Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

dziewczyny przegladam alegro i szukalam maty edukacyjnej i przypatkowo trafilam na takie palaki, ktore mozna zaczepic i do lozeczka i do wozka i do nosiedelka, macie moze jakies doswiadczenie, czy to sie sprawdza, czy jednak lepiej ta mata, chyba mata lepsza, sama nie wiem :) http://www.allegro.pl/item299130254_extra_palak_do_wozka_i_fotelika_nowosc_.html http://www.allegro.pl/item297415333_palak_luk_do_lozeczka_wzory_pony_toys.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przegladam alegro i szukalam maty edukacyjnej i przypatkowo trafilam na takie palaki, ktore mozna zaczepic i do lozeczka i do wozka i do nosiedelka, macie moze jakies doswiadczenie, czy to sie sprawdza, czy jednak lepiej ta mata, chyba mata lepsza, sama nie wiem :) http://www.allegro.pl/item299130254_extra_palak_do_wozka_i_fotelika_nowosc_.html http://www.allegro.pl/item297415333_palak_luk_do_lozeczka_wzory_pony_toys.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przegladam alegro i szukalam maty edukacyjnej i przypatkowo trafilam na takie palaki, ktore mozna zaczepic i do lozeczka i do wozka i do nosiedelka, macie moze jakies doswiadczenie, czy to sie sprawdza, czy jednak lepiej ta mata, chyba mata lepsza, sama nie wiem :) http://www.allegro.pl/item299130254_extra_palak_do_wozka_i_fotelika_nowosc_.html http://www.allegro.pl/item297415333_palak_luk_do_lozeczka_wzory_pony_toys.html nie widze waszych wpisow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przegladam alegro i szukalam maty edukacyjnej i przypatkowo trafilam na takie palaki, ktore mozna zaczepic i do lozeczka i do wozka i do nosiedelka, macie moze jakies doswiadczenie, czy to sie sprawdza, czy jednak lepiej ta mata, chyba mata lepsza, sama nie wiem :) http://www.allegro.pl/item299130254_extra_palak_do_wozka_i_fotelika_nowosc_.html http://www.allegro.pl/item297415333_palak_luk_do_lozeczka_wzory_pony_toys.html nie widze waszych wpisow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted trudni mi powiedziec co lepsze nie miałam. Już nie mogę doczekac się spotkania z moją córunią. Co do płci to też nie zakładam pomyłki.kiedyś lekarze się mylili, teraz b. rzdako.Wynika to albo ze słabej umiejętności obsługi sprzeętu albo samego archiwalnego usg.Takie 3d na pewno się już nie myli, tak mi powiedział lekarz i pomyłki u niego nie było. Anna Ajra po kroplówce chyba rzeczywi.ście jest boleśniej ale byc może szybciej. Czy któraś rodzi przez cc?Ponawiam pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia każdej lekarz mówi co innego ale na zdrowy rozum podpowiada że najlepszą formą egzekwowania swoich żądań jest odejście od łózek, czy też zamknięcie oddziału. dzis znowu wiadomiści nieciekawe ze Słupska. ale cóż tam tak naparwde mamy jeszcze miesiąc czasu do definitywnego rozwiązania. Chociaż ja chcę już, strasznie ciągną mnie boki myslę, że to od tego że mocno wypchnęło mnie do przodu (piłka ), a nie rozeszłam się na boki. Skóra napina się i stąd ból dobrze , że rozstępów nie ma, ale jestem ciekawa jak brzuch będzie wyglądał po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przegladam alegro i szukalam maty edukacyjnej i przypatkowo trafilam na takie palaki, ktore mozna zaczepic i do lozeczka i do wozka i do nosiedelka, macie moze jakies doswiadczenie, czy to sie sprawdza, czy jednak lepiej ta mata, chyba mata lepsza, sama nie wiem :) http://www.allegro.pl/item299130254_extra_palak_do_wozka_i_fotelika_nowosc_.html http://www.allegro.pl/item297415333_palak_luk_do_lozeczka_wzory_pony_toys.html nie widze waszych wpisow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia kiedy jest pelnia? moze to bedzie sprzyjac porodowi mojemu :P anted moja siostra miala dla synka na nosidlo. powiem Ci ze tam zazwyczaj jest taka piszczalka i dzieki niej jak jechalismy samochodem maly sie smial albo nie marudzil. zazwyczaj spal w samochodzie ale czasem jak nie spal i mi sie pewnie nudzili to piszczalam sobie tym i gadalam do niego. moze inna dziewczyna ma jakies doswiadczenei tez to Ci opisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titi super że wszystko w porządku :) fajniutkie zdjęcia..a co do terminu to nigdy nic nie wiadomo, no u mnie wg usg to 33 tydzień a nie 36 więc zobaczymy jak to będzie :) żabuleńka na tą oliwkę z johnsona to uważaj, lubi uczulać..ja jej używałam i po kilku razach chodziłam i się drapałam, no i oczywiście czerwona wysypka :/ nie polecam..poza tym dużo moich znajomych narzekało że produkty johnsona bardzo często uczulają dzieci..ja kupiłam najzwyklejsze bambino, oliwkę, mydełko, i kremiki do ciała i drugi do twarzy i pupy..no i sudocrem ale to już na zaczerwnienie czy odparzenia.. lula super że sobie radzicie i że mąż Ci pomaga :) myszsza trzymaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noddy
