Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Witajcie! Mamba napisała \"Zostałam mamą. O 17 byłam w szpitalu a o 2.45 Viktoria się urodziła. Malutka, bo 2300 coś, ale zdrowa i 10 pkt dostała. Niesamowite uczucie, jest sliczniutka! Ucałowania dla dziewczyn! Aha sn\" I drugi sms \"Jak tylko wyjde to opisze wszystko dokładnie nas kafe. Pozdrawiam. Warto było tyle czekać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza fajniuchno ze znasz jezyk juz dzidzi swojej, ja na razie nic :( ale chyba za malo sie wczuwam. tylko ze moja niunia nawet jak pyrku z kupcia idzie to ona spi w najlepsze. tilli tilli nie martw sie ja tez ogladalam tam jakis porod ale pozytywnie przyjelam. bedzie dobrze zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uzupełniam tabelkę :D malpeczka81..26......Gdynia..........29.04.......05.02 ->Kacper gosiaczek76….31...... warm.-maz... 02.05.......09.02 ->chłopiec Żabuleńka...20.....Wrocław...trudno wyczuć....ok.14.02-> Milenka idrisi...........31.......Łódź.............09.05 ......16.02 katarina3x3..21....Szczecin-St.Ives.13.05.......17.02 ->Filipek panna Klara. 28.....Katowice......... 10.05........17.02 ->Natalia AnnaSzn.......32.......Szczecin..........16.05.........2 0.02 ->Tymon natimp1.......24....... Poznań...........15.05.........20.02 fruskawka....25........wrocław..........16.05….... .21.02 ->synek Sylwia72.....35........Gdynia............18.05…... 22.02 >dziewczynka tilli............24.......Londyn.............18.05.....2 2.02 - Oliwka martella.......25.......Kalisz.............15.05.....22. 02 ->Tośka paula1984kra.22........kraków...............?........23. 02 ->Mikołajek danis...........36......... Gdynia............20.05.....25.02Igorek titi------------..29...........Wawa...........20.05... ..14-27.02->Zosia zapka.........29.........Siedlce..........22.05.....29.0 2 ->dziewczynka? betkaa........31........łódzkie..........25.05.....29.02 Nasze narodzone maleństwa nick....tydz.ciąży...data.........imię.........waga/c m..........poród Antoś.....36........28.12.2007...Szymek.......2350/48... ..........cc Lula.......35........07.01.2008...Zuzia..........3400/55 ............cc Jenny.....38........14.01.2008 ..Robcio........3600/50.............sn myszsza..36.......19.01.2008....Tadeuszek...2900/54..... ....... sn AngelikaWrocł.38..22.01.2008..Kamilka.......3820/57.... .........cc Anastazja.39 ......25.01.2008...Piotruś.......3780/57.............sn Mania 84..39.......28.01.2008 ...Mateuszek..3330/53.............sn Mala86....37........29.01.2008...Wiktor.......3010...... ...........cc oga........39........29.01.2008...Wojtek.......4000/60.. ..........cc paty.......40 ....... 04.02.2008...Oleńka.......3520/59.............cc anted .....40........05.02.2008...Mateuszek...3820/57............. cc Blondi......39........05.02.2008...Kasper ......3710/58..............cc ziuuutek..39.…......06.02.2008...Marysia......2800 /53.............sn neska......40........06.02.2008...Mikołaj.......3880/58. ............sn Olcia_M....40........06.02.2008..Oliwier........3800/57. .............cc Lidka81...40.........07.02.2008..dziewczynka..3340/55.............sn agnes 23..40.........09.02.2008...Zuzia..........3370/52.............sn nikita27...39.........12.02.2008...Karolek.......3800/54.............cc mamba9...39.........15.02.2008..Viktoria.......2300..................sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bez zmian, brzuszek twardnieje :) A teraz poczytam co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba..ale maleeeeenstwo:) w 39 tygodniu 2300, jejciu, kruszyneczka:) ale sie rozczulilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes:) moge skorzystac z Twojego numerku jak sie u mnie cos bedzie dzialo? Tylko ty i Katarina macie angielskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za godzine jade na lotnisko po mame i od razu zabieram sie za przekonywanie Niuni do wyjscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - nareszcie zdjęcia Mateuszka! Fajnie wygląda z czarnymi włoskami, ale z tego co pamiętam pisałaś, że już się pojawiaja blond. Dzieczyny fajnie, że piszecie o swoim menu, bedzie dla nas pomocne :) Lula - nareszcie jakies wieści, a Zuzia rosnie jak na drożdżach. A ja w ramach przekonyywania dziecka do wyjścia zaczynam jutro dzień od rycyny i kawy. Może tym razem poskutkuje. Ale jeśli nie to czekam na samodzielna decycję mojego malństwa. I najfajniej bedzie jak sie urodzi 23 lutego, czyli tego samego dnia co mój synek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia!! to bys miala numer:D dwoje dzieci urodzone tego samego dnia :D nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli u mnie jest dniowa roznica :D tzn dwuroczna ja 30 listopad a moja siostra 1 grudzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z kolei jest tradycja rodzenia sie w czyjes swieto, ja w brata imieniny, siostra mojej mamy w jej imieniny, moj dziadek odszedl w moje urodziny, a moj tata ma jutro urodziny...i tak sie zastanawiamy ze wnusia by zrobila mily prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam takich znajomych, którzy maja synów z tego samego dnia, tylko 7 lat różnicy. A koleżanka poczuła sie nie najlepiej podczas organizowania urodzin