Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Tilli bardzo się cieszę, że z ciążą wszystko o.k myślę, że dobrze zrobiliście kupując małej już takie normalne łóżeczko, my mamy już takie z tym, że czekamy na wyprowadzkę teściowej, aby w tym najładniejszym pokoju urządzić pokój dla Mateuszka. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas nocka pomimo gorączki była w 100% przespana wiec to chyba od zebów bo mały jest na nurofenie i pieknie to znosi :) ale niepokoi mnie jeden fakt- dzis rano obudzil sie ze strupem pod nosem i popoludniu znow mu krewka leciala- lekarka mowila ze to moze byc nieszczelne naczynko i mamy wizyte u laryngologa w poniedzialek wiec mam nadzieje ze sie do wiemy czegos madrego! Co do zasypiania to maly ostatnio nam takie cyrki robi że jak do tej pory zasypial o 19 tak teraz 2 godziny trzeba mu spiewac i on ani mysli usnac;/;/;/ ale stwierdzilam ze nie dam za wygrana i usiluje bez\"nerwow\" w glosie spiewac dalej co nie jest takie latwe bo po godzinie mam ochote wyrzucic go oknem! jednak dzis zasnol o 20 wiec moje dzialanie skutkuje :) mam nadzieje ze mu to przejdzie bo inaczej bede musila w relanium zainwestowac:P tili - jak fajnie że sie potwierdziło, ja też bym chciała być na twoim miejscu- ale jak mały daje w kość to szybko zmieniam zdanie;p;p;p co do pomarańczowej- mysle ze zadna z nas sie nie obraza o jakie kolwiek uwagi ale skoro twierdzisz ze ktos sie pod ciebie podszywa to moze lepiej sie zalogowac i wtedy twoje slowo bedzie lepiej trafialo do kazdej z nas i bedziemy pewne ze to ty! Każdy ma swoje racje wiec nie widze problemu żeby sie nimi ze sobą dzielić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa na 7 cytatów 4 są twoje [nad linią ] na pewno, pozostałe nie mam pewności, więc skoro jesteś taka otwarta na krytykę to przyjmij stwierdzenie, że tylko idjotka może stwierdzić, że 4 z 7 to 10 % , cyt. Ciebie "anted - niepotrzebnie się fatygowałaś odszukując wszystkie "pomarańczowe posty" od początku miesiąca, ponieważ 90% z nich nie pisałam ja. " Zamiast śledzić nasz topik. lepiej weź podręcznik do matematyki na poziomie szkoły podstawowej i powtórz sobie podstawy, ponieważ szkoda mi Twojego dziecka, które nie dość, że ma matkę która mu nie kupuje zabawek, lub ich znikomą ilość, nie rozpieszcza swojego dziecka( a dzieci pozbawione pieszczot to biedne dzieci) to nie będzie wstanie przekazać mu podstawowej wiedzy. "kubusiowa, to druga danis, nic tylko napieprza o sobie" "uwazam ze wiekszosc z was to przewrażliwione matki polki ktore swoje dzieci uwazaja za najcudowniejsze na swiecie i wogole oh ah a nie daj boze powiedziec cos " "chociaz ty masz normalne podejscie" - tylko jedna z was jest normalna "Generalnie jestem zdania że najbardziej przewrażliwioną i sfiksowaną na punkcie swojego dziecka matką jest tu anted. aż mnie mdli jak cztam jej posty. Mati to, Mati tamto..takie " -------------------------------------------------------------------------------------- "wasza kolezanka was olewa a pisze na innych topikach, tu akurat z lutego 2010:" "skad sie biora tak nieodpowiedzialne matki?" "czapką wyciera a pozniej sie dziwi ze dziecko chore jak czapke na glowe zalozy "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja.....
