Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kk-0124

Co sadzicie o firmie PROFIREAL POLSKA ?

Polecane posty

Gość rozczarowana2131
to jest prosty przyklad ludzkiej glupoty jak sa tacy wspaniali to dlaczego nie dali mi kredytu na dowod tak jak sie reklamuja kazali prznies wyciagi z kata zaswiadczenie o zarobkach sa tutaj pracownicy tego banku smiech jak zalatwia mi kredyt na dowod to zmienie zdanie macie muj adres emaila czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalu
właśnie bardzo za szybko podpisałam tam umowę jako DF,chyba ją wycofam.Czego się obawiac?nAPISZCIE BYLI I OBECNI DF_co robić?Jeszcze nie sfinalizowałam żadnej umowy...chyba na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczor
Piszcie o Profi Credit jak najwięcej----bo to dziwna firma!!!działa w całej Polsce!!!!Dziwne jak chętnie zatrudnia???O co w tym chodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwion
w pracy na windykacji proponują 700 brutto i 1% od sciegnietej kwoty. troche mala ta podstawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor
Dla Df dziwna kusząca prowizja, a o karach tak nie krzyczą!!!Byli DF twierdzą ,że spłacają pozyczki swoich klientów??/Jak to wszystko jest możliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DF 2
Pracowałam w tej firmie parę miesięcy, niewarto ! Obiecali fajne pieniądze że wszystko u nich jest ok i co do tej pory mimo że tam już długo nie pracuję mam poważne problemy. Ciągają mnie po sądach za klientów którzy niespłacili im pożyczki. Odradzam pracę w tej firmie jeżeli ktoś chce spokojnie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILDEK
UWAŻAJCIE NA TO CO PISZE MAREK WALCZAK BO ON SAM KIEDYS LUDZI OSZUKIWAŁ NA TLE GOSPODARCZYM I TERAZ ZGRYWA WIELCE FACHOWCA JEST TO CZŁOWIEK OSZUST WIĘC NIE POLECAM GO W JAKIEJ KOLWIEK SPRAWIE ODNOŚNIE KREDYTÓW I TO JEST PIC NA WODE POZDRAWIAM RADZE SIĘ PORADZIC ADWOKATÓW ODPOWIEDNICH W TYCH SPRAWACH NIŻ TAKIEGO CZŁOWIEKA AMATORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherif
a czy ktoś z was pracował w tej firmie jako DM na czym polega praca i jak za nią płaca ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTTWEILERS
WILDEK A KTO POWIEDZIAŁ ŻE JA UCIEKŁEM .WIDZE ŻE JESTEŚ MOIM FANEM HA,ha TO CI POWIEM SPRZEDAŁEM NIERUCHOMOŚĆ [KONKRETNIE DOM 200m2 ] niezbyt już nowy(prawie30letni którego moim zdaniem bezsensu było remontować) I KUPIŁEM SOBIE NÓWKE CEWKE(PRAWIE no bo w pażdzierniku będzie mieć 3latka) z zajebistym ogrodem . PODAJ NR.TEL.TO JAK BĘDE W TARNOWIE MOŻEMY PRZEJŚĆ SIĘ NA SPACER PO CENTRUM,PÓJŚĆ DO PABU A NAWET POZDROWIĆ POLICJANTÓW! [TEL.DO POLICJI TARNOWO PODGÓRNE 061 8146-997}DZWOŃCIE DO NICH , PYTAJCIE I POZDRÓWCIE ICH ODEMNIE ZA KAŻDYM RAZEM KONIECZNIE! TO SAMO MOŻEMY ZROBIĆ W POZNANIU! JA NIKOGO SIE NIE BOJE ,ja MAM POPROSTU WAS W DUPIE!!!!I SOBIE ŻYJE DALEJ SZCZĘŚLIWIE,PEŁEN OPTYMISTYCZNYCH POMYSŁÓW KTÓRE WCIELAM W ŻYCIE.WILDEK A MOŻE TY JESTEŚ JEDNYM Z TYCH GAMONIOWATYCH ŚLEDCZYCH CO ZAWSZE W KONFRONTACJI ZEMNA WYCHODZILI NA JELENI? A MOŻE POPROSTU WYJEBANYM HA,ha .A MOŻE DZIENNIKARZEM DAM CI ŚWIETNY MATERIAŁ NA KSIĄŻKE{ BO MI JUŻ I TAK NIEZASZKODZISZ PRZEDAWNIŁO SIE..... I TP.A TERAZ ROBIE COŚ INNEGO Z CZEGO DA SIE ŻYĆ I NIE MUSZE KONTAKTOWAĆ SIE Z TYLOMA BARANAMI CO KIEDYŚ! ZRESZTOM NA TAMTYM JUŻ NIEDA SIĘ ZROBIĆ INTERESU. POZDRAWIAM URODZONY OSZUST MAREK WALCZAK!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTTWEILERS
WILDEK JAK CHCESZ MI PODNIEŚĆ CIŚNIENIE MUSISZ ZMIENIĆ TAKTYKE .BO MNIE CIĘŻKO WYPROWADZIĆ Z RÓWNOWAGI JAK LEO BENHAKERA.POZDRO .M.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macio1234
Czy ktos moze pomóc? Chodzi o pomoc prawną, bądz może ktoś był w podobnej sytuacji i udało mu się wybrnąć. Obecnie sprawa toczy się w sądzie (teraz będzie 2 sprawa). Komornik zająl wynagrodzenie, nie było mowy o żadnej ugodzie stronę Profi Kredyt reprezętuje adwokat, który odpiera zarzuty. Sprawa toczy się o zerwanie umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalu do scherif
Nie polecam pracy w tej firmie....Wycofałam się po otrzymaniu umowy...DF ma więcej kar zaplanowanych dla siebie niż gdyby pożyczke wziął...Prowizja duża ale co z tego....Jak ludzie tego nie spłacają i tobie się jako przychylającemu doczepią...Kase skroją...A te pożyczki są tak ubezpieczone że ze sznurkiem powiinny byc sprzedawane.Trzeba miec sumienie nieużywane żeby je sprzedawac....System argentyński...Jak się wkopiesz to będziesz to robił bo ciężko się wycofac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkrk
potwierdzam dziwne praktyki tej firmy;/ wziąłem bo musiałem - moja głupota, ale nie kumam jak sie opłaca doradcy płacić raty za mnie... a potem prywatnie nasyłać jakiegoś łysego kolesia do mojej chaty. Od roku sie nie odzywają... kapital spłaciłem a za naklejanie monitów na ogrodzeniu posłałem ich do Konsumentów i niech mi sie więcej nie odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wzięłam pożyczkę w tej firmie, spłacam ją od ponad roku i nie ma w niej nic dziwnego. Warunki są jasno opisane, trzeba tylko zadać sobie odrobinę trudu i przeczytać umowę. Ludzie, sami jesteście sobie winni! najłatwiej zwalić winę na bank lub firmę, bo po co czytać i wywiązywać się ze swoich zobowiązań? Myślcie zanim coś napiszecie. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewa66
Jestem również zainteresowany kontaktem z Markiem123456, a esemesy szwankują. Proszę o kontakt mailowy, jeśli to aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lalu czytałam wasze posty o firmie PROFIREAL i muszę powiedzieć że rezygnuję ze zmiany pracy (a pracuję w Providencie). Myślę, że jeśli szukasz takiej właśnie pracy to mogę polecić Ci moją firmę bo u nas chociaż podpisujesz weksel inblanco to nie odpowiadasz za to że klienci nie spłacają pożyczek. Wynagrodzenie też jest na niezłym poziomie bo wynosi 5% od zbiórek plus za podpisane umowy. Oczywiście wymagana jest niekaralność. Pracuję już 1,5 roku i nie jest tak źle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sherif
aga1161 za firmę Provident dziękuję postoję właśnie skończyłem tam pracę ale widzę że ta instytucją też nie warto się interesować pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol007
FIRMA gorsza od mafii sycylijskiej wydzwaniają ,straszą potrwfią w niedziele nachodić człowieka.Nie zapłaciłam jednej raty a spłacam juz 21 miesiecy .MAFIA przysłała list do zakładu pracy a windykator WIERZBICKI jak dzwonił to straszył wyzywał żadnej ochrony danych osobowych nie przestrzegają straszą komornikiem mam dość tej irmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol007
TA FIRMA JEST OD MAFII STRASZĄ DZWONIĄ DO ZAKŁADU PRACY NAWET LISTY WYSYŁAJĄ STRASZĄ KOMORNIKIEM MAM DOŚĆ W NIEDZIELE PAJACE POTRAFIĄ PRZYJŚĆ DO DOMU MAM JUŻ ICH DOŚĆ NIECH PODAJĄ DO KOMORNIKA ich też podać trzeba że łamią prawo ochrona danych osobowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTTWEILERS
