Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Hej! U mnie oczekiwanie środy i stresik dominuje. Dziękuję Wam za odpowiedzi i podpowiedzi w sprawie wojska,mąż będzie robił wszystko zeby przekonać ich że niemoże iść do wojska a potem zobaczymy. idrisi dziękuję Ci bardzo za wiadomość,którą przeczytałam dopiero,wcale niezdziwiłabym się gdyby w naszej sytuacji skończyło się podobnie,ale ja mam złe przeczucia tam razem co do tego wojska:(:(:( Sylwia Kacperek ostatnio też miał takie plamki i wogóle niechciały zejść,byłam u lekarza,powiedział że to nic takiego że to od jedzenia. Zapisał maść na sterydach,więc tylko kilka dni można smarować ale to wystarczyło żeby plamki zniknęły. Ten tydzień zapowiada się zabiegany troszkę. Dziś wieczorem idę do ginekologa na cytologię. Jutro mam popołudniu gości a rano pełno spraw do załatwienia typu Urząd Skarbowy,czyli nic przyjemnego i muszę do hurtowni zabawek pojechać po prezencik bo urodzinki w czwartek. W środę siedzę w domu i modlę się zeby mąż do wojska nieposzedł a popołudniu się okaże czy będe ryczeć czy się cieszyć. W czwartek popołudniu mamy jechać na urodzinki do 5-ciolatka:) Rodzice mu robią w aqua parku te urodzinki na basenie,więc Kacperek też na baseniku się wyszaleje...no chyba że pogoda niedopisze. W piątek jedziemy do Gdańska do znajomych w odwiedziny a potem do mojej kuzynki w odwiedziny. W sobotę mam imieninki i mam gości...potem niedziela tylko dla nas i prawdopodobnie w poniedziałek znów goście. Tak w skrócie wygląda mój tydzień,a teraz to nawet na spacer niepójdziemy bo w Gdyni paskudna pogoda.Pada deszcz i jest zimno:( Dziś mój synek zje sobie szpinak z ziemniaczkami,jak Waszym skarbom smakował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syneczek skończył wczoraj 5 miesięcy:):):):):) Ten tydzień jest już ostatni w którym podaję żalazo i od następnego poniedziałku będzie dostawał już mięsko:) A niebawem już kaszki,jak tam Waszym maluchom kaszki posmakowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na 500 stronka puknęła:):):) Wczoraj wpisałam sobie stronkę nr.93 żeby sprawdzić sobie czy już z Wami byłam:) A tam już tabelka powastała a tabelce czytam:) malpeczka81 itd....itd.......chłopczyk?:):):) Echhhhh jak fajnie powspominać te oczekiwania:)...chociaż przy końcówce już wesoło niebyło!Ale wszystko dobrze się skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,od urodzenia smarowałam Kacperkowi pupę maścią pośladkową i byłam super zadowolona...no prawie od urodzenia,bo jak dostał odparzenia małego to sudokrem nipomógł i lekarz przepisał właśnie tą maść pośladkową. Ostatnio jak byłam na szczepieniu chciałam żeby przy okazji wypisał nam receptę na tą maść a on zaczoł nam opowiadać,że ona jest tylko na odparzenia a nie do codziennego użytku,powiem szczerze że zdziwiłam się,bo myślałam że tą maść można stosować codziennie a lekarz mi teraz mówi,że nie bo ona zawiera brom. Przepisał nam jakąś super nowość DEXERYL firmy chyba francuskiej PIERE FABIERE.Maść w tubie 250ml na receptę za 18zł. Posmarowałam kilka razy i nawet niezauważyłam kiedy Kacperkowi pupkę tak mocno odparzyła ta maść i szybko wróciłam do maści pośladkowej. Czego wy urzywacie do pupy i czy słyszałyście o tym że maści posladkowej niewolno stosować codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malpeczko! Moja córcia też ma od wczoraj już 5 m-cy :D o czym pamiętasz na pewno :) a dzisiaj Igorek kończy :) Do tej pory uważam, że to niesamowite, że sie wszystkie spotkałysmy