hehe, Kubusiowa na pewno jęczałaś jak zdarta płyta i Jakub po godzinie padł, uważaj, bo stępisz mu słuch. a skoro jesteś tak otwarta na moje rady to dlaczego ciągle napieprzasz o sobie, znowu mnie mdli, blll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anted - no ja postanowilam kupic juz duze lozeczko z paru powodow po 1 - lozeczko idzie dla braciszka/siostrzyczki wiec chcialam zeby Mala do tego czasu zapomniala i nie byla zazdrosna po 2 - w ciagu dnia co chwile chce wchodzic do lozeczka i wychodzic a ja nie mam sily latac za nia i ja podnosic no a jak nie podniose jej to proboje wchodzic i jest ryk od razu, a tak do normalnego lozka sobie wchodzi i schodzi kiedy chce no i mam nadzieje ze juz do pojawienia sie nowego czlonka rodziny bedzie wiedziala ze to Ona jest starsza siostrzyczka i ma swoje dorosle lozko i bedzie ladnie i grzecznie w nim spala potem z brzuchem a tym bardziej po porodzie nie bede miala czasu uczyc ja takich rzeczy minus jest taki (wlasnie go odczuwam :P ) ze jak ja wlozylam do lozeczka po kapieli 10 minut i spala a teraz niestety nie :) wychodzi z lozeczka i idzie do nas co chwila :) no zobaczymy co dalej Kubusiowa - moze w koncu dowiesz sie czegos na temat tego krwawienia...to troszke niepokojojace... no i wiem doskonale co znaczy placz z zebow choc ja mojej nic nie daje ani nurofenu, ani vibrucolu ani zelu nawet wiec moze az tak jej nie boli jak Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może nie mógł mnie już słuchać;p a co do mdłości to planuje kupić test ciążowy:P a co do ząbków to on dostaje ten nurofen bo ma gorączke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu ja......
no pięknie, teraz ktoś zaczął się podszywać pode mnie. anted - ja współczuję dziecku matki, która nie zna swojego ojczystego języka, więc nie będzie w stanie przekazać dziecku podstawowej wiedzy, ani w przyszłości pomóc mu w lekcjach: to przyjmij stwierdzenie, że tylko IDJOTKA może stwierdzić, że 4 z 7 to 10 %. Oj anted, nie sądzę żebym była idjotką! Moje dziecko ma zabawki, jest przytulane, całowane, dbam o nie, ale nie kupuję mu zabawek do ogródka za 500 zł itp. Nie uważam że moje dziecko jest najwspanialsze na świecie, ale myślę podobnie jak ziutek, moje dziecko jest najwspanialsze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec znajdź mój post gdzie napisałam, że kupiłam taką zabawkę za 500 zł, oj chyba tu ktoś jest zazdrosny a sprawdzian z ortografii zdałaś, to była taka podpucha, aby cię sprawdzić, choć to też nie jest miarodajne, ponieważ program komputerowy wychwytuje takie błędy jak ten, , ale jak by nie było matma do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś perfidnie pozazdrościł mi nicka i postanowił go sobie zaczernić. no cóż, to ja zaczerniłam sobie nicka zgodnego z moim charakterem. anted, nie pamiętam już co to była za zabawka, nie chce mi się szukać. popełniając błąd ortograficzny, który ja wychwyciłam najłatwiej powiedzieć że to był sprawdzian. Co do matematyki - nie liczyłam postów, powiedziałam na oko, niech zatem będzie że miało być 50%. Zapewniam Cię, że jestem osobą wykształconą na tyle, że znam swoje poczucie wartości i nie dam sobie wmówić głupoty, którą mi zasugerowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do znowu ja..., pamiętaj , że w języku polskim zdanie może mówić o czynności dokonanej lub niedokonanej, uprzedzam Cię, ąbys po raz kolejny nie wystawiła się na pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że z twoim poczuciem wartości, jednak jest coś nie tak, ponieważ właśnie osoby z zaniżonym poczuciem wartości czepiają się innych i próbują udowodnić, że inni postępują źle, a ty lepiej. Więc odczep się od nas, skoro jesteś taka super mama zajmij się swoja córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"....a co do matek polek to moja definicja brzmi tak: kobieta która po za własnym dzieckiem nie ma innych zainteresowań, zajęć ,wydatków!Jest monotematyczna i jej życie kręci się tylko wokol dziecka, nie ma własnych potrzeb i ona sama oraz jej mąż sie nie liczą tylko to DZIEC KO!!!! bardzo trafnie to ujęłaś.\" \"....każdy ma swój patent, swoje poglądy i tego powinien się trzymać, ewentualnie przemyśleć co mówią inni i być może wziąść to sobie do serca, bo czasem inni też mają rację.