Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

ochh takie sytuacje sa nagorsze dlatego ja zawsze wole wykrzyczec cos Arturowi jak jestesmy sami choc przyznam sie ze czesto tez mam takie wpadki ze klocimy sie w towarzystwie a pozniej mio tak glupio ze teraz wzyscy wiedza ze nie najlepiej nam sie uklada no ale coz tak wlasnie dzialaja ludzkie emocje:) jakis nawet dobry mam humorek dzisiaj to dobrze moze jutro kupie jakies ciuszki dla dzieciatka:)noi juz nie moge doczekac sie kolejnej wizyty u lekarza 10.10 moze bede wiedziec kto mieszka pod serduszkiem noi ciagle czekam na kopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina3x3 fajnie ze humorek dobry.niemartw sie z Arturem dojdziecie do porozumienia.ja nastepna wizyte mam 18.10. ale wiem ze super extra widac juz nic nie bedzie bo to usg robione przez powloki brzuszne zamazuje wszystko i juz tak ladni dzidzi nie widac jak na dopochwowym,wlasnie wrocilam do sklepu i poraz enty uslyszalan ze jak na 5 mies ciazy to brzucha nie mam prawie wcale ,ale ee tam ja nosz emoja ciaze jak wy w biodrach,udach i tylku bo tylko tam jakos regularnie przybywa.co tam nieprzejmuje sie z wielka piłą tez nie jest tak milutko no chyba ze dla oka innych ale napewno nie dla noszacych no nic ide cos ugotowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz 9 luty ja caly czas mam robione usg przez brzuch wiec nie mam porownania. mi to wlasnie nogi i tylek schudly troche a wlasnie w brzuch poszlo wszystko tez zrobie fotke moze dzisiaj to sie pochwale i znalazlam 1 rozstep na brzuchu dzisiaj taki brzydki ehhh musze sie czesciej smarowac:( a ja mam dzisiaj przogromna ochote na krokiety z pieczarkami i zoltym serem mniammmm czekam az Artur mi jajka pieczarki przyniesie duzo z tym roboty ale no musze to zjesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina3x3 niewazna robota ,wazne jedzonko pozniej :) ja dzisiaj jakos nie mam checi na sleczenie przy garnkach... wogole tez popstrykalam sie z mężem wiec tym bardziej mi sie odechciewa tego gotowania.ale co tam ugotuje mu i niech mu smakuje bo ja jakos na ziemniaki i sos gulaszowy nie mam apetytu. tez moze fotke dzis zrobie zobaczymy.ja mam rozstepy na pupie no i nie z boku piersi tylko pod.ale co zrobic,oliwki dzien w dzien uzywam a krem musze chyba zmienic bo ta mustela jakos mi naprawde nie przypadla. katarina3x3 widzisz Artur grzeczny,pomaga ci w zakupach,nie chce cie zostawiac na dlugo gdy pojedzie do Polski,sloneczko w waszym zwiazku znow wychodiz zza chmurek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 9 luty:):):)oby tak bylo bo jak nie to go zabije albo cus:) wlasnie wcinam tosty i czekam na Artura wiec jestem na oriencie jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,własnie wróciłam z grzybów, a na obiad dokończylismy wczorajsze naleśniki. trafilismy na olbrzymią polanę kurek, więc będą kurki na masełku z jejeczkami :) co do tycia,to moja pupa i uda stoją w miejscu, z czego bardzo się cieszę,ponieważ to są partie ciała z których trudno zrzuciać kilogramy, za to jak widać brzusio sie powiększa, i mam tak zwaną pilkę na brzuchu. Katarina, cieszę się , że u ciebie lepiej :) noddy , nie martw sie ja tak miałam, ruszyło sięw 16 tc raz , 3 razy w 17tc i była przerwa aż do 20 tc, i potem juz codziennie :), więc cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty, widzę, że próbujesz przez żołądek do serca mężczyzny, to podobno dobry sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam anted22 ciesze sie ze grzybobranie sie udalo:) czekam ciagle na Artura i potrzebne mi produkty bo juz taka gloda jestem ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten moj facet to jest smieszny,sam sie czepil a teraz mi sie pyta czy mi humory przeszly chyba go zaraz w ten tylek kopne,skubaniec. ale co tam zakopalismy topor wojenny heheh :D katarina3x3 tylko nie jedz za duzo tostow bo jak Artur wroci to bedziesz zbyt przepelniona a gotowanie to wyczyn :D mnie cos dzisiaj nogi bolą nie wiem od czego zadnych wedrowek wczoraj nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc, właśnie