w szpitalu. Szpinak z ziemniaczkami bleee, a kaszki bardzo chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj nie uzywam niczego i mała nie ma żadnych odparzen. Jesli coś sie pojawi to używam bepanthen - ten sam co stosowałam na piersi, a w sytuacjach trudniejszych sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam małpeczka mój synuś ja mu pierwszy raz dałam szpinak z ziemniakami miał niezbyt ciekawą minkę ale dałam mu w miedzy czasie popić herbatką i mu zasmakowało tak że juz je bez problemu, ciesze sie bo szpinak podobno jest zdrowy ja osobiscie nie lubię. kaszki też wcina na początku dawałam z nestle z bananami lub malinkami,zajada sie nimi na śniadanko. Pozdrawiam i życze powodzenia. papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończe prace i wracam do mojego skarbka. Dzisiaj tym bardziej nie moge się doczekać, bo do mnie nie przyjechali. Mała dostała butle, kaszke i deserek. A cycki jak kamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Małpeczka ty to masz dużo energii na te wszystkie impreski, wypady i spotkania; podziwiam cie za to!!!:):):) Mój mały nie polubił sietety szpinaku i jest to jedyna rzecz której nie lubi.Wczoraj byłam w biedronce i zrobiłam mu zapas na jedzonko.U niego sparwdza się to co najtńsze czyli Bobovita obiadki z mięskeim i deserki od 4 i 5,i 6 m-ca.Wszystko mi ładnie wcina.Kaszki za to nie lubi już mu nawet nie próbuję dawać.Może za jakis miesiąc.Za to czasami daję mu Danio to aż piszczy z radości i płacze że tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula.........07.01.08...Zuzia..........3400/51 ..24tyg(5,5m)-7800g/69 Jenny.......14.01.08 ..Robcio........3600/50....18tydz-5900/62 myszsza....19.01.08....Tadeuszek...2900/54...17tydz-7100 /69 Anastazja...25.01.08..Piotruś.......3780/57.....20 tydz-7 300/ok 74 Mania 84....28.01.08 ...Mateuszek..3330/53sn..22tydz-7600 paty......... 04.02.08...Oleńka.......3520/59....12 tydz.5720g./ anted .......05.02.08...Mateuszek...3820/57... 20tydz. 6700/68 Blondi........05.02.08...Kasper ......3710/58.....20tydz.6900/65 ziuuutek....06.02.08...Marysia......2800 /53....20tydz.5820..sn Lidka81......07.02.08...Emilka........3340/55. ...21tyg. 6690...sn nikita27.....12.02.08...Karolek.....3800/54...18 tydz 7150 g mamba9......15.02.08..Viktoria.......2800..21tydz 7110..sn gosiaczek ...17.02.08..Oliwer.........5500/66..18 tydz 7400g zapka.........18.02.08..córcia.......3220/54 ...19tyg...6550g.67 AnnaSzn. ....18.02.08..Tymon........3650/53.. 18tydz ..7600g Sylwia 72.....20.02.08..Uleńka.......3500/55..12tydz.5400 malpeczka81..20.02.08..Kacper........3500/54...8tydz.5600 danis...........21.02.08..Igorek.........3150/55. ... 21tyg. 6930g. idrisi...........25.02.08..Zosia.....2550/48. ..6 tydz..3500/49 katarina3x3..26.02.08..Filipek....3489/49.6tydz.4 .700/56cm tilli..............28.02.08..Olivia.........385 0/52...20ty 7530g/ ok 74 Żabuleńka.....03.03.08..Milenka...4380/61...14tydz 6300/72 klariss.........29.03.2008 Zuzanna .....3030/54 17 tydz. 6100/63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyy mój pierwszy dzień w pracy był nawet przyjemny, bo dostałam jeszcze na 4 dni urlop! Malpeczka ja stosuję do pupki Pentacrem i jest świetny, żadnych odpazeń ani zaczerwień.można kupić bez recepty. Od sudocremu moja mała miała taką straszną skorupę posmarowałam moze 3 razy, to przereklamowany wynalazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klariss - to rzeczywiście udany powrót do pracy :) Tilli - a co ty tak bez