Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Gość danis
ja tez 2kg teraz waże 54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
szok, jesteś chudziak a nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. faktycznie calkiem calkiem ten brzuch :)-a apropos przedszkola.. to ja tez nie nawidziałam.. bo trzeba bylo lezakowac.. a z moja energia juz od młodego troszku swirowałam..panie znalazły na mnie sposób.. sciagały mnie majtki... i dopiero wstyd zadziałał.... ....a co z tymi łopatkami.. bo ciagle kłuja.. lekarza mam do 17-a nie chce zbyt swirowac i z wszystkim latac na wizyty.. ma , badz miała któras cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
wiesz nie chcę aby panie stosowały tę metodę na moim dziecku. Poniża dziecko takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis dopiero doczytałam dużo zdrówka, radości, pociechy z męża i dzieci🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis.. wiec pisalam ze ta metoda teraz nie przejdzie....zrsszta wiele spraw sie zmienia.. nie napiałam ze to jest oki.. tylko ze to jedyna metoda była... a po tygodniu juz wiedziałąm ze trzeba spac i metoda nie byla potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie straszna ta metoda, nie wyobrażam nawet sobie, jak to działa na psychikę małego dziecka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat, sto lat - danis wszystkiego najlepszego, zdrowia dla Ciebie i dzidziusia. zapka - śliczny masz brzuszek. Przy tym taka drobniutka jesteś. Chciałabym tak mało przytyć. Niestety, moja waga za niedługo dojdzie do 60 kg. buuuu Wieczorem postaram się wkleić zdjęcie mojego brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danis wszystkiego naj naj naj najlepszego :) zapka ja też mam dyżu brzuch i w 12 tyg chodziłam już w spodniach ciążowych.Przykro mi z powodu twojej babci :( Metoda ściagania majtek to koszmar, pierwsze słyszę,ale jak to musi odbić się na psychice dziecka, koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
dziękuje wam dziewczyn życzę sobie lekkiego porodu i zdrowej dzidzi to wszystko. Jestem niewymagająca ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny 46 kg 54.. pozazdroscic tylko wagi.. ja juz nie pamietam kiedy mialm taką wage -hihih ja normalnie to z 60 waze :) fajniutko macuie ze takie sczupłe jestescie-tzn ja tez jakos puszysta nie jestem bo mam ponad 170cm.. z nawet gdyby. yo mój mąz twierdzi ze nie ocenia sie ksiazki po okładce... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odhaczam liste obecnosci.czytam to wszystko na temat tej wagi i... ehhh ja juz mam 64 kg tzn na ciążowym plusie ok 3.ale to i tak chyba nie tak zle...wczoraj odwiedzilismy znajomych z ktorzy maja 7 mies synusia,mulatka...mowie Wam normalnie siedzialam i chyba z 10 min nie ruszalam sie tylko patrzylam jak on sobie spi.taki sliczny bobasek,az sobie zaczelam wyobrazac jak to niedlugo z moim bedzie..przepraszam ze tak sie rozplywam ale naprawde sliczny chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry bry bry bry pogoda pod psem,zimno,leje,wieje,szaro,buro i ponuro..siedzę w domu pod kocykiem z kubkiem gorącej herbaty czytając bądź oglądając coś w tv..na nic innego nie mam ochoty.. a waga u mnie na razie constans, znaczy się 58 kg.. a tak przy okazji bo tu fajne dziewczyny są, choć to trochę nie miejsce ;-) znalazłyśmy z koleżankami kotkę na klatce, śliczną czarną zadbaną,niestety ogłoszenia o znalezieniu jej nic nie dały..a my chociaż bardzo byśmy chciały nie możemy jej zatrzymać bo jedna z koleżanek jest uczulona :-( chcemy jej znaleść dobry i kochający domek..nauczona do kuwety,przytularska..gdybyście chciały albo wiedziały o kimś kto chciałby kotka to proszę dajcie znać..będę bardzo wdzięczna.. miłego dnia mimo niesprzyjającej aury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Danis - wszxystkiego naj, a przede wszystkim lekkiego porodu i zdrowej dzidzi! Zapka - dobrze, że z Tobą już ok. Na zdjęciu wyglądasz super! Ale smutek Cie spotkał. Podobno w rodzinie tak jest, że ktos przychodzi na świat i ktoś odchodzi. W mojej to się sprawdza. Ja dzisiaj okropnie zmarzłam. Moje biuro jest w starej kamienicy, ciągnie od piwnicy okropnie. Jutro zabieram ze soba farelkę i będe sie dogrzewać. Dzisiaj rano miałam problem z tym co ubrać. Te spodnie, które kupiłam sa czarne, a ja nie miałam ochoty na czerń, więc wbiłam sie w inne, które juz na brzuchu sa opiete. No i było mi niewygodnie cały dzień. Chyba trzeba sie wybrać na zakupy do sklepu dla mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis , wszystkiego najlepszego, szczęśliwej ciązy, lekkiego porodu i zdrowej dzidzi. zapka, slicznie ci w tej ciąży u nas tak cieplutko dzisiaj, prawie jak latem dzisaj mąż przyłożył ucho do mojego brzucha i słyszał jak bije serduszko naszemu maleństwu, myślałam, że kłamie , żeby było mi miło i zaproponowałam jeszcze raz żeby słuchał i powiedział jak szybko bije, czy tak samo jak nam, i okazało się , żę szybciej, wtedy mu uwierzyłam, i zazdroszczę też, jak bym chciała tak przykładać swoje ucho do brzucha, nieodrywałabym chyba ...:) wizyta dopiero za tydz, już niemogę się doczekać, dzisiaj zacząl się 19 tc , muszę zmienić stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - ja też zadroszcze tego naszym facetom, że moga przyłożyc ucho i posłuchać. Nawet pomyslałam, że musze skąds zdobyć stetoskop i też sobie będę słuchać. Powinni miec w sklepach medycznych. Spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już od jakiegoś czasu myślę o takiej słuchweczce :) a moje maleństwo nie rusza się już tyle dni, ciekawe dlaczego,może jest maleńkie a brzuch za duży i jet za dużo miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia też daje znaki raz na kilka dni. Myślę, że moze to być sprawa ilości miejsca. Poczekajmy jeszcze troche i będą regularne, codzienne ruchy. A mój brzuch w ciągu 2 dni naprawde urósł. Właśniezrobiłam sobie przymiarke moich ciuchów. I w tych w które wchodzę wyglądam już jak prawdziwa kobieta w ciąży. A dzisiaj powiedziałam o ciąży koledze z pracy, z którym dzierżawimy biuro i był bardzo zaskoczony. Niczego sie nie domyslał. Myslę sobie, że postronne osoby jeszcze tego nie zauważaja. Oczywiście gdybym założyła coś obcisłego to co innego, ale nosze raczej luźne ubrania, niepodkreślające brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta:) DANIS WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPELNIENIA MARZEN!!! Dzisiaj czuje sie lepiej choc w pracy znow bylo bardzo ciezko i ta nie mila atmosfera:(( ale jeszcze tylko jutroooo:D:D:D:D:D ale jestem szczesliwa w poniedzialek lub we wtorek pojde do lekarza i wypytam sie o wszystko co jest mozliwe i oczywiscie zrobie sobie usg:))wiec wszystko Wam dokladnie opisze i pokaze:D Wrocilam z pracy i choc pogoda dosc sloneczna i ciepla nie mam ochoty nigdzie wychodzic wiec siedze w domku i sie nie ruszam:)) Pozdrawiam Was Moje Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:) Zapka wspólczuje...bardzo mi przykro z powodu Twojej BAbc Canis Tobie zyczenia wszystkiego co najlepsze no i oczywiscie zdrowego bobasa:) 9 luty niezła miałas przygodę z tymi drzwiami hehe ja równiez niejednokrotnie tak sie urzadzilam ale przez walsna głupote nie biorac kluczy:) a tez mam głupie drzwi zatrzaskowe...na ale ja na szczescie zawsze byłam ubrana hehe;) Cieszę sie ze brzuszki wam rosna mi równiez co wprowadza mnie czasami w depresje:) wiem ze nie powinno ale ja tak mam ze jak nie moge sie wcisnac w spodnie to mam łzy w oczach ze złosci:D a ja na chwile obecna waze juz 70kg!!! a zaczynałam z 59...jak tak dalej pojdzie to bede ze 100 wazyc do porodu heh. Wiecie co dzis odkryłam dziwnego...?! jak sciskam moje brodawki to z sutków leci mi jakas wydzielina..o kolorze..raz masła ,raz biało mleczna a raz przezroczysta..z tego co sie orietuje to mleko zaczyna sie produkowac po porodzie wiec co to moze byc?? Macie cos takiego?? A co do kupowania ciuchow na allegro coz bluzki tak ale spodkni to sie boje...bo jedna wolałabym przymierzyc najpierw..link do koszuli super ..ale ja ostatnio widziałam super koszulke z napisem baby i strzałka na brzuch i tak mi sie spodobała ale nie moge nidzie takich koszulek upolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tych pamietników to super sprawa bardzo mi sie podobaja i złasnie poprosiłam mame zeby je kupiła:) i te do 5 lta dziecka uwazam ze sa super tez:)http://www.allegro.pl/item230859019_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_zolty.html Bo osobiscie wiem,ze szybko bym przerwała pisanie zwykłego pamietnika ate sa super i w dodatku ładnie ilustrowane bardzo lubie fotki tej autorki:) Katarina zazdrosze ci ze juz w niedziele jedziesz do Polski ja jeszcze musze czekac 4 tygodnie ehhhh mam nadzieje ze szybko zleca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ten album, i to jest dobry pomysł, ja juz pisałam wcześniej, że pamietnika nie dam rady pisac, z braku czasu, a tu to jest dużo łatwiej. Jak mi nikt takiego nie sprawi sama sobie fundnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podobnie jak ja pisanie samemu pamietnika u mnie trw góra 3 dni a pozniej idzie w kat i juz mi sie nie chce a tu tylko odpowiadamy na pytania ...i to jest fajna pamietaka dla dziecka jak i dla nas po latach usiasc i spojrzec kto był pierwszym gosciem jakie imiona brałysmy pod uwage i na jkis staneło..fajne ja mam nadzieje ze mama kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeneny jesli chodzi o ta wydzieline to mam tak samo co prawda jest tego tylko troszke ale tez zmienia kolory.gdzies czytalam ze to siara.u mnie to tylko w lewej piersi jak przycisne to mam i to nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina przywieź nam trochę tego ciepła i słońce. Paskudna u nas pogoda, pozabieraj dużo ciepłych ciuchów. Jenny, Ty też z cieplych krajów przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny nie chce mi sie szukac tabelek mzesz mi napisac na kiedy masz termin i kiedy mialas ostatnia @ nie martw sie waga moze ci sie zatrzymac w pewnym momencie moze przytyjesz teraz dosyc duzo apozniej juz tylko dzidzius rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×