Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Melduje się!!! Ja też jeszcze oczekuje, żadnych bóli pleców raczej nie odczuwam, skurcze sa raz na jakiś czas, wiec daleko im to TYCH konkretnych choć wiem że będe żałować tych słów to chciałabym już je mieć:) Boje się bardzo bo z każdym dniem w brzuszku mój aniołek przybiera na wadze,a w 36tc miał 3400:( HELP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane anastazja dzisiaj cala noc co 10 minut mialam te skorcze od krzyza:/ czekalam zeby zrobily sie czestsze zeby jechac do szpitala bo bol byl nie do wytrzymania...teraz mam czestsze ale mniej bolesne jakies takie dziwne panna Klara szykujmy sie na dzisiaj bo ja kolejnej takiej nocki nie przezyje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się!!! Ja też jeszcze oczekuje, żadnych bóli pleców raczej nie odczuwam, skurcze sa raz na jakiś czas, wiec daleko im to TYCH konkretnych choć wiem że będe żałować tych słów to chciałabym już je mieć:) Boje się bardzo bo z każdym dniem w brzuszku mój aniołek przybiera na wadze,a w 36tc miał 3400:( HELP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane anastazja wlasnie dzis w nocy mialam te skurcze od kregoslupa co 10 minut myslalam ze umre strasznie bolaly a mi sie oczy kleily taka bylam zmeczona...jakos dotrwalam do rana teraz mam czestsze skurcze ale jakies delikatniejsze... panna Klara szykujemy sie na dzis bo ja juz 2 takiej nocki to chyba nie przezyje a pozatym czas najwyzszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się!!! Ja też jeszcze oczekuje, żadnych bóli pleców raczej nie odczuwam, skurcze sa raz na jakiś czas, wiec daleko im to TYCH konkretnych choć wiem że będe żałować tych słów to chciałabym już je mieć:) Boje się bardzo bo z każdym dniem w brzuszku mój aniołek przybiera na wadze,a w 36tc miał 3400:( HELP:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarina ja bardzo chętnie, tylko nie wiem co na to moje dziecko ;-) ona troche uparta jest i na razie nie słucha żadnych persfazji.. elenasss tu dziewczyny większe dzieciaczki rodziły..na pewno dasz radę :-) pogoda sie unormowała i świeci słońce więc może jednak zaliczę jakiś krótki spacer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Anatazja spróbuj premyc buzkę rumiankiem lub mascią rumiankową,u mnie podziałało! A skoro pijesz duzo mleka to napewno nie od tego bo by juz wczesniej cos było na buzce!tak mi sie wydaje! A ja wczoraj miałam ciezki dzien!Maluszek spał po 15-20 min i płakał:( wieczorem to juz miałam dosc nie moglam na niego patzrec jak tak płacze szkoda mi go było nie widzialam co zrobic no wiec zapakowalismy małemu do pupci czopki viburcol i wiecie co..uspokoił sie i spał w nocy 8 godzin!!!!!!wkoncu sie wyspałam!hehe a dzis tez juz ładnie spi,i jest grzeczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzis wyszlismy ze szptala :D, wkoncu :D, wyniki mala juz miala dobre, wiec moglismy wyjsc :) dziekuję za gratulacje, mala jest kochana, ładnie śpi i dużo je :), piersi mam potwornie obolałe i musiałam już ściagać, bo zaczeło mi je rozsadzać :(, Mati jest strasznie zazdrosny i odgania małą od cycusia :), ale tłumaczymy i jakoś to jest. poród nie byl taki straszny, wszystkich bóli było max 1,5h, a skorcze parte 15 min. na cięcie krocza sie nie zgodzilam i cudem nie popekalam:D, no moze na max 0,5cm, nie wiem, ale nie trzeba bylo szyc :D mam sporo stron zaleglosci, sprobuje nadrobic, jak znajde troszke czasu, pozdrawiam i gratuluje nowym mamusiom :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danis Gratuluje 🌻❤️🌻 Anna Sz Gratuluje 🌻❤️🌻 Sylwia i Zapka witajcie w domku :) Wszystkim wam zycze dzuej pociechy z waszych malenstw. Moj Mati w dalszym ciagu anioleczek grzeczniutki,spi , je albo sie rozglada i wodzi swoimi wielkimi oczyma po wszystkich kątach :):):) Diete mam coraz barziej rozbudowana, a jakos kolek i wzdec nie mamy, ale sie ciesze :), juz zakladam mu pieluszki dwojki newborn, czyli te od 3do 6 kg, jedynki sa juz za male, wazylam sie z nim na wadze lazienkowej, najpierw siebie sama a potem razem i wychodzi na to ze wazy 4100, a w momencie wyjscia ze szpitala ( 2 tyg. temu) wazyl 3540. Katarina trzymam kciuki, i