Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Kurcze Ania - dramat! Co za syfiaste wirusy teraz żyją w powietrzu! Mam nadzieję, że to taki jednodniowy tylko i juz będzie oki. Natimp - mój synek miał 1,5 roku jak chodził bez pieluch. Zaczęliśmy szybko i było skutecznie. Natomiast widzę, że z młodą będzie gorzej, bo i ja i babcia mamy inny rytm dnia, więc jeśli młoda nie załapie w czasie mojego pobytu w domu, to potem będzie znowu przerwa na czas opieki babci. Wkurza mnie to, bo moja teściowa musi o okreslonej godzinie byc na spacerze, bo koleżanki są. Tak jakby koniec świata miał nastapić jak sie z nimi nie zobaczy. A jeszcze bardziej wkurza mnie to, że ona tak jak inne koleżanki-opiekunki podkarmia mi dziecko na spacerze jakimiś przegryzkami! Nie chcę żeby uczyla moje dziecko podjadania! Jest w tej kwestii niereformowalna! Wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was ale ledwo zyje albo mam ciaze urojona albo ogromne problemy hormonalne albo jestem w ciazy mdli mnie jak cholera, kreci mi sie w glowie, zadyszka co chwila, to mleko w cycach czy prolaktyna wzrasta tez w czasie ciazy ? ciagle bym spala a wsciekla chodze jak osa.. albo mi ten krazek zrobil misz masz w organizmie ze sie nie pozbieram przez kolejny miesiac albo i dluzej... ryczej sie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli - wspólczuję samopoczucia. Mam nadzieję, że powodem jest wariant najbardziej oczekiwany :) Wczoraj oglądałysmy z Uleńką Olivkę - córcia była zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiem, wiem znowu nie zagladała ale tak to jest jak pracuję - w pracy nie mam czasu a w do mu juz nie zaglądam bo...jestem padnieta:) Byłam we wtorek u lekarza.Ciąża 5 tyg. Na razie nie widać jeszzce zarodka pecherzyk ma 13 mm więc nie założył mi karty ciąży ale mam przyjśc za 2 tyg i zobaczymy. Patrzyłam na zdjęcie OLiwera jak miał 6 tyg to pęcherzyk miał 19 mm a ten duzo mniejszy , co?Śmialismy sie że OLi od samego początku był \"duży\": Tilli juz śpieszę sie Ci powiedzieć że mi cały czas leci po nacisnięciu z cycka.Nawet ostatnio tak mi strzeliło więc nie mart sie tym zbytnio. Tez myślałam że mam za wysoki poziom prolaktyny ale widzisz że mi to nie przeszkodziło w \"zaskoczeniu\" Ja mojego małego nie wysadzałam jeszcze na nocnik ale w lato będę próbować zobaczymy. Na razie nocnik pożyczyłam bo mam jeszcze po córce tak samo jak plastikowy samochód którym jeździła jeszcze Paulina 11 lat temu teraz zasuwa na nim Oli:):):) Ja jeszcze dziś w pracy myślę że za jakis czas będę musiała znowu siedzieć w domu:(:(:(Troszke mi smutno ale powolutku oswajam sie z tym że będe miała 3 dziecko. w życiu bym nie pomyślała że będę mieć tyle dzieci.Najlepiej mój go\\in jak mnie zobaczył to od razy mówi do mnie :\" w ciązy?\" , \"fajnie!!!\'Myślał że chcieliśmy.Niesamowite że z Olim tyle kasy wydalismy żeby go mieć a tu nie wiadomo kiedy CYK i juz jest Dziecko:):):)Najlepiej że mamy wszystko wózek, fotelik, krzesełko, ubranka wszystko nawet 2 łóżeczka jak bedzie potrzeba a może juz Oliego przeniosę na tapczanik ???Zobaczymy> Aniu to na pewno jakis wirus dobrze że szybko przechodzi. My jakis czas temu też to mielismy tylko że mały nie wymiotował tylko zielone kupy walił ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek - gratulacje!!!! A ja o Tobie wczoraj myslałam, dlaczego sie nie odzywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna wspolczuje, to pewnie ten wirus zaladkowy.... matko jest tego coraz wiecej i czesciej.... ja mialam wymrazanie ale on cos mowil ze bedzie sklejal rane jakby, czyli pewnie dlatego, ale ja nie czulam zadnego smrodu miesa czy cos jak przy wypalance. a z tym zapaskudzeniem calego siebie, to znam to... niestey. Zuzix tez tak czesto miala ale jak jeszce mala byla, to byl wyczyn dopiero jak musialam mala Parowke taka wziac cala rozebrac, umyc itd... a moze idzcie do lekarza.... tilli wspolczuje rowniez.... a zrob moze kolejny test dla pewnosci? mi si etez wydaje ze ten krazek mogl narozrabiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli najlepiej faktycznie tak jak