\" Hej Indywidualistka Polonistka hehe od kiedy to \"poza\" pisze się rozdzielnie a \"wziąć\" przez \"ść\". Proponuję najpierw się nauczyć ortografii, a pózniej wytykać błędy innych. Tylko się ośmieszyłaś. Nie chce mi się czytać innych Twoich postów. Te były najbliżej :D:D;D Indywidualista Polonistka :D:D;D dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks naucz się czytać, pierwszy post, który zacytowałaś, cytowałam wcześniej ja. A wypowiedź była kubusiowej! tak więc właśnie wytknęłaś błąd swojej koleżance. widzisz kubusiowa, ffeniks mówi że kiepska z Ciebie polonistka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks tak poza tym, pokaż mi post, w którym twierdzę, że jestem polonistką? napisałam tylko, że jestem osobą wykształconą, a za taką śmiem się uważać mając skończone 2 kierunki studiów i robiąc trzeci. Teraz z chęcią wysłucham opinii że się przechwalam. To będzie takie na waszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wszystko ok. Ja mam ostatnio sporo na glowie. Do tego zaczelam oczyszczanie. Wiecie te moje soczki itp :) I taka bylam w nienajlepszym nastroju. U nas na etapie zajadanie sie bobem hehe. V bardzo polubila i az krzyczy zeby jej dac :) Zebale wyszly takze chociaz chwile spokoju mamy. Poza tym V zywiolowa jak zawsze. Wszedzie musi wejsc, na wszytsko. Na dworze biegam za nia wszedzie. Istny zywiol. Ostatnio nie chce zasypiac w dzien. V zawsze bardzo malo spala w ciagu dnia porownujac do Waszych dzieciaczkow ale naogol ok 1h dziennnie przesypiala. Wczoraj nie spala wogole dzisja sie strasznie buntowala i biegala jak wsciekla i tez nie chcaial ale w koncu udalo sie hehe. Cos zuje ze sa to koncowki dziennego spania brrr. Dosc dlugo mnie nie bylo ale tak czytajac posty to : Dzieki za zainteresowanie moja osoba jak znieknelam :) Sylwia- straszny ten upadek Ulci ale na sczescie wszytsko ok. Nie mozesz siebie obwiniac bo u takiego dziecka to jest ulamek sekundy. Nie jestesmy w stanie zapobiec wszytskim upadkom. V niestety juz kilka razy solidnie wyladowala i guziol byl. Na sczescie jak Ktoras z Was napisala ze dzieci sa bardzo elastyczne. Zabka- gartulacje nocniczkowe!! wow! Alantoina- spoko :) Sorki ze tak pozno ale kolega przyjechal an kilka dni i wladowal w szpitalu na ponad 2 tygodnie. Dlatego zdecydowalam wyslac z PL. On wczoraj wrocil do Bristolu. A tak wogole on z Gorzowa jest hehe. Najwazniejsez ze masz :) Dobra lece moze jakis film obejrze. Jutro chyba na wies skocze. Zobazcymy co bedzie z pogoda.Ale chce mi sie czeresni i truskawek takich zdrzewek prosto. No i na V czeka jej specjalna mala czeresienka :) taka malutka ze sama bedzie mogla zerwac owoce. Moze wreszcie jej posmakuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż się stało? Halooo szukasz moich ortografów :)? Możesz jedynie znalezc braki spacji heh bo mam zepsuta i niezawsze dziala:) To byloby na tyle. Takze milego poszukiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks na klawiaturze ś ć są dość blisko siebie, wciskając alt nie trudno o pomyłkę i naciśnięcie dwóch jednocześnie. to klawiatura a nie kartka papieru na której literkę po literce pisze się długopisem. ale skoro już się tak czepiamy: 1. "Wszedzie musi wejsc, na wszytsko" - co to znaczy wszytsko? 2. "ale naogol ok 1h" - OD KIEDY na ogół piszemy razem?????? 3. "dzisja sie strasznie buntowala" - dzisja? 4. "tez nie chcaial" - ??????? 5. "Cos zuje ze sa to koncowki" - co żujesz? 6. "stanie zapobiec wszytskim" - tak, wszytskim 7. "Najwazniejsez ze masz" - najwazniejsez - no tak już nawet dalej nie chce mi się czytać. POLONISTKO "naogol" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak powiedzialam spacja :D juz pisalam na forum ze mam uszkodzona klawiature. Gdybys czytala wystarczajaco doklednie to bys wiedziala. Szkoda ze tyle czasu Ci zajelo a znalazlas tak niewiele :D a literowki to robie ale to nie jest jednak "twoje wziąść " :D:D:D jednak chyba konieczny bedzie czwarty kierunek bo 3 to zdecydoanie za malo. proponuje polonistyke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffeniks czasu zajęło mi to niewiele, Twoje błędy aż kłują w oczy. Tylko że ja w przeciwieństwie do Ciebie nie siedzę przed komputerem zaglądając tylko na forum, ale również pracuję. Poza tym żaden z kierunków moich studiów nie ma kompletnie nic wspólnego z polonistyką, nigdy nie uważałam się za specjalistkę w tej dziedzinie, więc twój sarkazm jest całkowicie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna z miasta Łódź
myślałam, że jesteś bardziej inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna z miasta Łódź
masz duży problem z osobowością, pokazujesz na NK takiego pięknego synka Patryka, a tutaj maskujesz się, pisząc , że masz córeczkę. Biedne dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×