słowa? tylko tabelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia:) hehe, bo na szybcika zeby nie zapomniec:) zabiegana jestem dzisiaj, jutro sie odezwe i poczytam dokladniej buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja też tylko na chwilkę, bo czekam na męża. Dziś wraca z kontraktu i będzie w domu tylko dwa tygodnie. Później znów do Norwegii na 6-7 tygodni. Właśnie powinien lądować w Berlinie, z godzinnym opóźnieniem. Za 20 minut ma busa do Szczecina, ciekawe czy zdąży. Troszkę sobie was poczytałam. Małpeczko, mojemu synkowi o dziwo smakował szpinak z ziemniakiem. Może dlatego, że ja zawsze przepadałam za szpinakiem i mój mąż też:) Na odparzoną czy zaczerwienioną pupe unas się sprawdza Bepanthen lub Linomag. Klariss - > gratulacje z okazji wytrzymania pierwszego dnia w pracy:) No i jeszcze taki prezent - 4 dni urlopu!:) Fajnie:) Gosiaczek -> nic nie jest twojemu małemu po Danio? Ja mam obawy, ale może dam mojemu na łyżeczce troszkę i zobaczymy:) A mój Tymek znów zaczął gorzej spać, chyba drugi ząbek mu idzie. Budzi mi się o 4 lub 5 i szarżuje. Żeby jeszcze się bawił, czy miał dobry humor, to on kwęczy, marudzi, płacze, ciągle chce na ręce. A ja ledwo chodzę z niewyspania. Ciekawe jak dziś będzie spał, bo mój Michał będzie w domu dopiero około 2 w nocy, mam nadzieję, ze moje dziecko mimo wszystko będzie ładnie spało. Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam!:) Buźka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szpinak z ziemnaczkiem niebardzo smakuje Kacperkowi,ale jeszcze jutro mu dam bo to zdrowe,ale żadko mu będe kupować ten szpinak. Od jutra obiadek o konkretnej i zawsze tej samej porze będe podawać i więcej a nie tylko pół słoiczka a na wieczór spróbuję kaszkę jutro podać,ale na wodzie zrobię to może mu niesmakować no ale zobaczymy. Dzięki za odp.w sprawie smarowania tych naszych pupek kochanych:) gosiaczek ja mam energię?:)...ja ciągle niewyspana,oczy podkrążone:)...ale na te dwie imprezki ostatnio musiałam siłę znależć,bo mężowi chciałam urodziny wyprawić i kolezance panieński też chciałam...teraz spokój mam na dłuuuugo. A ten tydzień taki zalatany wypadł wyjątkowo tak jakoś,bo zwykle jest spokojniej ale to pewnie przez moje imieniny w sobotę. Zaraz uciekam,bo Kacperek zasnoł o 23 a ja usiadłam sobie troszkę do kompa a jeszcze czeka mnie papierkowa robota,której nieznoszę ale już mam takie zaległości ,że aż wstyd. Uciekam dziewczyny,bo jeszcze mi tu zejdzie niestety. A co u Blondi?Nic się nieodzywa:( DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku :D AnnaSzn - mam nadzieję, że synek dał wam sie przywitać po 6 tygodniach :P Malpeczko - coś sie zmieniło z tym wojskiem? Blondii - no rzeczywiście, gdzie jesteś? Jutro mi w pracy wymieniają okna. Dzisiaj muszę sporo zrobić jesli chodzi o papierki, bo jutro sie nie da. Aż sie boje tego syfu, który tu bedzie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka naucz się ortografii
bo jako jedyna na tym temacie nie umiesz pisać po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Co za przyglup znow sie przyczepil do malpeczki. Dziewczyno naprawde nie masz co robic? Daj spokoj, to dziecinada!!! Wszystkie piszecie o szpinaku, nie dawalam jeszcze malemu. Z jakiej to firmy, bo nie widzialam jakos w sklepach. Czytalam osatnio ze powinno sie wprowadzac w 5 mcu produkty glutenowe, sluchajcie jakie to sa np, bo ja nie mam pojecia. Powoli tez musze zaczac podawac kaszki. Narazie daje tylko zupki, albo deserki z rana. Zabiore