wróciłam z apteki, musiałam dokupić witaminy, poniewaz skończyły mi sie i żelazo, które miałam na receptę od swojej gin. i plus maseczka na włosy i zapłaciłam prawie 150 zł, przeraźliwie wysokie ceny za witamininki i coś na włos, eh, uważam że te wit. dla kobiet w ciązy powinny byc duzo tańsze, w końcu to nie specyfik na zmarszczki tylko dla naszego i dziecka zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o włosy to wręcz przeciwnie, zawsze miałam gęste, grube i zdrowe, ale zawsze tez starałam sie dbac o nie dodatkowymi odzywkami itp. specyfikami, lepiej zapobiegac niż leczyć, a poza tym moje włosy sa suche, i staram się je odzywiać aby nie były zbyd wysuszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, że tu znowu jedzonko na tapecie :) Ja tez coś bym zjadła, ale miejsca brak, bo zajęte tym co wchłonęłam wcześniej. Mam dzisiaj beznadziejny nastrój i czuję, że jakas afera wisi w powietrzu. Hormony potrzebuja ujścia. Zobaczymy kto się napatoczy. Pewnie mąż, jak zwykle pod ręką. łatwo nie jest. Anted fajnie masz, że nie tyjesz w dolnych partiach. Ja gdyby nie to mogłabym jeszcze chodzić we wszystkich moich ciuchach, a tak to spodnie już źle leżą. Ale jeśli ni roztyję się kompletnie to na szczęście zostają spódnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wlasnie skonczylam pichcic:) ale sie nastalam przy tych patelniach ufff noi w koncu najadlam sie samym gotowaniem bo az 2 krokieciki zjadlam i n ie mam sily sie ruszac le zrobilam wiecej wiec na dluzej beda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
czesc dziewczyny jeszcze raz.dzieki za odzew.czasami was poczytuję ale nie za czesto bo mam lenia aby odpalić laptopa.czytając "was" czuję sie trochę jak weteranka bo zostanę mama poraz 3!!!!!!!!!!!!!!!Taka wpadka gdy druga córka ma obecnie 1 rok i 4 miesiące a starsza 4 lata.okropnie to przezyłam ale co robić... nic.Wiec się pogodziłam,oswoiłam i jest ok.kiedy tak czytam wasze przezycia i odczucia automatycznie przypomina mi się własnie moja pierwsza ciąża.Ile wtedy było spokoju ale i niepokoju zarazem odnosnie tego co nastąpi.pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie już po akcji. Powód był inny niz myślałam, ale wynik taki, że sobie popłakałam i teraz jestem obrażona. Ale mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
Z racji tego ze dzis mam wolny wieczor od dzieci i męza,pozwólcie że troche sie wygadam.Ja zupelnie inaczej niz wy przygotowuje sie na to maleństo.ubranka mam sprzety też wiec skupiam się na tym aby młodsza córcia była w miare samodzielna kiedy dojdzie do nas nowy członek rodziny.Zaczełam od odstawienia smoczka i udało si e.Teraz ucze ją wołać siku na nocnik i tez jesteśmy na dobrej drodze ku temu aby i na tym polu odnieśc sukces.Ale i tak ogrom obowiązków jaki mnie czeka bardzo mnie przeraża.Nie będę sie rozczulać.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syliwa72 nie plakaj chociaz w sumie ja tez troche pochlipalam do poludnia i sie pogodzilismy a poszlo o...zmywanie ze hektolitry wody zuzywam przy tym...powiedzial co wiedzial i tyle ja pochlipalam i juz jest dobrze.ty tez sie uspokuj i nie doluj,a mąż sam do ciebie przyjdzie z buziakami oni tacy są.wejdz na forum i popisz troszke a nie sie bedzie dolowac.no juz! zly humor wyrzuc gdzies i tyle :) trzeci dzieciaczek faktycznie juz doswiadczenie masz,a jak bylo z poprzednimi ciazami?jak sie czulas? no a porody?nie gniewaj sie ze wypytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
w każdej ciązy przytyłam 14kg a że jestem szczupła to nie wyglądałam az tak zle ale...w pierwszej ciązy roztyłam sie cala a w drugiej gdzies to zniknęlo chyba zniknęło w piersiach i brzuchu który wygładal jak pilka.Każdy mówił że będzie chłopak,w koncu sama zaczełam w to wierzyć a na porodówce niespodzianka-córka hi hi ale byłam zdziwiona.pierwszy poród trwał 3,5godz.Był wywolywany a co za tym idzie ból okronie skondensowany i mocny.Natomiast drugi trwał 2 godz.i juz naturalny.Nauczyłam sie sama oddychać i to bardzo mi pomogło w czasie skurczy.Natomiast bóle parte trwały 10 min i 5 min.porownując do kobiet które maja je po godzinie kub dłuzej nie wim jak mozna to wytrzymac.ale jestrsmy twarde i wszysko przetrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noddy