Zgadzam sie z panna klarą co do kosmetyków Johnsona,u mnie też mnóstwo dzieci znajomych było uczulonych na ich produkty.Jedyne co uzywałm z tej firmy to płyn do mycia w butelce 0,5l z dozownikiem.było bardzo dobre na sucha skórę i bardzo wydajne więc uzywam dzieciom do dziś Żabuleńka a już chciałam dziewczynki zapakować w paczke i przesłać do ciebie.MOze innym razem Miałam dziś dzien pt MAMA I STARSZA CÓRKA TYLKO RAZEM.Wybrałyśmy się do kina bo Wika bardzo chciała obejrzeć "Zaczarowaną" i tak jak podejrzewałam była rozczarowana bo film raczej nie nadaje się dla dziecka w wieku 4,5 roku.Dla mnie był ok,po prostu lekki i niezwykle romantyczny film,bardzo fajne kreacje aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,przepraszam za taka ilosc jednakowych wpisow, ale poprostumialam to zapisane za pomoca strl +c, i za kazdym razem kiedy wysylalam pokazywal mi sie blad i strona znikala, i tak probowalam i nie mialam pojecia ze jednak wysyla :):):) ,a najgorsze ze widzialm ogolny spis topikow i kolejne pojawiajace sie wpisy na luty, i takmi bylo zal ze wy tu sobie rozmawiacie , a ja nic nie widze, haha, a polowe nadchodzacych to byly moje wlasne i to te same. wkoncy poddalam sie i polozylam co skonczylo sie dzemka :) ja tez slyszalam niepochlebne opinie na temat jonshon, ale osobiscie niegdy nie probowalam noddy ja b. lubie te rozne filmy dla dzieci, szczegolnie produkcji disneya,ty masz dzieci, wiec fajny pretekst aby wybrac sie dokina, ja juz niemoge sie doczekac wspolnych wyjsc na takie bajki i do teatru lakowego, a taki mamy 20 km od nas. Danis a jakie wiesci sa ze slupska, nic nie slyszalam, ?, to wlasnie to wiekszemiasto obok Ustki, ale na cale szczescie polozniczo -ginokologiczny jest w Ustce, i w Ustce to jedyny oddzial jaki posiadamy ( tzn. patologia ciazy, noworodkowy,i pochodne), a znowu tego oddzialu nie maja w Slupsku. dziewczyny wymienialm kosmetyki,czy wy kupujecie cos jeszcze, oprocz tego . malpeczka duzo zdrowka dla taty,nie martw sie :) lula widze ze masz pracowity dzien, zuzia owszem dzielna , ze nie plakal ale ty tez jestes dzielna z zuzia na raczkach tyle czasu,a tu same usmiechy, pozdrowienia dla calej rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, nie pisałam dosyć długo ale na bierzaco was czytam:) Dziś rano pisałam ale wszystko mi wcięło, i sie zraziłam. Dziś przywieżli mi łóżeczko, chciałam kolor teak a przyszedł mi coś w tym rodzaju ale taki jak w katalogu to to nie jest, no ale cóż to jest właśnie ryzyko kupna jak się rzeczy nie widzi. Jest juz rozłożone z materacykiem - ciągle bym na niego mogła patrzeć, pościeli jeszcze nie daję jak sie malutka urodzi to mężus założy. Mam juz powoli dosyć tego stanu a szczególnie ciekawskich ludzi na drodze dziś zaczepiła mnie sąsiadka, z uśmieszkiem i zapytaniem ,,a ty juszcze nie urodziłaś ale masz duży brzuch biedaczko,, miałam jej ochote odpowiedzieć że rodze dopiero w kwietniu ale ugryzłam się w język. Ale tak szczerze mówiąc to już marze o tym abym była już po. Pozdrawiam, dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraka
Czesc dziewczynki !!! Dzisiaj bladzac po kafeterii znalazlam ten super temat i zaczynam sie w niego wciagac poniewaz jak rowniez mam termin na luty 29... To nasza pierwsza dzidzia, obydwoje mamy po 30 lat i jestesmy malzenstwem 3 lata....Bedziemy mieli synka, Antusia.... Mieszkam w Stanach ,ale mam nadzieje ze to nie przeszkadza zeby dolaczyc sie do rozmowy... Co do porodu , to zaczynam sie martwic coraz bardziej....nie wiem jak to wszystko zniose, pomimo tego ze bede miala znieczulenie... A jak wy do tego podchodzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż jakby co to będę miała swoją oliwkę. akurat na lato. no zobaczymy, przecież nie moge nieustannie chronić małej przed alergenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka, witamy na topiku, absolutnie nam nie przeszkadza , my tu mamy niemalze caly swiat :):):) a gdzie mieszkasz, ja bylam tam 5 lat , moze bylysmy blisko siebie :), powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraka
Mieszkam w Chicago juz 9 lat, do Polski raczej nie wrocimy ,bo moj maz tutaj przylecial jak byl maly...a poza tym nie mamy zbyt wiele rodziny w Polsce. Teraz czekamy na naszego pierwszego potomka i obydwoje jestesmy bardzo podekscytowani...pokoik malego jest juz caly gotowy....tylko jego brakuje ,ale jeszcze tylko 6 tygodni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania--- wiesz jeśli chodzi o kolor to masz bejce różnego rodzaju i koloru, albo lakierobejce itd. a co do sąsiadki to masz cięty języczek :D :D :D mogłaś się nie powstrzymywać LoL Cześć Kraka!!! witam!!! my też się boimy, z resztą poczytaj... fajny termin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) widzicie moje wpisy? bo ja czasem Waszych nie i juz sama nie wiem co tu sie dzieje. i to z dnia na dzien coraz gorzej :O Kraka witam :) ja siedze w Anglii :) i dziewuszki mnie bardzo cieplo przyjely :) jutro idziemy z Darkiem po wyprawke dla dzidzi. jakies ciuszki dokupic, kosmetyki pielegnacyjne i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agnes!!! gdziebym nie spojrzała na jakiś topik o ciężarnych, ciągle mi sie twój nick przewija :D napływ gotóweczki? czas najwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolejne wieści od myszszy i tak.Pisze że razem z nią lezy na podtrzymaniu mnóstwo dziewczyn.Dzisiaj była na porodówce zobaczyć co i jak i położna jej wszystko mówiła.Pisze,że szpital wygląda jak z serialu daleko od noszy,ale porodówka już lepiej i położne mile.Pisze,że u niej niestety kroplówka i leżenie. Napiszę jej że ją wszystkie pozdrawiacie i też tęsknicie za nią chociaż z tego co zauważyłam nikt nic tu o niej niewspomniał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Zabulenka jak sie siedzi caly czas w domu i od czasu do czasu sie doopsko ruszy do sklepu to tak jest :O hihihi moj dzien to siedzenie przed netem i na zmiane nasza-klasa, kafe i poczta i jakies glupoty, pozniej obiad, wczesniej sniadanie i tak do powrotu Darka.... ach zapommnialam jeszcze na kurniku siedze i gram sobie.... Darek ma wyplate co tydzien i dzis dostal i chce wlasnie juz sie przygotowac, dzis kupilam pieluszki i chusteczki a jutro znow cosik. boje sie ze nie zdaze. moze byc tak ze przenosze ale nie daj Boze bedzie tak ze urodze a ja nie bede miala podstawowych rzeczy. a Ty Zabulenko tez widze ze przegladasz kafe wzdluz i wrzesz ze mnie ciagle widziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes--- to dlatego że prowadzimy ten sam tryb życia :D tylko że ja nie gram na kurniku choć pograłabym w tysiąca. małpeczka--- ja nie wypytuje bo wiem że wieści i tak zostaną dostarczone, a o mysze zapytania przecież są? jak ty tam czytasz? hmm?a może posty zeżarło, bo prawie wszyscy na to utyskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulenka ja to sie kiedys smialam z kolezanki ze siedzi na kurniku jakby to lepszych rzeczy do roboty nie miala, a teraz.... :O partyjka w 358 minimum dwa razy dziennie :D a te posty rzeczywiscie zzera jakos, teraz szukalam tabelki i patrze a tam pelno postow ktorych w ogole nie widzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie i przyszłe mamusie. Titi, masz piękne zdjęcia, to bedzie cudowa pamiątka dla Was i dzicka. Widzę, że piszecie o kosmetykach. Ja dołącze do zwolenników sudocremu, jest bardzo dobry przy podrażnieniach, a na codzień, gdy nic się nie maść linomag. Reszta to oliwka, mydełko, i może miesiąc po urodzeniu szampon do włosów, preferuje firmę nivea. Nie uczuliło moją córkę, mam nadzieję, że nie będzie uczulać Mikołaja. Mam dobre wieści. Byłam u lekarza. Wyniki badań krwi jak u kobiet ciężarnej, lekko rozchwiane, ale to normalne. Mikołaj waży już 3600 i jest w pełni dojrzały i gotowy do porodu, płucka też. Ja mam szyjkę wyprostowaną, rozwarcie tylko na opuszek palca ale skurcze już czuję od paru dni. Następną wizytę mam na 1 lutego ale lekarz powiedział, że raczej się już nie zobaczymy. Chyba że po porodzie. Jupi, bardzo się cieszzę, oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted, co do higieny, mam jeszcze patyczki do uszu dla noworotków, sól fizjologiczną i gaziki.Sól o gaziki do przemywania oczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×