sie za to chybba po wakacjach. Im dluzej bede jechala tylko na cycku tym trudniej maly zniesie to rozstanie. Śmialam sie ostatnio, bo kumpeli siostra ma 3 letniego synka ktory dalej od czasu do czasu ciagnie mamie piers. Siedzi sobie ostatnio a jej siostrzeniec podnosi jej bluzke i probuje zlapac jej cycocha. Wiec ona mu tlumaczy, ze nie wolno, ze moze tylko mamy. A on jej w odpowiedzi: ciocia nie badz taka, cycki mnie fascynuja!!! haha, cala rodzina wybuchla smiechem. Czasami jak dzieciaki cos powiedza to boki mozna zrywac :-) Co do odparzen, to moj nie mial chyba ani razu. ALe dlugo pielegnacyjnie smarowalam go linomagiem, super masc, polecam. Wydaje mi sie ze to zalezy od pieluch, ja jestem zadowolona z pampersow na maksa. Maja jeszcze te spręzyste gumki na bokach ze sie dopasowuja do brzuszka. Wydatek minimalnie wiekszy, ale przynajmiej nie ma problemwo z pupcia maluszka. Uciekam przygotowac jakis obiadek. Milego dzionka Malpeczka trzymam kciuki zebyscie zostali razem i wojsko dalo sobie spokoj z poborem twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe...uwielbiam ten nasz topik...od czasu do czasu jakaś pomarańczowa złośnica mnie rozbawi:):):) Piszesz\"jako jedyna\"tak dokładnie śledzisz nasze wypowiedzi???:) Ojjjjj myszsza Ty to jesteś zawistna i masz jak to się mówi\"dobrą pamięć,bo krótką\"......a ja chciałam nawet do Ciebie smsa napisać ostatnio,zebyś już taka obrażalska niebyła. Miałyście rację dziewczyny,że w stosunku do niektórych trzeba być pamiętliwym za takie chamstwo i kompletny brak ogłady. Dziś pogoda w Gdyni przepiękna,więc zaraz uciekam na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! piszecie o szpinaku, , moj Mati pieknie zjada. Malpeczka ja nie smaruje niczym pupci, jak podejrzewam ze cos zaczyna sie dziac to dokladnie tak samo jak Sylwia smaruje. acha, i wogole nie zwracaj uwagi na pomaranczowa, im mniej uwagi poswiecimy jej docinkom tym mniej bedzie czerpala z tego satysfakcji. i zeby ta sprawa z wojskiem rozwiazala sie pomyslnie. Mati za 2 tyg. skonczy pol roku jak ten czas szybko leci. Acha, mam jeszcze kilka dni do namyslu, ale na 99% ide na 3 lata na wychowawczy :) AnnaSz milego czasu z mezem zycze, wspolczuje takich dlugich rozstan. nikta to jest obiadek ziemniaczki ze szpinakiem chyba bobovita z zielona zakretka. moj maly uwielbia kaszki ryzowe na wodzie i dodaje do tego troche deserku i zjada cala porcje, czyli na 150 ml wody, 3,5 lyz. kaszki plus troche derserku owocowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka, ja sie wypowiem cos... bo mnie tez sie cisnie juz na usta co bylo to bylo...ale prosze cie przestan juz na te Myszsze najezdzac ok??? myslisz ze ona ma czas sleczec przed komputerem i czytac te wypowiedzi? jest zabiegana, dziecko, praca, skoro powiedziala ze odchodzi to odchodzi co jak co ale zawsze mowila dosadnie watpie zeby podczytywala po kontach i nigdy ale przenigdy by nie schowala sie za pomaranczowke zeby cos komus dogadac...skoro robila to na czarno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczynki! Jestem, jestem :) Ale wczoraj byłam pierwszy dzien w robocie i huk pracy miałam, popołudniu cały czas siedziałam z Kasperkiem, żeby wiedział, że ma mamusię, a wieczorek mój Tomek okupował kompa. A zresztą i tak byłam zmęczona i lewdo powłóczyłam nogami :) Kasper się ostatnio budzi około 5-tej na papu. Nawet mi to pasuje, bo z reguły juz się nie kładę i mam chwilę, żeby się porządnie do pracy wyszykować, tylko za to wieczorami koło 