zycze aby bylo jak najszybciej i bezbolesnie :) Elenasss nie martw sie waga, panna Klara ma racje, dziewczyny rodzily wieksze, bedzie dobrze :) panna Klara tobie tez zycze aby twoja malenka juz zechciala sie zobaczc z toba na tym swiecie :) Jenny wsolczuje ci tej nocy i tego placzu, moja mama tez mowila mi ze sa jakies czopki uspokojajace ktoremozna podawac juz od 1 m-ca zycia, i podobno b. dobre pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciatka i te w brzuszkach i te pozabrzuszkami :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki ja caly dzien strasznie obolala mam bardzo bolesne skurcze ale strasznie nieregularne wiec tylko sie mecze:( chcialabym zeby juz mnie tak konkretnie zlapalo bo bardzo mi ciezko juz:( pozdrawiam Was kochaniutkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi smutno, poniewaz zzylam sie z wami,a widze ze nasz topik wymiera, moje malenstwo nadal mi, wlasnie zrobilam sobie pulpit na laptopie z naszym smykiem, podesle wam kilka nowych zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted czopki super,mały sie uspokoił i teraz jest grzeczniutki.Nie wiem czy to zasługa czopka(dostal tylko jeden)czy tego ze zaczełam go kłasc na brzuszku i lepiej mu sie odbija,tylko nie podoba mi sie ze zawsze po jedzeniu ulewa:( Mati słodki,super ma czapeczke:)Oj wydaje mi sie ze podobny do mamy..i to bardzo! A co do naszego forum to faktycznie cenko...ale mam nadziedje ze jeszcze sie rozkreci:) Czekamy na kolejne mamy!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted22 sliczny dzidzius:) Aja czekam i czekam i czekam na te moje maleństwo.... a tu nic inic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam.... mam skorcze co 3-5 min wod nie odeszly wszystko ok wiec moglam wracac do domku...noi mecze sie dalej mam przyjezdzac jakby co...a jestem taka zmezona a skorcze sa tak bolesne masakra normalnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted slodziutkie to Twoje dzieciatko :) nie martw sie na pewno nie umrze nasz topik tylko musimy sie troche ogarnac z dziecmi i bedzie ok, na pewno nei bedziemy tyle pisac ile w ciazy ale z pewnoscia bedziemy:) ja sie ostatnio nie wyrobilam z pisaniem do was, ale czytac czytalam, sorki ale maz byl chory , ja musialam kilka sparw w pracy zalawtic, wczoraj bylam w gosciach i tak zeszlo.. no a dzis o ile pogoda bedzie fajna to w poludnie wybieramy sie na dluzszy spacer ja mam ostatnio berdzo ciezkie nocki, maly caly dzien potrafi pzrespac a w nocy buszuje i wtedy by chcial sie nosic na raczkach, bawic itd.. a ja padam :(:( dostaje momentami szalu bo juz mi zasnie na rekach odkladam go go wozka i po kilku minutach jzu syrena, albo hustam z godzine w wozku tyle co pzrestane i jzu mu sie oczy otwieraja i ani mu w mysli spac :/ i jak kiedys go kolki meczyly to jeszcze moglam zrozumiec a teraz to on po prostu w nocy jest wyspany i dlatego krzyczy jak sie nim nikt nie zajmuje na dodateknie wiem czy on tak duzo zaczal jesc ostatnio czy ja trace pokarm ale zaczynam zuzywac zapasy z lodowki :( on jest ciagle glodny potrafi mi wyjesc wszystko z dwoch cycow i dopic jeszzce ze 40ml z rozmrozonego, po prostu zarlok sie zrobil, ale tez bardzo rosnie i jak tak dalej pojdzie to bede musiala go sztucznym dokarmiac bo moje piersi nie wyrabiaja z produkcja :/ pozdrowionka i katarina trzymam kciuki! a nie pamietam juz czy gratulowalam ale jesli nie to gratulacje dla danis i annysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina!! Trzymaj sie tam:) Badz silna, przynajmniej juz wiesz ze to to... Ja wczoraj mialam skurcze co 10 minut, od krzyza po brzuszek, calkiem bolesne i w sumie do 2 nie spalam bo czekalam z usmiechem ze moze zaraz bedziemy jechac...a tu kicha! Zasnelam..obudzilam sie i znowu nieregularne.. humor taki ze z kijem nie podchodz....