Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wredniarka

Ceny z kosmosu!!!

Polecane posty

Gość wredniarka

Czytam sobie to forum i gdy widze ceny jakie wymieniacie to az slabo mi sie robi.. buty za 300 zl, kurtki za 400, spodnie za 250 zl .. dziewczyny skad wy macie ty kasy? nie zal wam jej? Sama mieszkam w Niemczech i mam przyzwoity dochod, ale takich sum w zyciu bym na to nie wydala.. Zreszta po co skoro w okolicy mam same outlety : espirt, nike, puma, hugo boss, ralph lauren, s.oliver,armani itd i wszystko tam jest 30-90% tansze..fajne spodnie z esprit kupuje za 8e , czyli 35 zl, bluzki-topy od 3 e do 10 e, czyli 12-40 zl, spodnice od 8 e, zakiety od 15 e , czyli 60 zl.. przeceny obuwia tez sa duze takze nikt by mnie nie zmusil do kupienia drozszych zimowych butow niz za 40 e , cyli 160 zl, a letnie od 10-25 e, czyli 40- 100 zl i to juz maksymalnie!!! Pelno tych rzeczy na allegro, ale juz duzo drozej :/ Poznac je mozna po przekreslonej metce ( choc niekoniecznie). Bedac w Polsce zagladam czesto do sklepow, ale polskie marki maja bardzo zla jakosc tkanin i wykonczenie, szkoda wydawac na nie tyle pieniedzy.. jak sie to dzieje, ze zagraniczna odziez nawet z lumpeksu wyglada swietnie, a polska doslwonie same rozpada sie w rekach? kto zbija na tym kokosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×