Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

kto z wrocławia-pomocy

Polecane posty

powiedzcie mi jaki jest fajny klub we wroclawiu gdzie mozna normalnie potanczyc chodzi mi o muzyke lat 60 70 80 chodzi by isc normalnie z chloapkiem potanczyc na rocznice...tak zeby nie bylo zadbych pijakow i 15-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a
Bar mcdonalt na dworcu glownym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja mowie powaznie..a nie chce jakis glupich odpowiedzi ludzi nie majacych za grosz inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendersss
hmm...moze do WZ na pl.Wolności, tam jest i techniawa i radiowa muzyka (lata 60,80 tez sie zdarzaja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zalezy co lubisz, ogólnie mozna poskakać, potanczyć, wypic jakies browary, czasami (tylko nie pamiętam w jaki dzien tygodnia) jest karaoke a jak już sobie pohasacie, to mozecie przejsc obok za sciane do Error\'u posiedzieć przy spokojnej muzyce i pogadać (czynne całą dobę) myslę, że nie najgorsza obcja na spędzenie wieczoru z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakis inny lokal?chodzi oto ze moj chloapak jest zpod wroclawia ja z mazowsza i przyjezdzam do niego na rocznice..i zastanawim siegdzie moge pojsc z nim potanczy...nie lubi techna obydwoje....a tez zeby bylo fajnie...mam dobra obcje bo jedzie z nami jego pryzjaciel a ja jedna:P on spokojnie sobie kogos znajdzie jest ladny itd ale chodzi zeby o tak potanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcja. nie obcja.. ;) ciężko teraz powiedzieć, bo wszędzie się jakieś małolaty zawieruszą.. PRL dobry, poza tym moze metropolis? 2 sale i 2 rodzaje muzyki (z tym, że tam akurat małolaty i dresy... :o ) w wz to samo... no wszedzie jest,jak jest ;) nie wiem jaką muzykę grają w jezdzie. poszukaj lokalu >21lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×