PISAŁEM ,OSTRZEGAŁEM PRZED TYM PROFI ŚMIECIAMI!! A WY CO? LICZYCIE NA GRUSZKI NA WIERZBIE! TO NIE MAFIA TO DOBRZE ZORGANIZOWANA GRUPA HIEN KTÓRA MA POPARCIE WŚRÓD STRONNICZYCH POLSKICH SĄDÓW I ICH ZALEGALIZOWANYCH ZŁODZIEJI KOMORNIKÓW.MOJA RADA ,,NARÓD MUSI ZEBRAĆ SIĘ DO KUPY I NAKOPAĆ IM DO DUPY!!!!{WSZYSTKIM W/W]" a indywidualnie to sobie można w nosie podłubać! BO POLSCY URZĘDNICY TO JEDNA RODZINA STARSZY CZY MŁODSZY ,KAŻDY TO GNIDA I KAWAŁ SKURWYSYNA!!! podro!!!! zawsze z WAMI M.WALCZAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalu
No ta firma taka jest....Df wymusza na pożyczkobiorcy wszelkimi sposobami , bo jak ten nie zacznie spłacać TO KARA MU GROZI SĄ RÓŻNE OD 15 000 DO 3000 -A powód znajdą jak przejrzą dokładnie papiery które spisywał DF i wyszukają zawsze coś...Df trzęsie gaciami bo jemu też tak samo grożą i to samo funduje klientowi...Ktoś wyżej pisał że umowe trzeba czytać, ALE ONA JEST WRĘCZANA PRAKTYCZNIE JAK JUŻ JEST WSZYSTKO ZAŁATWIONE.Omijać z daleka tę firmę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRBS
Ubiegałem się o pożyczke w tej firmie ale po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi dziękuje bogu że nie dostałem jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatol
Ludzie omijajcie wielkim lukiem oszusci skorumpowani z komornikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany 999999
Czy jest ktos albo jakas instytucja co zajmuje sie ta parszywa firma?? Czas połozyc kres jej rozbojom w biały dzien w białych rekawiczkach....!!! Pozyczylem od nich 8 tys na 36 rat - splacilem 29 rat po 494 zł a oni maja uklady z sedziami i komornikami i w tej chwili komornik sciga mnie o 21 tys zł tak jakbym wogole nic nie splacił...... i gdzie tu jest sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to forum i nie wierzę,ludzie faktycznie są tak zdesperowani że nie czytają umów a później płacą i płaczą. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie,ale przeraża mnie fakt jakie są odsetki i jak ludzie biorą tak wysokie pożyczki.Z tego co wiem to nie każdy może wsiąść, tą pożyczkę i bardzo trudno jest o takiego klienta,więc jak zarobić jako doradca?Firma chyba nie pomaga w kosztach,które ponosi pracownik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makabreska
to jest zwykla lichwa. kolezanka z pracy pracuje tam - praca dodatkowa. lata po miescie z ulotkami, wizytowki musiala zrobic na wlasny koszt. do dyspozycji tylko telefon prywatny!!!! i naciagaja ludzi.slyszymy jak ona to pieknie prezentuje - pozyczka na 18% i koszty (ale tu nie padaja zadne kwoty) ..... dzwonia ludzie naprawde biedni, rencisci emeryci, samotne matki - bo slysze jak ona wypytuje o status rodziny..... zarobic na tym sie raczej nie da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik profi
powiem krotko jeśli nie musicie to nie bierzcie pożyczki w profirealu. jest ona bardzo wysoko oprocentowana i dodatkowo moze byc odnowiona po jakimś czasie. po pewnym czasie mozecie dostac niespodziewanie od nich pieniądze i bedziecie spłacać kolejną pożyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1977
obecnie profi credit doradca dostaje 3,5% brutto minus 14,5% dla firmy minus ZUS i podatek na ręke zostaje około 1,8% koszty - wlasny telefon, własne dojazdy do klienta, kary z recydywy, za jakies drobne uchybienia od 50 do 500,00 zł. umowa zlecenie bez swiadczeń. Ogólnie praca w złej atmosferze,nie polecam no chyba ze nic innego nie pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×