Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grippando

kamyki piasek a może jeszcze coś innego?

Polecane posty

Gość jan_żelazny
Witka! Kulki zwłaszcza w sierodku się stopiom ale jakies okucia rzelazne na zewnątsz były by nie zniszczalne!!! Widziałem u somsiada fajne okucia.Zamuwił sobie taki kąplet ogrodzenie i kraty w oknach z jednym motywem a do tego w salonie ma takie meble z witrynami i tym samym okóciem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nic nie przebije rozpalonego grila w pokoju akademika lubleskiej polibudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkujący_patriota
no taki duży znicz i na Święto Niepodległości jak znalazł żelazna bordiura okalająca sceny z pól bitewnych dobrze że to sie w domu stawia bo zaraz złomiarze mieliby uciechę i łatwy zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrnaa
wydawać kupeę kasy żeby później rzucać do środka jakieś badziewie to chore jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heksia
w zasadzie mnie sie się podoba tak jak jest, ale na zdjeciu ustawilas go beznadziejnie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiperoszczedna
a co wydac nastepna kupe kasy na wiecznie zywy plomien???? taniej nawrzucac chocby i badziewia po ile ten koks jest? i na jak dlugo starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isztarcia
Podoba mi się takie jakie jest. Mają rację, co nie wrzucisz będzie wyglądało po zbóju. Mój M. powiedział, że musiałby na łeb upaść żeby do czegoś, co ma taką cenę dorzucać śmieci i ryzykować zepsucie. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiperoszczedna
własnie!!! to sie da pospuc samym wrzucaniem albo czyms innym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciatek
WRZUCE TESCIOWA HA HA HA :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciatek6
:):):):):):):Dostałam Glassa na prezent ślubny takiego bardziej eleganckiego i większego dalsza rodzina złożyła się na prezęt. I powiem ci mamamarusia że jak masz pełzającą niunię w domu to wszystko jedno czy masz prawdziwy kominek czy z wkładem czy Glassa którego ja mam stojącego!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Ja pozostanę przy tym kolorowym piasku. Najwyżej go wysypię i będzie po kłopocie ;) Macie rację że jakieś większe zmiany zepsują tylko efekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
musisz mieć cholernie małą teściową... nie to co moja... babol taki że nawet trzech zięciów nie dałoby rady jej spacyfikować... ugh:/ widziałem tylko takie małe hmm ... "krematoryjka" .... dla mojej teściowej jeszcze nie upatrzyłem... jakie są największe rozmiary tych fajerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendy2007
a to nie jest tak że piasek ogranicza dopływ powietrza i ognisko gaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunak
z tymi krematoriami to żeście teraz pojechali!!!!!!!!!!ręce opadają!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
no przesadziłem trochę... ale o te rozmiary to poważnie pytałem... jakie są największe glassfiry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Piasek nie ograniczy dostępu powietrza bo przecież nikt nie będzie zapychał całego glassfajera nim - chodzi o wysypanie cylindra dookoła pojemnika na płyn. Rozmiary sa przeróżne - od małych - beznóżkowych takich na stolik - (około35 - 40 cm wysokości i szerokości) do dużych większych - takich na nóżkach około 80 cm wysokości. Na krematorium to się raczej nie nadaje - uprzedzając pytanie - na grilla też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciatek6
TAK:D my z moim M. dostalismy większy na prezęt ślubny mam stojący cały szklany mmmmm:) Nigdy byśmy go sobie nie kupili a tak mamy kominek w mieszkaniu w kamienicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
no... teściowej nie upchnę.... pozostanie tylko funkcja ozdobna:/ moje Maleństwo przez ramię właśnie zagląda... nie obejdzie się bez konkretów.. mam zapytać o możliwości grzewcze tego glasfira... to pytam jaką powierzchnię jest w stanie faktycznie ogrzać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
No wiesz - raczej nie możesz ogrzewać tym mieszkania. Dogrzać się jesienią tak - ale nie ogrzać całego mieszkania. Moc grzewcza hm. Mniej więcej taka jak średniej wielkości grzejnik elektryczny. Z tego co wiem w miarę małych pomieszczeniach w ciągu kilku minut czuć wyraźnie podniesienie temperatury. W większych potrzeba trochę więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
:// no nie wiem czy mnie stać na taką lampkę nocną... ani ciepła ani... dobra miałem dać spokój teściowej... nastrój hmm.... po ile paliwo?? na długo starcza?? Maleństwo ma czasem takie snobistyczne zapędy... pomóżcie... niech ktoś powie że paliwo jest bardzo drogie i się bankrutuje po pół roku... plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Daje ciepło. Tylko nie możesz ogrzać tym całego mieszkania - możesz jedynie DOGRZAĆ. Paliwo wychodzi taniej niż drewno do normalnego kominka ;) za 12 litrów płaci się 200 zł. Litr starcza na około 5 godzin palenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
no nie... nikt mnie nie uratuje:// miało być o bankructwach.... a tu dalej superlatywy... to może chociaż zaczadzieć można??? musi być jakiś myk... nie dołujcie mnie.... Maleństwo się nie odczepi://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
RATUUUNKUUU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Z tego co wiem to nie ma szans na zaczadzenie się. To produkuje trochę pary wodnej i trochę dwutlenku węgla - ale mniej więcej tyle ile człowiek oddychając. Więc bezpieczne. Więc stary nie oglądaj się tylko spełnij życzenie księżniczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
o to jest właściwy trop!!! dwutlenek węgla hurrraaa jestem uratowany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Mówię Ci ze tego dwutlenku węgla jak na lekarstwo - to znaczy tyle ile wyoddycha z siebie człowiek. Nie da się tym zatruć ani krzywdy zrobić. To tak jakby oprócz Was dwojga oddychał w pokoju jeszcze trzeci człowiek. Przewietrzysz co jakiś czas i poziom tlenu się wyrówna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
jak się goście zwalą to nawet nie będzie się można pochwalić... a przyjdą na pewno... przecież Maleństwo każe mi to kupować żeby przyjaciółki jej zazdrościły!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Jak nie będzie można? O czym Ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek1500
jak zaczną goście ten dwutlenek węgla produkować to glassfire na pewno nas potruje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grippando
Nie potruje. Mówię przecież że glassfire w trakcie palenia wydziela tyle dwutlenku węgla ile oddychający człowiek. Jeden człowiek. Nie ma znaczenia ile osób jest w pokoju - on "produkuje" go wciąż tyle samo. Wystarczy uchylić okno lub przewietrzyć od czasu do czasu i poziom tlenu się wyrówna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×