. „Wszystko jest gwarantowane umowami cywilnoprawnymi. W związku z bardzo dużą ilością pytań, e-maili, wniosków, oraz faktem niewyrabiania się w czasie, proszę o zwrotnego e-maila tylko i wyłącznie w przypadku zainteresowania dalszymi krokami” – czytam w mejlu od Dariusza Sekuły. W angielskim stylu Angielska firma Provident działa w Polsce od kilkunastu lat, a w Europie od 125. W ulotkach reklamowych i na stronie www zachwala swoje pożyczki jako szybkie, tanie i łatwe do spłaty. Problem w tym, że polskie realia różnią się od angielskich. Polski pracownik dostaje wypłatę raz w miesiącu, a angielski raz w tygodniu, dlatego nad Wisłą system cotygodniowych rat nie ma żadnej, poza marketingową, wartości. Rata tygodniowa jest oczywiście mniejsza niż miesięczna, dlatego na pierwszy rzut oka pożyczka może wydawać się tania, co jest złudne po obliczeniu wszystkich kosztów. Firma bardzo aktywnie działała przeciwko uchwaleniu ustawy antylichwiarskiej. W jej interesie wystąpił do polskich władz nawet ambasador Wielkiej Brytanii Charles Crawford, który twierdził, że ustalenie dopuszczalnego poziomu odsetek jest bardzo niekorzystne dla rynku. W ubiegłym roku Provident powołał do życia dwie spółki: Rapidę, reklamowaną jako nowy sposób pożyczania pieniędzy i Mandarynkę, której hasłem jest „Pożyczka na każdy dzień” i „Pożyczam, bo lubię”. Pytanie brzmi, kto lubi? Klient Mandarynki, czy Mandarynka? Sądząc po ofercie, pożyczanie w Mandarynce można lubić tylko za pierwszym razem, a i to nie do końca. Provident i jego dzieci Wszystkie trzy firmy charakteryzuje niezwykła lekkość podejmowania pozytywnych decyzji kredytowych i manipulowania informacjami o produktach. Provident ma w ofercie pożyczkę wypłacaną, a właściwie spłacaną na dwa sposoby. Każdy z nich zakłada niewielką cotygodniową ratę spłacaną bądź to do rąk przedstawiciela firmy (dla wygody klienta), bądź przelewem z rachunku. Ta druga opcja jest tańsza. Nieznacznie. Zaciągając w Providencie pożyczkę w wysokości tysiąca złotych na rok, klient spłaca co tydzień ratę gotówkową w wysokości 34 złotych, co oznacza, że w efekcie odda spółce 1768 złotych. Dużo. Jednak nie oprocentowanie stanowi największy koszt pożyczki. Za 1 tys. pożyczonych pieniędzy Provident pobierze 123,42 złotych odsetek, 120 złotych opłaty za ubezpieczenie i 56 złotych opłaty przygotowawczej. To tylko część kosztów związanych z pożyczką, ponieważ udogodnienie polegające na wizytach przedstawiciela firmy w domu klienta kosztuje rocznie aż 468,58 złotych (kwota zależy od okresu spłaty i wysokości pożyczki). Według Providenta Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) takiej pożyczki wynosi 71,43 proc. W Providencie można pożyczyć od 500 do 3000 złotych na 6 do 24 miesięcy (od 26 do 104 tygodni). Rapida i Mandarynka wypadają zatem przy Providencie jak elitarne firmy, ponieważ minimalne kwoty są znacznie wyższe – odpowiednio 1500 i 3000 złotych, a i koszty niższe. Jednocześnie na stronach Rapidy i Mandarynki nie ma tak szczegółowych informacji o kosztach pożyczek, jak na stronie Providenta, ponieważ kalkulatory podają jedynie wysokość raty. Za 1500 złotych pożyczonych na rok w Rapidzie na warunkach promocyjnych (9,75 proc.) trzeba zapłacić w sumie 159,24 złotych. Mandarynka natomiast za 3000 złotych (również na rok) zainkasuje 356,48 złotych. Wysokość oprocentowania pożyczki w Mandarynce jest owiana tajemnicą. Winna historia W pogoni za klientem banki udzielają coraz więcej kredytów. Śledząc wyniki