Anna Sz mówi, zrób jeszce raz testa, bo jesli to nie ciaża to krażek. Sylwia ja miałam zmoja mama podobny problem, dopóki jej nie powiedziałam ze krzywde młodemu robi bo go uczy podkarmiania a ja tego nie robie i jest wygłupiony, ze chce i nie dostaje. A ja tam tqwardo nie dostaje i tyle.i póxnije biedny płakał i jej to powiedziałam, ze jesli chce zeby przez nia wnuk płakał to bardzo prosze. Troche mnie wkurza to ze nie moge przetłumaczyc ze o 5 ma dostawac powieczorek a nie zaraz po 4 jak sie budzi niby tylko godzina a jednak bo potem ok 19 mnie prowadzi do kuchni ze chce jesc, a za 40 min ma dostac mleko, i jak dostanie cos do przegryzienia , bo widze ze głodny to mniej mleka wypija. A tak o piatej deserek i do kolacji nie marudzi ze jest głodny. dzis dostanie poraz pierwszy naleśniczki , ciekawe czy mu będa smakowały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, kurcze mam tyle do zrobienia, wiec tylko narazie podczytuje, ale slowko do tilli, kochana, zycze ci aby to byla ciaza, ale ja mam to samo, i nic nie mam zadnych hormonalnych zabezpieczen, a mam mdlosci, i takie dziwne uczucie zmeczenia, pobolewanie brzucha jak na @, choc, w poprzedniej ciazy nie mialam zadnych mdlosci, i takie objawy wracaja mi jak bumerang juz od okolo stycznia lub grudnia, robilam 3 razy test i w ciazy nie jestem, ale nie mam tez @, i jeszcze karmie piersia, wiec u mnie to burza hormonow, tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danisela - ja biore YAZ 3 miesiac i jest ok, nawet chudne po nim Sylwia -jaki bank cie tak wkurzyl? Ja jak zwykle wyrywkowo czytam, glupio odpisuje. Ale moze w koncu znajde czas zeby porzadnie usiasc i napisac do was. Jeśli chodzi o łobuzowanie to Marysia plasuje się w czołówce. Ale same stwierdzicie, jak juz w koncu napisze cos dluzej :P Ma ktos moze tak ze 3-4 godzinki na dobe za duzo? Chętnie przyjmę heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - ja tak kontrolnie. Ty pamietasz ze wcale nie chcesz byc w ciazy tak? Absolutnie nie chcesz teraz no! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale naskrobalysci :0 Alantoina-przeczytaj maila prosze:) Sylwia-masz jescze jednego :) AnnaSzn-jejekus biedulkii z Was. Wszystkim Wam duzo zdrowka!!! a z tym mlekiem to jakies jaja bo mi tez leci ;) Tylko u mnie to chyba prez ten zabieg. No bo ja mam pewnosc ze nie jestem w ciazy :) Osttanio tak mi sie wydawalo ze mialam wilgotny stanik ale zwalilam na to ze tak z rozmachem naczynia mylam. pozniej ze mnei mala ochlapala no ale teraz to juz jestem pewna bo normalnie mi sporo polecialo. ja tak jak pislam do gina we wtorek ide zobacze co powie. A Tobie Tilli- zycze zeby to nie wariacja hormonow byla tylko fasolka:)! Gosiaczek- dobrze ze wsio ok. A wymiarami sie nei przejmuj bo kazda dzisdzai inna. mojaz kolei od poczatku drobna byla. moze teraz bedzie corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziuuutek jestes kochana, ty wiesz czego ja chce, tzn. niechce byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszki , a odpowie któras na moje pytanko z sandałkami bo problem mam. Polecacie jakies firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natimp, ja kupię standardowo w Bartku, ufam tej firmie, przede wszystkim buciki zginają się w palcach, ta k jak powinny... jeśli o to pytałaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam tyle roboty, że zaglądam tylko z doskoku. Ziuuutek - mbank. Natimp - ja na razie nie kupowałam. Młoda biega w tenisówkach :) Ale ja chyba tez kupię w Bartku, bo ufam marce :) Zaraz uciekam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks a na jakiego maila wysylalas cos bo nie dostalam nic... moj mail agabremer@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek ja dotej pory kupowalam elefenten buciki, o Bartku slyszalam kilka niekorzystnych opini, ale nawet niepamietam o co chodzilo, poniewaz nie kupowalam tej marki bucikow , i teraz jak kupowalam sandalki z mysla ze kupie elefanten, nadzialam sie na gufo, ale w tym samym sklepie co maja elefenten, poprostu tam byle czego niesprzedaja, i porzadnie je