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elenasss mała ważyła 3220 i mierzyla 54 cm :), kawał babeczki jak dla mnie :), a tego samego dnia wczesniej tz przed 11 miałam jeszcze robione usg, wagowo dr powiedziała 3000-3100 tak mniej więcej i \"chyba dziewczynka\", jak pytałam o płeć, bo mowi, ze jest niewdzięcznie ulożona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jenny co to za czopki. bo ja szukam jakiegos sposobu do mojego dziecka, czesto sie prezy napina krzyczy az w koncu pusci baka albo zrobi kupke ale długo spokój nie trwa bo za pół godzinki znów to samo. już niewiem jak mu pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki! Anted nie umrze tasz topik, tylko sie lekko skurczyl. Skonczyl sie stan brzuchaty kiedy z nudow siedzialysmy godzinami na kompie. Wiekszosc juz urodzila i nie ma czasu na pisanie. Moj na szczescie jest w miare grzeczny wiec mam te pare chwil dla siebie. W nocy pociagnal mi 5 godzin spiac, pozniej 4 wiec da sie jakos egzystowac w sumie. Trzymam tez kciuki za reszte mamusiek,zeby juz sie rozwiazaly :-) I bezbolesnych porodow oczywiscie... Dziewczyny trzymacie sie scisle diety. Ja staram sie jak moge. Chociaz wczoraj zjadlam puszke brzoskwin, myslicie ze nie zaszkodzi? Tak mi brakuje mandarynek, kiwi..No coz trzeba bedzie poczekac. Przynajmniej sie szybko zrzuci te zbedne kilogramy przy tak jalowym zarciu :-) Milej niedzieli wszystkim zycze i buziaczki dla malenstw i tych na swiecie i tych w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania czopki nazywaja sie VIBURCOL i sa dostepne w aptece.Fajna sprawa,przynajmniej maluchy odpoczna i my tez:P Nikita ja jem wszystko i doprawione tez,oczywiscie bez przesady,ale owoce wszystkie!Imoj przyjmuje to ok.wczorj mnie na kawałek czekolady wzieło,i tez jest wszystko dobrze! Jak masz na cos ochote to sprobuj,moze mozesz:) nie bedziesz wiedziała jak sama nie sprawdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek faktycznie tempo szybciutkie, ja trafiłam na porodówkę ze skurczami co 3 min i rozwarciem na 7 cm, i jak pytali o ktorej sie zaczelo i troszke namieszalam i wpisali mi I faze 1,5h, ale potem sama liczylam to wyszlo mi 1h i druga faza 15 minut :D, dziewczyny z patologii mi zazdroscily, ale potem przyszla jeszcze szybsza, ktora pobila mnie II faza 9 minut :D ale bole byly koszmarne, bo jak to stwierdzila polozna nie mialam czasu sie do nich przyzwyzaic :) a co do wagi to zostało mi jeszcze polowa do zrzucenia tz. jakies 8 kg, a na szpitalnej to nawet 10 kg, ale wtedy mialam cycki jak balony od wczoraj jest lepiej, choc szczypią strasznie włożyłam wkładki mimo, że nie cieknie mi z piersi, ale może to od zimna te szczypanie??, a brodawki nadal mam popękane, strupeczki na cycuszkach i najgorsze jest to, że przyklejają sie do wkladek czy stanika :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsa-jak kupkisa zielone to podobno jak sie cos zje i malego brzuszek boli. Moja mala miala takie malutkie zielone zcasteczki w kupce jak sie napislam za duzo goracej czekoladay. A sa bole brzuszka? Lidka-moze byc tak ze maluch polyka powietrze podczas picia i wydaje sie ze juz jest pelny a po odbiciu stwierdza ze jescze glodny jest:) ja wlasnie po nieprzespanej nocce ide jesc sniadanie:) odezwe sie popoludniu. Anted-nie wymiera tylko czsau troszke mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda elektroda
Cześć dziewczyny, czy można się do was dołączyć? :) Mój termin porodu jest wyznaczony na 27 lutego, czyli nie tak daleko już się nie mogę doczekać co nie zmienia faktu, że boję się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam nową mamusię, :) jasne, że można. Anted mały śliczny ;) rośnie kawaler :) Topik rzeczywiście się skurczył, ale zapewne w miarę możliwości będziemy się odzywać. Moja niunia spałą dziś 5,5 godziny bez przerwy! Pierwszy raz! jeju jak fajnie. W dzień śpi już rzadziej, częściej czuwa :), zaczęła wydawać różne dzwięki i się uśmiecha :) katarina i tilli-tilli trzymam moooocno kciuki. Ciekawe jak małpeczka :) Miłej niedzieli.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ktorejs sie bedzie chcialo, napiszcie jak wy dodajecie te zdjecia w stopce, bo ja jestem zielona normalnie, a chcialam wam pokazac moje cudo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita zaloguj się na www.fotosik.pl i tam masz opcję dodaj zdjęcie i klikasz, wybierasz z kompa zdjęcie i dodajesz. Bierzesz zapisz i pokazuje ci się link do zdjęcia, kopiujesz go i wklejasz w preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×