starszemu i pojechała do kontroli. I jak sie w szpitalu dowiedzieli, że starszy ma urodziny to powiedzieli, że postaraja sie żeby urodziła. I do północy sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamba gratulacje, taka kruszynke chyba łatwo sie rodzi :D my z mezem wczoraj postanowilismy wygonic z brzuszka :) efekt taki, ze czop mi powoli odchodzi, ale taki zoltawy i mam humor lepszy, bo wstawalam tylko do synka i co 2h na siusiu :), ale brzuch nie bolal, tz zoladek, bo brzuszek twardnieje i az tak od kregoslupa boli, oj beda bole krzyzowe :o choc jestem totalnie zmeczona smiac mi sie chce :) co do menu, kopiuje sobie i pewnie bede korzystac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO ROZNIC URODZENIOWYCH, MOJ BRAT URODZIL SIE 19.08, A JA 22,08 :), WIEC TEZ TYLKO 3 DNI ROZNICY, NIE LICZAC ROKU :) dzis bylismy na bilansie dwulatka i znow czeka nas kontrola u chirrga (dopiero bylismy z siusiaczkiem), a teraz tak jak u malej Luli, bo ma za krotkie wezidelko pod jezykiem (chyba to samo), a w kwietniu jeszcze kardiolog, bo ma szmery nad sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja dzisiaj tez chyba wykorzystam meza zeby cos tam sie ruszylo, nie ma ze boli ;) nie ma ze zmeczony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli, to ty chyba pisalas,z e boli,z e ciasno, moge polecic zel durexa, super sprawa przydal mi sie po porodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka :D ano to ja pisalam ;) a z zelu chetnie skorzystam ale tez po porodzie, teraz sie boje cokolwiek uzywac, tylko specjalny plyn do mycia.. ja to w ogole lubie rozne zabaweczki durexa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, zel chyba nie powinien zaszkodzic, ale super nawilza :), a z zabaweczek nie korzystalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki wlasnie posmarowalam sobie brzusio kremem na sciaganie skory i normalnie smialam sie sama do siebie :D:D:D:D jakie to uczucie dziwne smarowac taki flaczek ;) a do niedawna taki napiety brzuchol hihihi moja malenka budzi sie dzis co dwie godziny na 10-15 min jedzonka. to chyba juz lepiej ze tak regularnie niz jak co 4 godz a i godzine pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMBA moje gratulacje:):)Jakie malenstwo :) chyba poród byl latwy co? Anted super fotki,Mateuszek sliczy:)A jakie ma ciemmne włoski.. My dzis bylismy az w Londynie wyrabiac paszport,szok dwie i pol godziny w kolejce na dworze,a dzis było straszznie zimno brrr zmarzlismy strasznie,jeszcze Robcio juz pod koniec kolejki stwierdzil ze czas jesc no szok,ale łaskawie wpuscili mnie ochroniarz z małym do budynku i wskazał miejsce gdzie moge nakarmic...a tam 4 krzesłka oczywiscie zajete,i matki karmiace na podłogach...widok koszmarny,naszczescie trafiłam,gdy jedna juz skonczyła i dostało nam sie krzesełko:)Pierwszy raz karmiłam w takich warunkach,zimno,w kurtce,na kupie z innymi matkami,i tylko płacz dzieci.Toaleta koedukacyjna tylko jedna a tam mamy do przewiniecia w kolejce,ojcowie,obcokrajowcy,niektorzy wygladali jakby dopiero co z pod budki z piwskiem wstali...brud,smrod i ubóstwo,w dodatku zimno i takie kolejki ze jstem przerazona tym co widzialam,no ale juz po wszystkim,teraz tylko jeszcze poechac za miesiac odebrac...mam nazieje,ze nie bedzie takiej kolejki:) Mysza gratuluje odpadniecia kikutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaNorthampton
Jenny mam pytanko odnosnie paszportu bo czytalam na strone konsulatu ze niby ne trzeba sie juz wczesniej umaiac na spotkanie... wiesz moze czy to prawda ?? dzieki z gory za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie trzeba sie juz umaiac ,poprostu jedzisz i stajesz w kolejke.Podobno najlpiej w poniedziałki bo jest mniejsza,no i koniecznie rano,najlepiej byc juz o 9-10 pod konsulatem bo moze zdarzyc sie tak ze bedziesz stała a czas pracy sie sknczy(chyba o 14) i na nic stanie,odesla Cie do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jennny - to mieliście przeżycia. Całe szczęście, że takie sytuacje zdarzaja sie wyjątkowo, bo to stres dla dziecka. Ciekawe jak maluch bedzie spał po takich przezyciach. Agnes - no to rzeczywiście zmiana doznań dotykowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:( U mnie bez zmian...brzuszek co jaki ś czas twardnieje i tyle.... Co robić?Co ja mam robić??????????????????????????????:(:(:( Mam już tak mało czasu do wywołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. już się tak bardzo nie mogę doczekać mojej dzidzi, lecz ona nie chce wyjść :(:( kurcze to już dziś powinna się urodzić a ona chyba woli brzuszek mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam smsowac do malpeczki a ona na forum buszuje :) ja sie przygotowuje do anstepnej nocy z krzykiem, maly od 17 sie drze jak nie wiem tak jak wczoraj ja juz nie wiem co mu jest.. jesc je normalnie kupki tez normalnie i tylko krzyczy i krzyczy i zawsze wieczorem go zbeira :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczko może spróbuj jutro tego co ja. Najsmaczniejsze nie jest, ale podobno skuteczne. Co prawda w zeszła sobote na mnie nie podziałało, ale miałam jeszcze 2 tygodnie do terminu. Myszsza - a może maluszek ma kolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×