obadalam, spelniaja wszystkie cechy, tzn. podeszwa jest mieciutka i ladnie sie zgina, pietka usztywniona, od srodka mieciutko, zadnych szwowo na wierzchu, ktore moglby obcierac, skorzane, no i ladne, co tu wiecej chciec, ale przyznam szczerze ze dziewczynki maja lepszy wybor jesli chodzi o ladnosc :) natimp to chyba ty pytalas o nauce picia przez slomke, , Mati szybko nauczyl sie z niekapka, a slomke jak probowalam to rozgryzal zabkami, i od puerwszego razu zalapal picie z butelki z dziubkiem, sa takie fajne z nestle z woda mineralna z ogranicnikiem w srodku, ze woda nie leci tak szybko, i teraz jak Mati widzi taka butelke to az piszczy z radosci. gosiaczek jeszcze raz gratuluje, ja mam zdjecie usg z 5 tc koncze poniewaz Mati chce tez do was cos napisac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutek mam nadzieje, że ja nie będę chudła hihi, dla mnie najważenijsze żeby nie było migren i wymiotów i dzieciaków hihi Dziś cały dzień spędziłam z dziećmi na podwórku. Jestem jakaś padnieta, a jutro kołomyja od nowa. Z rana przedszkole, potem do domu nakarmić igorka, potem podrzucam go kumpeli i lecę na rozmowę. Dziś koleżanka ze studiow zadzwoniła , że jest praca i jutro lecę, może się spodobam. Anna przekre, ze dopadły Was znowu jakieś paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - nie ja pytałąm o buciki :P Ale masz racje gufo są fajne, ja kupilam w ccc polbuty gufo i jestem zadowolona. A tak w ogole to kupuje takie szmaciaki do chodzenia po domu, góra materiałowa, podeszwa z jakiegos tworzywa, kosztuja jakies 20 zl i specjalnie wzielam je do ortopedy jak szlam z Mala na kontrole bioder. Lekarz stwierdzil ze takie buty sa ok, no i sa tez przewiewne, bo mam wersję \"sandałkowa\" bardziej powycinana. Wiec M lata po domu w takich a na dworze róznie czasem zwykle, czasem te. Tanio wychodzi, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Bartku byłam, ale niepodobały mi sie te buty, drogie i jakies ciezkie mi sie wydawały. Anted - daj spokoj z wyborem dla dziewczynek, wszystko kuzwa różowe, szlag mnie trafia juz grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuuutek sorki, to natimp sie pytala, ale przeczytalam a potem z pamieci odpisywalam i znowu sie pomieszalo :( ja tez kupilam wlasnie w ccc takie szmaciaki tenisowki na podworko, u nas za domem, bo tam Mati wchodzi w najwieksze brudy , i ziemie ogrodkowa, i szkoda mi tych bcikow, poniewaz pozniej jak idziemy na spacer to nie napisze przeciez na wozku ,\" buty mamy brudne bo moje dziecko szalalo po ogrodku a szkoda mi cennego czasu na mycie ich za kazdym razem\" , a poza tym butki te tenisowki byly tanie, 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak anted to ja pytałam o buciki. hmm to pomyslę o tym Gufo, mówiłyście ze w CCC dostane, to tzrba sie przejechac w wekend. A kochana ta woda nestle to zwykła tak, jak niby sie na rower bierze? ja mu juz raz z takiej dawałam ale chyba zbyt szybko mu leciało, bo sie krztusił. A tak sobie dziewczyny pomyslałam, ze jesli któras z was ma synusia który jest jeszcze w rozmiarze 74, to ja moge troche ciuszków odstąpić. Mój nosi 80 czasem 86 wiec tamte sie juz nie przydadza. Chociaz w sumie nasze pociechy sa w tym samym wieku wiec pewnie maja te same numery +/-. Ja zauwazyłam , ze musze body z 2 z długim rekawem kupic jakies kolorowe bo ma tylko białe lub ciemne. w sumie to się ciesze bo ja mu naprawdę moze z 4 ciuchy do ubrania kupiłam. p.s nie widziałysice gdzieś mojego stroju na besen bo od 3 dni szukam i nie moge znależć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecie jeszcze spi...... wstala o 5.30, wyjatkowo dostala butle w lozeczku i poszla dalej spac :classic_cool: ja mam dolka psychicznego wiec na razie bede siedziec cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Natimp - ja Ci nie schowałam :P Tilli - przykro mi, że masz dołka. Mam nadzieję, że krótko Cie będzie trzymał 👄 Ziuuutek - rozumiem, że w klubie bankowym? a ja nadal czekam na załatwienie sprawy... Ania - jak sie czujecie? Wirus poszedł w cholere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×