finansowe banków można odnieść wrażenie, że społeczeństwo polskie ma nieograniczone możliwości kredytowe. Poniekąd tak, bo klienci, którzy sumiennie spłacają raty nie mają problemów z zaciągnięciem kolejnej pożyczki, historię kredytową wciąż traktując jak wroga. W krajach, gdzie o historię kredytową zaczyna się dbać już we wczesnych latach młodzieńczych, ma ona zupełnie inny wymiar. Dobra historia kredytowa to świetna karta przetargowa w negocjacjach ceny za wynajmowane mieszkania, czy negocjacjach kredytów hipotecznych. W Polsce natomiast wciąż jest postrzegana – zarówno przez banki, jak i samych klientów – jak bilet do gotówki. Małgorzata Alicja Dudek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro Informacji Kredytowej
Biuro Informacji Kredytowej Obsługa Klienta ul. Pruszkowska 17 02-119 Warszawa Tel. +48 22 310 4444 od poniedziałku do piątku w godz. 08:30-15:30 BIK przetwarza w administrowanym przez siebie zbiorze informacje o klientach banków i SKOK-ów i ich rachunkach, które przekazywane są cyklicznie przez te instytucje w formie tzw. Wsadów informacyjnych. Wsady informacyjne zawierają m.in. dane osobowe klientów, dane na temat kredytu, takie jak: data powstania, rodzaj kredytu, okres na jaki kredyt został udzielony, waluta kredytu, terminowość spłat, a także informacje o zadłużeniu, podjętej przez bank windykacji czy egzekucji należności oraz o zamknięciu rachunku (i powodach tego zamknięcia). Informacje znajdujące się w BIK dotyczą wszystkich rachunków kredytowych, jakie prowadzą lub prowadziły banki, a więc zarówno tych obsługiwanych prawidłowo, jak i tych, które spłacane są lub spłacane były nieterminowo. Innymi słowy: BIK przetwarza wszystkie informacje przekazane przez bank – zarówno pozytywne (kredyty spłacane terminowo), jak i negatywne (kredyty spłacane z opóźnieniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biuro Informacji Gospodarczej
Pierwszy Ogólnopolski Raport o Klientach Wysokiego i Podwyższonego Ryzyka w Obrocie Gospodarczym InfoDług. Powstał on w oparciu o informacje zgromadzone w bazie InfoMonitora oraz Biura Informacji Kredytowej. Jest to pierwszy tego typu w Polsce raport o nierzetelnych klientach oraz ich zaległych zobowiązaniach, który pokazuje stopień zadłużenia poszczególnych województw, a także wiek i płeć nierzetelnych klientów. InfoMonitor jako jedyne z biur informacji gospodarczej w Polsce oferuje bezpośredni, elektroniczny dostęp do baz danych całego sektora bankowego, a także dostęp do informacji pochodzących ze wszystkich sektorów pozabankowych. Żródłem informacji są: * Biuro Informacji Kredytowej S.A. – międzybankowy system wymiany informacji „SI BIK - Klient Indywidualny”, zawierający około 650 tys. negatywnych informacji gospodarczych o konsumentach. Są one wynikiem przeszukania 36 mln rachunków kredytowych, posiadanych przez 16 mln klientów banków, * Związek Banków Polskich – "Bankowy rejestr dłużników" zawierający około 970 tys. negatywnych informacji gospodarczych o konsumentach, i 16,5 tys. o przedsiębiorcach, * oraz baza własna InfoMonitora - około 100 tys. negatywnych informacji gospodarczych o konsumentach i przedsiębiorcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca profireal