21-szej juz mam odlot :D Wczoraj gorąca wieczorna kąpiel w olejku lawendowym uratowała mi życie, hehehe... Coś mnie ostatnio nogi pobolewają, zakwasy czy co? A do tego kolano lewe też. No ale jak się tyle czasu na tyłku siedziało, a teraz nagle - praca, potem spacer, zakupy, obiad, sprzatanie, to się nie ma co dziwić :) OK, kończę, bo sobie tylko na chwilkę przerwę w robocie zrobiłam :) Spróbuję się odezwać dziś wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja smaruje pupe tylko jak widze odparzenie...a odparznie Olivcia miala tylko 2 razy. Ja uzywam sudocremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita dziękuję Ci bardzo!:):):) Ale się usmiałam z tego opowiadania o cyckach:) Dzieci są rozbrajajace:) Szpinak z ziemniaczkami ja mam z hippa..... Ja od dzisiaj będe kaszkę podawać,mam nadzieję że zasmakuje Kacperkowi....a produkty zawierające gluten to chyba m.in kaszki tyle,że te od 4mca są jeszcze bez glutenu. Pampersy potwierdzam,pierwsza klasa!!! Apropo's cycków to coś chyba pokarm tracę:(:(:( Od wczoraj mam go dużo mniej...muszę Kacperka spróbować częściej dziś przystawiać i herbatkę mlekopędną zrobić sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tilli no przykro mi bardzo,że tak Cię złoszczą moje wypowiedzi do pomarańczowej,ale to jest do pomarańczowej.Ładnie z Twojej strony,że bronisz myszszy ale ja mam swoje zdanie na ten temat i skoro ktoś mnie ciągle obraża to chyba mogę się wypowiedzieć. anted ma rację powinnam takie wypowiedzi całkowicie ignorować. Może Ty również masz rację ,moze to nie myszsza,ale ja umiem czytać między wierszami i sądzę,że to ona. Nieuważasz tilli,że ona na czarno potrafiła dopiec a co dopiero na pomarańczowo?!Echhhhhhhhh nieważne:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam czasu, żeby w pracy tu zajrzeć, ale widzę, że i tak mało pisałyście. Też uważam, że takie złośliwe pomarańczowe wpisy należy ignorować. Szkoda zdrowia i czasu na polemike. Nikita - wg mnie też pampersy są najlepsze. Testowałam rózne pieluszki i bez porównania. A co do ceny to w dużych marketach są często promocje i róznica jest niewielka. Anted - a skąd ta decyzja? Napisz cos. A Mati ma niezły apetyt. Moja córcia zjada kaszkę z ok 80 ml (robie 100, ale zostaje) No ale ona pewnie od małego dba o linie :D Blondii jak Ty dziewczyno dajesz rade w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...mam problem z Olivia...wyczerpaly mi sie juz pomysly, moze wy mi pomozecie...chodzi o to ze Ona za wczesnie chodzi spac..o godzinie 18 ona jest juz tak marudna, trze oczy, i poplakuje ze jedyne co mi zostaje to kapiel, butla i juz spi... wiecie..u was jest wtedy 19 30..a u mnie 18 30!! potem sie budzi o 5...ehhh... staralam sie ja po 16 klas jeszcze na drzemke ale nie zasnie bo spi mi od 13 do 15...wiec nie ma szans.. nie wiem jak ja wieczorem przetrzymac... a moze juz taki jej urok? moze jej sie to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - mieliśmy podobny problem z ustawieniem godzin wieczornych i udało nam sie to zmienić dzieki popołudniowym spacerom. W wózku Uleńka zasypiała na ok 30 mn. (stały czas snu) i ok godzine po powrocie robilismy kąpiel. Dzięki temu miała dobry humor podczas wszystkich zabiegów wieczornych. Z drugiej strony jak Olivka śpi już o 18 to masz wieczór dla siebie, a toteż fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to jutro ide ostatni dzien do pracy :D i znowu pare dni wolnego z moim skarbkiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×