Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majjjka22

spójrzcie na to!!!!! czy telewizja zrobiła to specjalnie?

Polecane posty

to fragment serialu Pierwsza Miłość..tam jest taki debilny bohater,w jednym z odcinków występował w teleturnieju. Jakiś czas temu widziałam ten kawałek w telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjka22
aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskdsjdk
Dokladnie. to fragment serial Pierwsza miłosc nadawanego na polsacie. Pamietam ten odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro pamietasz to mam pytanie
Jak się potoczyła dalej gra Andrzejowi? Wygrał w ogóle coś? I czym się tak bardzo skompromitował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibisz mu proponowal
99,999 zł w zamian za koperte. Ten sie upieral, ze chce koperte bo byl pewien, ze jest w niej 100,000 zl. A w kopercie było 0 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskdsjdk
Dokladnie to (o ile dobrze pamietam) posprzedawal koperty z kasa za jakies 3 tysiace lub cos kolo tego i zostala mu ylko ta minus 50%. Ibisz chcial ja odkupic za UWAGA!!! 99.999 zł. ale ANdrzej jej nie sprzedal bo byl przekonany ze tam jest 100 tysiecy :) Potem chcial pobic Ibnisza na korytarzu ale mu nie wyszlo. A jeszcze skomentował to tak ze "Ibisz udawał ze blefował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kskdsjdk
m,nie sie wydaje ze kopercie bylo -50%. Ale to nie ma zanczenia, w kazdym razie mogl miec 99,999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibisz mu proponowal
w każdym razie zblaznil sie nieludzko i cala wies miała ubaw. Ale z drugiej strony - przeciez NIE WIEDZIAŁ,co jest w kopercie. Łatwo mówic telewidzom, ktorzy wiedzą, ile pieniedzy jest w kopertach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×