Byłem doradcą Profirealu przez 18 m-cy i jestem zszokowany postępowaniem tej firmy.......Drodzy klienci nie płacicie rat a za Was płacą doradcy...Stanowiska kierownicze się zmieniają a zarabiają na krzywdzie wszystkich Wy spłacacie lichwę,doradcy mają potrącane za recydywę klientów.Wystrzegajcie się nazwisk:GAJ Katarzyna,Dybilas Magdalena,Owczarek Ewa,Mirosława Matuszewska-Szwed,Beata Wrzeszcz i wiele innych z Łodzi----nie ufajcie im bo to ludzie którzy DOBRZE żyją na naszej biedzie.....nie znam osoby która spłaciła pozyczkę bez sądu i komornika bo taką podpisujecie umowe..........ONI WAM NIE POMAGAJĄ TYLKO ZAKLADAJĄ STRYCZEK FIANSOWYCH PROBLEMÓW======ZASTANÓWCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB73
Wziąłem w Profirealu 2200 zł. Doliczyli mi na początek 300 zł za umowę. Już było 2500. Na 36 m-cy, rata 142,50. daje to do spłaty 5130. Spłacalem regularnie. Żeby było śmieszniej spłaciłem 14 m-cy wczesniej. Spłaciłem całość pozyczki i część wynagrodzenia umownego (razem 3142 zł.) W umowie zapisane jest, że w każdym przypadku wczesniejszej spłaty pobieraja 800 zł. Poinformowano, mnie, że mam wpłacic kwotę 1988 zł. i rozliczą mi pożyczkę, że takie maja procedury. Wyliczyłem sobie, że około 1500 zł będę miał zwrotu. A tu przyszło pismo informujące, że do wypłaty mam 0 zł! Wysłalem do nich w sumie 4 pisma w tym reklamację. Jestem w kontakcir z Arbitrem Bankowym z Warszawy. Nie popuszczę im. Musze tylko odczekać 30 dni od daty otzrymania przez nich reklamacji. Już niedługo. Nie odbieraja telefonów, nie odpowiadaja na pisma. ZŁODZIEJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek123456
Udzielę pozyczki prywatnie na 25% rocznie, bez BIK,zaświadczeń, zabezpieczeń. Dowożę gotówkę, wypłata natychmiast po podpisaniu umowy!!! Wyślij sms:TC.FYGZ.imię na nr 79068 OODZWONIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boksio7
ty sam jak cep wyglądasz!BARANIE jak Ci tam jest padalcu ws-22 czy jakos tam, ludzie nie bierzcie lichwy od zadnych pedałów!POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSZYS36L
DAJCIE SOBIE SPOKUJ Z TYMI ZLODZIEJAMI WZIELEM PORZYCZKI 2500 TYS SPUZNILEM SIE TRZT DNI ZE SPLATOM I JUSZ PISMO W ZAKLADZIE NALICZYLI MI ODSETKI KARNE WYSZLO 3400 ZL JAK DO NICH ZADZWONILEM NIE BYLO Z KIM GADAC PO DWUH TYGODNIAH PSZYSZLO PISMO EGZEKUCYJNE I WYSZLA KWOTA 13000 TYS TO SO ZLODZIEJE IPALANTY A TE LASKI CO NAMAWIAJA TO KKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady21
Ludzie czy wy jesteście mądrzy, nikt Wam nie kazał brać pożyczki np: w profiraeal - trzeba było iść do Banku!!!!!!!!!!!!!! Ponadto nie umiecie umów czytać czy co????????? Wszystko jest napisane jak byk!!!!!!!!tylko trzeba umieć czytać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milio27
Przecież do profirelala idzie się w ostateczności jak już nikt inny nie chce pomóc, więc nie mądrzyj się cwaniaczku, żeby zamiast do profireala iść do banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za wpisy w temacie
dzięki temu nie zadłużyłem się w tej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na stronie tej firmy
pisze cytuję: dla osób zatrudnionych i przedsiębiorców a dostać nie mogę choć pracuję od dawna, ale mam 24 lata i niestety, za młoda jestem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agwe
do marka 123456 potrzebyje gotuwkioprocentowania moze wyniesc 30 procent czy to jeszcze aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agwe2
do marka 123456 czekam na kontak na ten meil bo tamten jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana2131
dla marka staralam sie wyslacie sms ale najwyrazniej jest jakis blad jestem bardzo zainteresowana pozyczka napisz na e-maila jak to jest aktualne zalezy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×