z dziewczynkami w ciazy nie miałam nawet kataru a teraz ciągle coś.Masakra.też licze na to ze skoro znów jestem to moze bedzie syn.A co smieszne.Cykle miesiączkowe miałam zawsze co 34 dni i zaszłam w ciaze w 32 dniu cyklu.szok co.sama nie mogłam w to uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty dzięki za pocieszenie, ale dół taki, że i pisac się nie chce. A mąż przyszedło od razu, ale ja jestem nieugieta. Pa. Idę sobie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to myslalam ze te dni plodne i nieplodne jakos normalnie przypadaja tzn wg jakijs reguly ale chyba trzeba to nazwac juz mitem bo juz ktorys raz slyszalam o wlasnie takim zajsciu w ciaze w tak nietypowym czasie. Sylwia 72 w takim razie dobrej nocki zycze. noddy mialam zapytac jak maja na imie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dopiero wyszłam z kuchni, suszyłam grzybki, dzieliłam , gotowałam, to na gotowanie, do mrożenia, to na jedzonk itp., ale trwało to okropnie długo, oczywiście z przerwami :) właśnie dyskutowałam z bratową, i oczywiście jak zwykle mamy inne zdania, ona krytykuje siostrę swojego chłopaka,że 1 miesiąc temu wyjechała do Angli z półtora rocznym dzieckiem i pisze , że jest jej ciązko , i oczywiście jak ona śmie narzekać, jak nie pracuje itp. , przecież, przy dziecku w tym wieku jest mnóstwo pracy, plus, dyskomfort innego języka, daleko od bliskich itp., a akurat moja bratowa, to mało co samam robi, wokól niej chodzi mamusia, pranko jej robi, gotuje i nawet kuwetę jej kota sprzata, więc powiedziałam, jej że chciałabym zobaczyć jak będzie w ciązy i potem będzie miała małe dziecko i nikogo nie będzie potrzebowała i będzie jej tak lekko., ach szkoda gadać, teraz sie cieszę , że mam taki charakter że robię sama wszystko i onic nie proszę swojej teściowej , tylko męża, już widzę jaki by było gadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nody, cześć nocne marki. Trochę popisze i zaraz zmykam. Mąż wyszedł do pracy, a córka dopiero zasnęła. Ufff. Chwila dla siebie. Nody, odwiedzaj nas często, pewnie będziemy Cię wypytawać jako bardzo doświadczoną mamę. Ja będę rodzić drugi raz, ale mam strasznego stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorowa pora :) anted co uzywasz na wlosy? ja zawsze mialam suche, ale jakos dawalam rade ale teraz w ciazy nie panuje juz nad tym. moze polecisz jakis specyfik, ktory mozna w ciazy stosowac? wlasnie wrocilam z dziadkowych imienin, objadlam sie jak bąk :P Torcik wyszedl i smakowal, sledzik znalazl uznanie :) Zostalam przyjeta do powazanego grona kucharek rodzinnych. Jestem dumna z siebie hehe. Ale mam dla was jeszcze kawal bezowego tortu, fajnie zmrozonego. Zapraszam, na nocna zachcianke jak znalazl :D Mialam straszny problem, zeby sie ubrac na te imienyny, nie naleze raczej do dziewczyn ladnie wygladajacych w ciazy, moze dlatego ze jestem niska. Patrzec na siebie nie moglam heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuutek ja wygladam podobnie tzn jestem niska a teraz jak mi jeszcze przybylo w pupie,biodrach no i troche tego brzucha to czasami az sie plakac chce..a moj maz jest bardzo wysoko wiec wygladam przy nim jak jaka beczka :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ziutek, ja chętnie skorzystam z propozycji. Z tym wyglądem pewnie nie jest tak źle jak mówisz. Niskie osoby też słodko wyglądją w ciązy. No chyba że mi pociskają takie kity. Ja wzrostem nie grzeszę a przed sobą mam mega balon. Też mam ochotę zalać się łzami, ale wokól słyszę raczej pozytywne opinie na temat mojego wyglądu w ciąży, (co mnie trochę dziwi, a może to tylko po to , żeby mi przykrości nie robić). Eeee, co tam. Ważne, żeby wyniki byłe dobre i żebyś była zdrowa i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżeczka. To już moja pora na spanie. Miłej i słonecznej niedzieli życzę. Dobranoc brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×